Pekárna: Moulinex OW 300001


- možnost nastavení propečení kůrky(světlá, střední, tmavá)
- možnost nastavení velikosti chleba (750 g, 1000 g)
- zpožděný start (časovač)
- kontrolní průzor pro možnost sledování průběhu pečení

Programy:
1. základní
2. francouzský
3. celozrnný
4. sladký
5. super rychlý
6. kynutá těsta
7. nudlová těsta
8. jogurtový chléb
9. marmeláda
10. pečení

Český návod


Adresa výrobce: http://www.moulinex.cz
Pekárnu můžete online zakoupit v obchodě http://www.bilezbozi.cz/domaci-pekarny/moulinex-ow-300001-inox
Cena: 2999,-Kč
Příkon: 600 W
Počet háků: 1
Počet programů: 10
Velikost chleba: max. 1000 g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
rehek
zkušenosti: Tuto pekárnu používám k plné spokojenosti od 18.12.2006. Ve skutečnosti má pekárna příkon 650W (je uvedeno na štítku pekárny) a programů 14, protože programy 1, 2, 3 a 4 mají ještě rychlou verzi, která se volí tlačítkem na propečení kůrky. Pekárna s přehledem zvládne i těsto z 600g mouky. Program 2 nemá akustický signál pro přidání ingrediencí, takže neruší při použití na odložený start. Předehřev mají jen programy 3 a 8. U programů 5,6 a 7 nelze použít odložený start. Nádobka pojme s rezervou 2,75 l. Chleba z pekárny má i horní kůrku dobře propečenou. Nesouhlasím s názorem, že chleba ze všech pekáren Moulinex má světlou kůrku. U té mojí tomu tak není. Těsto je krásně vypracované. Rozměry pekárny: šířka 30 cm, hloubka 35 cm, výška 30 cm, výška s otevřeným víkem 50 cm. Délka přívodní šňůry 100 cm. Rozměry vaničky: šířka 18 cm, hloubka 13,5 cm, výška 13,5 cm. Manuál, který je možné také stáhnout na http://www.moulinex.cz, obsahuje podrobnou časovou tabulku pro všechny programy a uvádí hladinu zvukového výkonu 64 dBa. Novou vaničku prodává servis za 720,-Kč.--/-- 6.6.2007 Prostřednictvím servisu jsem reklamovala škrábanec na povrchu vaničky - dostala jsem vaničku novou. Reklamace byla vyřízena za 14 dnů. --/-- 11.11.2008 odešlo těsnění kolem hřídelky v nádobě, v servisu reklamace vyřízena během týdne. Dostala jsem novou nádobu spolu s informací, že ačkoliv na pekárnu již záruka končí, na nádobu začíná nová dvouletá záruka. Chválím servis, je bezproblémový a rychlý. 26.112012 - nastal problém s nádobou, kolem hřídelky se objevila nečistota, pekárna půjde do výslužby. Určitě se vyplatila, sloužila dobře bez měsíce 6 let, do oprav jsem nedala nic, závady se řešily v rámci záruky.

Olinka2201
zkušenosti: S pekárnou jsem nadmíru spokojená, míchá nádherná kynutá těsta a jak uvádí "Rehek" programy základní, francouzský, celozrnný a sladký má 3 možnosti propečení kůrek+ program rychlý a mimoto má ještě samostatný program superrychlý, samostatný na těsto bez kynutí, samostatné pečení a v létě využitelný program marmeláda. Navíc se mi líbí i svým designem. Pro mě je prostě SUPER!

Martaska
zkušenosti: Mám taky tuhle pekárnu a jsem nadmíru spokojená. Mám jí teprve 6 týdnů, ale "odpočívala" jenom 2 dny, jinak jela každý den a bez chybičky.

Kitlicek
zkušenosti: Můžu jenom souhlasit. Peče výborně a spolehlivě. Abych ušetřila :-), peču v noci za levný proud a i naprosto bez dozoru máme ráno teplý voňavý chlebík bez vady.

dan7
zkušenosti: výborná - peču asi měsíc, od začátku experimentuju a zkouším co mě napadne, s pekárnou jsem neměla žádný problém a žádný nepovedený výrobek!!! Mojí šikovností to přitom určitě nebude, jsem v pečení vůbec začátečnice. Vážně doporučuji, je skvělá a hezká:)

Martifous
zkušenosti: Mám Moulinex XXL teprve pár dnů. Zatím jsem v ní dělala jen chleba z hotové směsi, ale byl výborný. Rodina ho "zbouchala" ještě teplý.

LucieLN
zkušenosti: Pekárnu mám nově zakoupenou. Jsem spokojená s designem i s výrobky z ní.

lenk
zkušenosti: Pekárnu Moulinex 300001 vlastním teprve od včerejška a můžu říct,že je dobrá. Ctěla jsem si sice pořídit Moulinex 500030 s dvěmi háky, ale už mne nebavilo čekat, protože je to novinka a zatím je jí nedostatek. Mám z této pekárničky radost, vřele doporučuji.

feliberi
zkušenosti: Tuto pekárnu mám asi necelé dva měsíce, peču různé chleby, housky. Jsem spokojená a nadšená. EVA

Beru3ka
zkušenosti:

PetaN
zkušenosti:

leyden
zkušenosti: tuto pekárnu mám asi měsíc a jsem na ní zcela závislá. Zatím se mi vše povedlo,kromě jednoho chleba, ale tam bude zrada v receptu.Vždycky chvátám domů z práce, abych mohla vyzkoušet další recept.Škoda, že den nemá víc hodin,aby se toho mohlo víc stihnout.Je to prostě SUPER!!!

zuzikuk
zkušenosti:

Katmar
zkušenosti: Pekárnu mám rok, peču každý den a jsem s ní spokojena

garfula
zkušenosti: mám ji od minulého čtvrtka,zatím jsem pekla dva chlebíky a dělala těsto na koláče.Všechno se povedlo,už se těším na další pečení ;-)))

Matylda
zkušenosti:

zlato333
zkušenosti: zkušenosti zatím malé mám ji krátce a názor na pekárnu,super,jsem ráda že ji mám.

kareka
zkušenosti: jsem naprosto spokojená,i když jsem ještě nevyzkoušela všechny programy.Všechna těsta na vánoční cukroví přes perníčky až po marcipán na zdobení zvládla na výbornou.Jsem ráda,že ji mám.

gprikryl
zkušenosti:

berulka
zkušenosti: Zatím moc zkušeností nemám,koupila jsem si ji k vánocům, ale určitě brzy nějaké zkušenosti nastřádám. nové zkušenosti: pekárnu mám již rok a jsem s ní velice spokojená, dělala jsem v ní skoro vše jenom marmeládu budu dělat teprve teď.

majule
zkušenosti: pekárnu máme necelých 14 dní a je vážně super!!! přestože jsem chtěla xxl, zatím nám bohatě stačí tahle, vzhledem k tomu, že musíme hlídat, co naše breberka může jíst a co ne, je dom. pekárna senzační věc....vřele všem doporučujiiiiiiiii!!!!!!!!

Jaro1428
zkušenosti: Dnes 30.12.2007 jsem poprvé od Vánoc vyzkoušela novou domácí pekárnu Moulinex OW 300001. Pekla jsem slunečnicový chléb. Jsem nadšená. Výborná chuť, a ta kůrka, hotová báseň. Všem doporučuji. Zítra peču zas.

abbie
zkušenosti:

mistul
zkušenosti: dnes jsem ji dostala zítra uvidíme

ladas
zkušenosti:

Katrinkaa
zkušenosti: Pekárnu máme od Vánoc. Moc jsme toho ještě nenapekli, ale všechno bylo supr čupr :)...

masuska
zkušenosti: mám jí doma dva měsíce už jsem v ní upekla asi deset druhu a jsem spokojená, je to super !!!!

bagetka72
zkušenosti: pekárnu mám 6 měsíců.Je skvělá,peču každý den.Jen si nevím rady s hákem,který se mi neustále zapéká. Pekárnu můžu doporučit.

24pasteliek
zkušenosti: Pekáreň som dostala na Vianoce pod stromček. Odkedy ju mám chlieb už nekupujem, ale pečiem podľa tunajších receptov. Vždy sa teším, čo nového upečiem. Je skvelá!

Pavla74
zkušenosti: pekárnu mám rok a jsem s ní moc spokojená,vše se zatím povedlo,žádný problém nebyl,nemám k ní absolutně žádné výhrady.Můžu vřele doporučit.

HHanka
zkušenosti: S pekárnou jsem moc spokojená,mám jí přes internet. Tohle je super stránka,plná báječných receptů a rad. Baví mě zkoušet nové recepty,líbí se mi že tu jsou fotografie. Pekárna peče na jedničku,mohu jen doporučit,zatím bylo vše dobře propečené a výborné.

kukaka
zkušenosti: Zatím ji mám krátce, ale ještě se nezastavila peče a peče...

ester55
zkušenosti:

Kachňule
zkušenosti: Pekárnu nám naježil ježíšek a dobře udělal. Od té doby jsme nekoupili jediné pečivo v obchodě. Sice pár nepovedených ze začátku bylo,ale už je to ok.

Orionka73
zkušenosti: Pořídila jsem si tuto pekárnu a dnes upekla svůj první chleba ,byl výborný a hned se po něm zaprášilo ani kůrka nezbyla.Byla jsem až překvapená že poprvé to bude takhle super.S pekárnou jsem velmi spokojená a doufám že to bude náš skoro každodenní pomocník

solsken
zkušenosti:

klarica
zkušenosti: Tuto pekárnu mám asi měsíc, peču a experimentuju i 2-3x denně a jsem moc spokojená. Je to moc chytrá pekárnička

klarica
zkušenosti: Tuto pekárnu mám asi měsíc, peču a experimentuju i 2-3x denně a jsem moc spokojená. Je to moc chytrá pekárnička

Božka3
zkušenosti:

blizenec
zkušenosti: Peču teprve 3 týdny,chleba je vždy super,ale nekynuté buchty(makovec,rychlobábovka)trochu připomínají briketu,mají tvrdší a tmavší kůrku.Něco dělám špatně:-(

Mirunda
zkušenosti: mám tuto pekárnu asi 4 měsíce, byla to naprosto náhodná koupě a dodnes nelituji, že jsme ji koupili, chleba v obchodě už vůbec nekupuji a těšíme se až vyzkoušíme i marmelády. Jinak jsme v ní pekli i vánočku, mazanec, různá kynutá těsta, pizzu i langoš a vše vždy dopadlo na jedničku.

Lilča
zkušenosti: Tuto pekárnu mám měsíc a jsem s ní velice spokojená.Peče denně a vše se zatím podařilo.Před touto pekárnou jsem měla Etu Harmony a upekla 2chlebíky a přestala hnětat.Moulinku doporučuji.

SARINECKA
zkušenosti: Pekárna je skvělá. Hned první chléb se mi povedl. Dělá krásné těsto a i rýž.kaše je super.Pekárníčku mám dva měsíce a jsem z ní nadšená.Stále něco zkouším a je to bezva!

Bryoska
zkušenosti:

jankaH
zkušenosti: Dlho som váhala či kúpiť alebo nekúpiť, mám ju tretí deň, upečené tri chlebíky a všetky vydarené, nedá sa to porovnať s kupovaným chlebíkom. Zatiaľ sa len učím, ale NEĽUTUJEM túto skvelú investíciu!!!!!

samwiseaz
zkušenosti: Mám pekárnu necelý měsíc, ale už teď můžu říct, že je úžasná!

lenkamonkey
zkušenosti: Jsem s ní velice spokojená. Je to moje veliká kamarádka.Můžu se na ní 100% spolehnout:)

v.e.r.c.a
zkušenosti: Pekárnu jsem zdědila po mamce a jsem s ní naprosto spokojená, i když jsem (zatím) začátečnice :o)

bledulka1
zkušenosti: Zdá se mi dost hlučná, špatně se mi vydělává hák, ale jinak jsem s ní docela spokojená. Zatím se v ní vše povedlo.

SIvonka
zkušenosti: Pekárnu mám třetí den a od té doby co je doma, tak ji zkoušíme. První chléb z koupené směsi se nepovedl. Druhý pokus podle receptu už dopadl na jedničku. Jednoduché ovlání nemá chybu a vzhledem se do malé kuchyňky hodí perfektně. Takže koupě s přítelem nelitujeme.

Lucie.H
zkušenosti: Pekárnu používám hlavně na kynutá těsta. Chlebík v ní peču jen občas ale vždycky je krásně propečený. Pekárnička je teď moje největší kámoška ( manžel na ni snad i žárlí ) :-)

lumir
zkušenosti:

šípenka
zkušenosti:

cecilka
zkušenosti: Mám ju dva týždne a som spokojná.

Ejika
zkušenosti:

chladam
zkušenosti: Tak se pokoušíme zkamarádit :-))) Mám vyzkoušené 3programy a zatím maximální spokojenost, myslím že pro dva lidičky dostačující

cvita
zkušenosti: Podrobný návod a super displej, který Vám ukáže, ve kterém cyklu programu se pekárna právě nachází. Chléb z této pekárny má krásně upečenou horní kůrku. Doporučuji!

RENO/PETR
zkušenosti: JSEM S NÍ SPOKOJENA,ALE NEMAM VYZKOUŠENÉ VŠECHNY PROGRAMY.

Svetluska78
zkušenosti: Tuto pekárnu jsem vyhrála v soutěži na www.drozdi.cz ale bohužel od začátku s ní jsou problémy - strašně hučí trafo a čas od času se nerozjede vůbec. Je to moje druhá pekárna značky moulinex a bohužel ani s jednou nejsem spokojená jako například s Eta Harmony.

key
zkušenosti: s pekárnou jsem moc spokojená

handula
zkušenosti: Po 10 dnech užívání, co se týký těsta a pečení vše je OK, vadí mi větší hlučnost při míchání, nemožnost vypnout signál pro přidání semínek a po dopečení, pokud nevypnu, tak v určitých intervalech po dobu jedné hodiny pípá, z toho důvodu jí nemohu nechat péct v noci, škoda Po čtyřech týdnech používání musím reklamovat, míchací nádoba se při hnětení sune k jedné straně, uvidíme, jak dopadnu 26. 1. 2008 Reklamace OK, dostala jsem novou pekárnu, kterou ale musím bohužel opět reklamovat. Použila jsem jí zatím 2x a při kždém hnětení v ní něco klepe, rachtá, chjo, budu si kupoat učitě jinou, jenom zatím nevím jakou. 5.10.2009 Přestala rachtat, tak jse si jí nechala, nyní se opět objevila stejná závada jako u první, při hnětení se nádoba sune k jedné straně, se z toho už fakt picnu.

ivisek
zkušenosti: PEKÁRNU MÁM DVA TÝDNY A JSEM S NÍ MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ.KRÁSNĚ UPEČE A UMÍCHÁ TĚSTO

PekařMotorkář
zkušenosti: MÁM JI PRVNÍ DEN TAKŽE ZATÍM NEVIM ALE DOUFÁM ŽE SPOKOJENOST BUDE MAXIMÁLNÍ PRVNÍ CHLEBA BYL VYNIKAJÍCÍ (ASPOŇ NIKDO NEKRITIZOVAL) UVIDÍME NA DALŠI VÝROBKY A EXPERIMENTY

EvaKn
zkušenosti: Pekárnu jsem dostala před týdnem, tak se s ní teprve seznamuji. Zkusila jsem zatím pár receptů a jsem spokojená s výsledkem. Snad to tak bude i nadále.

Zatloukalova1
zkušenosti: Je to jedna z nejlepších pomocnic v domácnosti. Nedám na ni dopustit. Dostala jsem ji v březnu 2008 a je to moje zlatíčko.

Janulaa
zkušenosti: Jenom samé pozitivní je bezvadná,vše se zatím povedlo.

nikita
zkušenosti: je vynikající

JANČA :-)
zkušenosti: dnes jsem si jí koupila, takže spokojenost napíšu později

JANČA :-)
zkušenosti: dnes jsem si jí koupila, takže spokojenost napíšu později

koplik
zkušenosti: mám ji už rok a jsem moc spokojená

AnnetteN
zkušenosti:

Felicita
zkušenosti:

Felicita
zkušenosti: Peču teprve čtvrtý den, zatím jsem naprosto spokojena - první chlebík se vyvedl, anglické rohlíky měly obrovský úspěch a teď se mi peče pudinková bábovka - snad se taky povede

Terikata
zkušenosti: Dneska jsem si ji dovezla a tak zítar budeme zkoušet poprvé chlebík tak uvidíme už se moc těším.

No8
zkušenosti: Jsem s touto pekárnou maximálně spokojená. Měla jsem obavy, že si jedna malá metlička s tužšími těsty nemůže poradit, ale přesvědčila mě, že pro ni žádné těsto není problém. Mohu jen doporučit.

Nuala
zkušenosti: Som velmi velmi spokojna.

beladami
zkušenosti: Mám ji teprve pár dní, ale zatím se mi všechny recepty na chlebíky povedly a doma chutnají :-))). Jsem s ní velice spokojená!

okotki
zkušenosti: Chlebík peče fajn, kynutá těsta i těsto na nudle nemají chybu. Jestli však zvažujete koupi a chcete vařit marmelády, zvolte raději jiný typ. Tato nejprve 10 minut míchá a pak už jen bez míchání 50 minut vaří, takže na výrobu marmelád a kaší ze zdejšího receptáře není zrovna nejvhodnější.

kkkacka
zkušenosti: Pekárnu mám více než dva roky a slouží dobře.

kkkacka
zkušenosti: Pekárnu mám více než dva roky a slouží dobře.

lhotelen
zkušenosti: Ahoj všem. Mám ji o d ledna 09, peče výborně, stále zkouším nové a nové. Dnes jsem dokonce zkusila i kváskový chleba, nakynul pěkně, ale během pečení trochu spadl. Uvidíme ráno jaký bude chuťově.

AVERENA
zkušenosti: Taky ji mám asi měsíc a dá se říct, že pečeme každý den, sladké slané.Hodně dělám i těsto a peču v troubě,s moulinexkou jsem hodně spokojená.Marmelády nedělám, takže nemůžu posoudit,chlebíček je precizní..

drS
zkušenosti: Po půl roce celkem spokojenost, v této cenové relaci určitě výborná.

nikita1986
zkušenosti: Mám ji teprve cca dva měsíce a jsem nad míru spokojená =)

bewuskar
zkušenosti: I přesto, že vlastním půl roku, od Ježíška, nemám zatím moc velké zkušenosti, tudíž se nemohu moc rozepsat. Jako první jsem pekla chleba z připravovaných směsí a vyšlo to na jedničku. Kynutí těsta jsem zvládla také super, můžu jenom pochválit a užívat si. Zatím jsem nezjistila problém.

Luk141888
zkušenosti:

Zuzka4M
zkušenosti: Mám tuto pekárnu už skoro tři roky. Používám ji docela často (min. 1x týdně) a slouží dobře. Po dvou letech se rozpadlo těsnění v nádobě a tak jsem objednala novou nádobu. Zdá se mi že ta nová má lepší povrch (chlebík se lépe vyklápí).

jajka66
zkušenosti: Tuto pekárnu mám již 2měsíce a zatím šlape bez problému a s výtvory jsem spokojená. Zkoušela jsem i marmeládu a byla perfektní. Co jsem zkoušela bylo přijato s úspěchem. Zrovna včera to byl pivní chléb s nivou a česnekem od Světlušky78 a je vynikající.

mababi
zkušenosti: Tuto pekárnu mám asi 1týden, používám ji každý den ,zkoušela jsem chleba/každý den/,dělala kynuté buchty,bábovku a houskový knedlík.Jsem zatím spokojená,protože se mi všechno povedlo.

rejt
zkušenosti: 9.1.2010 Mám tuto pekárnu pouze měsíc, zatím šlape.

Ifca7
zkušenosti: Pro tři lidi úplně stačí, jsem spokojená

romannt
zkušenosti:

Dagmery
zkušenosti: Pekárnu využívám již přes rok a jsem s ní spokojená.

pepe13
zkušenosti: Mám ji 2 dny a každý den peču. Zatím jsem spokojená :-)

petiti
zkušenosti: je super

Kacisek
zkušenosti: Dneska jsem ji koupila a právě z ní vyndala první chlebík, zatím nevím jaký je ale když by jen z půlky byl tak dobrý jak vypadá nebylo by to vůbec špatné... Takže zatím SUPER!!

Klaudinka24
zkušenosti: velká spokojenost

OK-KO
zkušenosti: Tuto pekárnu mám už delší dobu a jsem s ní velmi spokojena,používám hodně i program s odloženým startem.Chléb je vždycky i na povrchu vypečený.

Tregi
zkušenosti: Výborná, jsem s ní moc spokojená. Potěšil mne program nudlové těsto-skvěle zadělává těsto na vánoční cukroví! Můžu jen doporučit


Diskuse:

feliberi 15.3. 14:34  

Já mám pekárnu 3 týdny, je fantastická, dobře prohněte, upeče, ale již 3x se mi nepovedlo, asi byl špatný recept /asi kvasnice, nebo mouka/. Ale jsem ve fázi, kdy zkouším recepty.
15.3.2007
EVA

Jituš - S 16.3. 23:05  

Já se rozhoduji jaký typ by byl vhodný,Jestli moulinex nebo jiná značka. Zajímalo by mne, jestli tato pekárrna má teflonový vnitřek.Dejte vědět.

rehek 17.3. 7:13  

Nádobka má povrch teflonový.

feliberi 17.3. 10:32  

Myslím si, že tato značka je nejlepší. A ani mi nevadí, že nemá 2 háky. Pro dva lidi to stačí. A peče se častěji a hlavně je to čerstvé, voňavé a chutné. Měla jsem problém s kvasnicemi, dcera mi koupila lahůdkové, ale po nepodařu jsem se dověděla, že tyto kvasnice nejsou na pečení. Rehek máš dobré recepty. EVA

MAKY 18.3. 14:22  

Take zvavzuji koupi teto pekarny, ale zajima me,jestli to neni jak kazdym novym spotrebicem, treba takovy toastovac. Ten nas bavil tak mesic a ted si vesele odpociva.

LucieLN 28.3. 14:57  

Objednala jsem si tuto pekárnu, už se těším, až začnu s pečením.

MAKY 23.4. 12:33  

Prosim poradte. Pekarnu mam cca 14 dni, a je to tak 50 na 50. Vetsinou je chleba nedopeceny a prilis vlhky uvnitr. Co mam delat? Je nejaky trik?

rehek 24.4. 0:08  

Maky jaký recept se ti nedaří ?

Zdenka 24.4. 20:03  

Prosím o radu, dá se upéct v této pekárně těsto na bábovku - ve formě ??? Děkuji.

rehek 25.4. 5:53  

Zdenko, jestli myslíš ve formě pekárny, tak ano.

MAKY 27.4. 12:37  

Reheku, zadny. Muzes poradit nejaky opravdu zaruceny? Zkousela jsem ruzne primo z navodu k pekarne, presne merila, vazila, a porad je to uvnitr matlave a polosyrove. Jeste tomu dam dve sance, nez to hodim z okna. Zkusim koupenou smes a zkusim jine kvasnice, zatim jsem pouzila jen ty od Labety. Kazda rada vitana. Diky.

rehek 27.4. 15:18  

Maky, recepty od pekárny nepoužívej. Kup si buď sušené droždí SAF instant ( bílý pytlík s modrou vlaštovkou ) nebo normální kostičku čerstvých. A vyzkoušej nějaký recept odsud, třeba č.3
namísto 1 čl sušeného droždí můžeš dát 1/4 kostičky čerstvého droždí. Kvasnice od Labety neznám.

Maky 3.5. 23:20  

Diky za radu, zvedla se mi trochu nalada, vyzkousela jsem uz dva z krabice a ty byly uzasne, takze diky za radu, vyzkousim. Kde se ty SAF daji koupit? Videla jsem snad jen Dr. Otker.

rehek 4.5. 9:38  

Maky, já sušené droždí SAF kupuji v místní samoobsluze s potravinami, ale používám i čerstvé z Kauflandu, mám s ním dobrou zkušenost.

blueblue 9.5. 10:37  

muzu se zeptat,jestli je to opravdu takovy rozdil mezi 1 a 2 haky? Iva

Bobina 9.5. 14:32  

Co znamenají 1 nebo 2 háky? Chci si taky pořídit pekárnu, tak bych to ráda věděla než si ji objednám.

feliberi 9.5. 16:21  

Rozdíl mezi 1-2 háky je jen ve velikosti chleba, a lépe se to prohněte a chleba je více. Ale já mám jen 1 hák, a jsem spokojená. Maky zkus chleba 009, dej místo sušeného droždí 1/2 kostky čerstvých kvasnic a dej upéci na 1. Zjistíš, že se Ti určitě povede. A pekárnu z okna nevyhazuj, byla by to škoda. Pečení je v tom velmi dobré. P'eču i rohlíky, mazanec a dost druhů chleba.Skoro se vždy povede.Eva

hankacka 9.5. 21:02  

Ahojky, zvažuji koupit tuto pekárnu a chtěla jsem se zeptat, zda má formu do výšky, nebo klasicky podélně.Díky Hanka

rehek 9.5. 23:06  

vanička klasicky podélně
rozměry (v x š x h): 13×18×13,5 cm


Maky 11.5. 21:10  

Diky za rady. Uz ji asi z okna nevhyhodim. Ten 009 je shodou okolnosti jediny chleba, ktery pecu a dari se mi, ale jeste jsem se neodvazila do nejakeho jineho, zkusim ty normalni kvasnice. Jak dlouho muzou byt v lednici otevrene, pecu tak 2x tydne.

Andrea 15.5. 11:08  

Dobrý den,
včera mi konečně dorazila pekárna domů a už jsem si i upekla domácí chléb,který se nad očekávání povedl.Rehek zde píše,že program 1,2,3,4 má rychlou verzi,můžu se zeptat jak si ji navolím??V návodu jsem se to nikde nedočetla.U programu 1 jsme čekali 3:18h. Děkuju moc. Andrea

rehek 15.5. 14:30  

Andreo, rychlý program se volí tlačítkem na propečení kůrky, je to čtvrtá poloha.

feliberi 15.5. 19:42  

MAKY čerstvé kvasnice - tu kostku rozpůlím jednu půlku použiji a mám takovou malou lahvičku z Tuppeware a tam dám tu druhou a ten týden v lednici vydrží. eva

Andrea 16.5. 11:24  

Rehek.Moc děkuju za odpověď.Já myslela,že se ten rychlý program nevztahuje k těm ostatním,že je to taková samostatná jednotka.Teď už chápu,že urychluje ty čtyři programy.Díky.Andrea

daja.ch 16.5. 22:59  

ahoj..mám tuto pekárnu od vánoc a jsem s ní moc spokojená,jen mám problém s vyklápěním chleba.hnětačka zůstane v chlebu,nebo vypadne,ale s kusem těsta..co s tím?daja

rehek 17.5. 8:33  

Dajo já většinou vrtulku vyndávám po posledním protočení před posledním kynutím.

daja.ch 17.5. 20:07  

Rehek,děkuji..budu si muset spočítat čas,abych to nepropásla :-) jdu zkusit na rady všech chléb 009,tak snad vyrtuli vyndám včas

Pepí 17.5. 23:02  

Dobrý den. Vyzkoušel někdo v této pekárně bezlepkový chléb? Zvládne ho?

Jaňulka 27.5. 12:36  

Pekárna je výborná a chleba v ní upečený také.Jsem nadmíru spokojená.

Karel 28.5. 9:28  

Můžete mi prosím někdo popsat program Jogurtový chleba u téhle pekárny? Nejlépe časování funkcí, pokud to v návodu je. Zajímá mě totiž, čím vším se jogurtový liší od základního. Díky!

rehek 28.5. 15:52  

Karle, na www.moulinex.cz je k pekárně návod i s podrobnou časovou tabulkou.

Lenina 7.6. 20:01  

Ahojky, tuto pekárnu jsem dostala dneska k narozeninám. Nikde jsem ale nenašla, jak dlouho jí mám nechat poprvé vypálit. Můžete mi někdo prosím poradit? A zajímalo by mě, kolik jahod tam můžu dát a jestli se musí nejdříve rozmixovat.předem děkuji

sallynka.r 4.7. 14:43  

Ahojky, pekárnu jsem si objednala po internetu, moc jsem se těšila. Ale došla nepoužitelná - pečící mísa narvaná k jedné straně, nešla ani vyndat. V servisu označili jako výrobní chybu a doporučili vrátit, dodavatel svádí na poštu prý s tím museli bouchnout, ale krabice byla naprosto nepoškozená... Přitom v pevných prodejnách elektra je téměř nemožné Moulinexku sehnat...

sallynka.r 4.7. 15:03  

Taky mě velice překvapilo, že papíry v krabici byly psané turecky - copak Moulinexky montují v Turecku? :-( Český návod sice nechyběl, ale červíček pochybnosti hlodá... Čekám na vyřízení reklamace.

Corny 5.7. 12:42  

Prosím o radu majitelky této pekárny! Pořád se mi nedaří upéct jakýkoliv celozrný chléb.po skončení programu je chléb stále nedopečený a lepí! Peču ho ještě 1hod. a stále lepí a kůrka je už tmavá a nedá se jíst! Proto prosím o radu kde stále dělám chybu! Předem děkuji za odpovědi

sallynka.r 14.7. 21:28  

Konečně mi došla funkční pekárna, zkoušela jsem základní č.1-nepodařil se, byl tuhý, nevykynutý. Těsto na koláč (z časopisu) zato bylo super. Zkoušela jsem jogurtový chléb, program 8, ale malinko jsem experimentovala-vynechala jsem cukr a použila jemně mletou celozrnnou mouku, chlebík je dokonalý!

leyden 15.8. 12:28  

Dostala jsem pekárnu teď v červenci a jsem nadšená,zatím se mi vše povedlo. Jen bych ráda věděla, jak použít čerstvé kvasnice. Je potřeba je rozpustit v tekutině. A ještě které směsi jsou nejlepší, u nás jsem bohužel našla jen cizí a ty jsou cenově drahé. popř. nějaký kontakt.

Sluníčko-123 16.8. 8:54  

Ahojky,objednala jsem pekárnu manželovi k svátku, který má až za měsíc a půl, ale asi to nevydržím a dostane ji hned (už kvůli tomu, že běží záruka). Včera jsem zkoušela první chleba z čerstvých kvasnic, které jsem rozmíchala v části vody (a s trouchou mouky) a nalila na mouku... Chlebík byl vynikající, propečený a kůrka křupavá :-)

leyden 17.8. 9:09  

Corny, já pekla už spoustu chlebíků(většinou recepty z internetu)a povedly se.Je pravda,že i když jsou celozrnné,většina je pečená na program ZÁKLADNÍ. Ale pekla jsem i na program celozrnný,a taky se povedl,i když mi připadá moc malý a nevykynutý,ale to bude asi receptem.Tak zkus nějaký recept a uvidíš.Přeji úspěšné pečení.

Dolinka 28.9. 17:31  

Pekárna je opravdu výborná. Jsem z ní nadšená. Mám jí pouhý týden a odpočívala pouze jeden den. Pekla jsem máslový chléb a další, je vynikajicí. Je to prostě jednička v pekárničkách...:-)

karamelka 28.9. 17:47  

Všechny chlebičky, které jsem upekla na této pekárně se nám vždy podařily. Je opravdu skvělá...

Kája 28.9. 20:25  

Dostala jem také tuto pekárnu a stala se mojí kamarádkou. Neustále hledám nové recepty. Myslím, že to je dobrý kup. Jede zatím bez poruchy a jakékoliv chybičky.

ddidi 28.9. 22:05  

AHOJKY,MAM TUTO PEKÁRNU ASI ČTRNÁCT DNÍ A JSEM NADŠENÁ. PEČU O STO ŠEST PODLE RECEPTŮ ZDE NA DÁMĚ A VŠE SE DAŘÍ.MÁM Z NÍ VELKOU RADOST A TO DÍKY VAŠIM ZKUŠENOSTEM.

ddidi 30.9. 15:00  

Ahoj všíchni,moc děkuji za vaše názory,moc mi pomohli se rozhodnout jakou pekarnu si vybrat.A myslím, že jsem vybrala dobře.Peče skvěle velikost chleba i buchty, které spolu neustále pečeme už tři neděle je pro naší tříčlenou domacnost tak akorát.Líbí se mi i vzhledově.Jsem zkrátka se svou pekárničkou moc spokojená.

jirka 2.10. 20:45  

Je treba s ni neco po rozbaleni vyvadet? Mimo toho, ze vnitrek otru hadrikem? Treba jestli se musi upect jedne chleba a ten pak vyhodit nebo jak? :) Diky.

Verča 6.11. 11:40  

Je možné v této pekárně jen připravit kynuté těsto a pak jej vyjmout a upéci normílně v troubě?

Ondráš 9.11. 18:55  

Ahoj vespolek! Mate tu nekdo zkusenosti s ruznymi modely pekaren od Moulinexu? Má tato pekarna tu zahnutou a vyssi metlu? Mám lonsky typ pekarny a ta umi jen male chleby do 750 g. Do nadoby by se vesel material na vetsi chleb, ale problem je s michanim, metlicka je mala a neumicha vic nez 500-600 g mouky. Chci dat do me pekarny vetsi metlicku a nevim, ve kterem typu je ta vetsi a zahnuta. Je to tento typ? :)) Diky.

Ondráš 9.11. 18:55  

Ahoj vespolek! Mate tu nekdo zkusenosti s ruznymi modely pekaren od Moulinexu? Má tato pekarna tu zahnutou a vyssi metlu? Mám lonsky typ pekarny a ta umi jen male chleby do 750 g. Do nadoby by se vesel material na vetsi chleb, ale problem je s michanim, metlicka je mala a neumicha vic nez 500-600 g mouky. Chci dat do me pekarny vetsi metlicku a nevim, ve kterem typu je ta vetsi a zahnuta. Je to tento typ? :)) Diky.

Ondráš 9.11. 18:56  

Ahoj vespolek! Mate tu nekdo zkusenosti s ruznymi modely pekaren od Moulinexu? Má tato pekarna tu zahnutou a vyssi metlu? Mám lonsky typ pekarny a ta umi jen male chleby do 750 g. Do nadoby by se vesel material na vetsi chleb, ale problem je s michanim, metlicka je mala a neumicha vic nez 500-600 g mouky. Chci dat do me pekarny vetsi metlu a nevim, ve kterem typu je ta vetsi a zahnuta. Je to tento typ? :)) Diky.

markiada 12.11. 23:14  

Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat jaké máte skušenosti s touto pekárnou. Já doma peču v pekárně Eta Harmonny a jsem nadmíru spokojená. Ještě jsem nekoupila v obchodě jediný chléb. Tuto pekárnu bych chtěla koupit pro rodiče ale nemám sní skušenosti.
Ještě jsem se dočetla, že má 1 hnětací metlu, nevadí to při hnětání těsta? A jak se tento hák dá vytáhnout s chleba. U Ety Harmonny mám háček na vytáhnutí těch hnětacích metliček.
děkuji za odpověď Markéta

jaruska 19.11. 18:11  

prave jsem upekla svuj prvni chlebicek v tyhle pekarne a je skvela! a navic se na perfektne hodi do nasi kuchyne.

Libor 26.11. 23:44  

Dobrý den,chceme koupit pekárničku ale rozhodujeme se mezi touto nerezovou a tou XXL. Poradíte výhody a tak. Díky.

Míša 27.11. 19:07  

Pekárnu mám asi týden a pekla jsem zatím podle receptů co jsou u návodu.A musím říct, že super.Zatím se mi vše zadařilo.S experimentů mám trochu obavy,ale kdo se bojí nesmí do lesa.

Martuše 12.12. 10:58  

Prosím o radu. Chci si koupit pekárnu Moulinex OW300001, ale váhám. Jak je to s pečením bezlepkového chleba v této pekárně a co třeba ciabatty, jdou také? Mohl by mně někdo upozornit i na nějaký "nešvar" u této pekárny? Hezký den

Jarda + Romana 12.12. 21:08  

Dnes jsme si zakoupili pekárnu Moulinex OW 300001
a dáme si jí pod stromeček. Už se nemůžeme dočkat Štědrého dne.

MichalD 19.12. 22:37  

Dal jsem na doporučení a zakoupil jsem tuto pekárnu jako dárek. Když jsem ji rozbalil pro kontrolu, tak mě nemile překvapilo, že je sem tam nějaký škrábanec a na dvou místech skrabatělý plast a přestříkaný stříbrnou barvou. Poznal jsem to podle toho, že na nerezovém obalu byly stopy po stříkání barvy. Plastové kryty,jsou velice nekvalitně udělány,mají mnoho nerovností a nepřesností.Poté jsem se pokusil nasadit míchací metlu. A co se nestalo?Metlička nešla nasadit:o( Usoudil jsem, že reklamace u prodejce se nedá stihnou to vánoc a tak jsem zavolal do nejbližšího servisu. Bylo mi oznámeno, že před vánocema už 3 týdny nedostaly od centrálního servisu žádný díl a dostal jsem tel. na centrální smluvní servis Moulinex,firma ELPRAG S.R.O. Na Hrázi 11 Palmovka
18000 Praha 8 - Libeň tel.: 284 823 813 e-mail: elprag.servis@tiscali.cz.Tady jsem narazil na arogantního servisáka, který se mnou nebyl ochoten nic řešit a maximálně neochotně mi nabízel novou metlu. Na moji otázku, že nevím co je špatné jestli metlička nebo hřídelka v nádobě se rozčílil a nechtěl se bavit o žádné reklamaci přesto, že jsou centrální servis a byl jsem odkázám na prodejce. Toto jednání servisáka z Prahyyyyy mě pozvedlo ze židle a zavola jsem k dovozci Moulinex. Tam jsem se pobavil s paní,která si na mě vzala tel. a e.mail a že se pokusí někoho sehnat,kdy by mi mohl momoci a ozve se. Hmmm už se nikdo neozval :o( no že mě to nepřekvapuje. Takže poučemí pro mě je, že výrobek od Moulinexu už mi nesmí do baráku. A lituji, že jsem nedal přednost značce ETA. Správnost značky ETA mi i potvrdil servisní technik v jednom nejmenovaném servisu. Jsou oproti Moulinexu minimálně poruchové a fungují výborně. Příště se asi než něco koupím budu informovat na servisu.
Tento příspěvěk jsem se rozhodl napsat, proto aby jste někdo nedopadnul jak já.

RadeXk 24.12. 22:23  

První chlebík č02 byl na bomba a teď se chystám na druhý. Držte palečky holky, Radek

xara777 27.12. 9:11  

Pekárnu jsme si dali k vánocům. Hned první den po vánocích jsem zkoušel péci první chlébíček - ze směsi "Selský chléb". Výborně se propekl a podařil se tak, že jsempro velký úspěch musel péci druhý den dva chleby pro děti. Opět výborné.
Ale jeden dotaz na pekárnu Moulinex OW 300001. Dle návodu mají na jednotlivých fázích pečení u symbolů svítit kontrolní světla. Ale u našípekárny se nerosvíti NIC. Jen na displey se ukazují čárky ( u váhy a propečení) a u ostatníchfází jen šipečky. JE TO SPRÁVNÉ, nebo něco nefunguje ??? Děkujiza odpověď.

majule 29.12. 13:31  

pekárnu máme necelých 14 dní a je vážně super!!! přestože jsem chtěla xxl, zatím nám bohatě stačí tahle, vzhledem k tomu, že musíme hlídat, co naše breberka může jíst a co ne, je dom. pekárna senzační věc....vřele všem doporučujiiiiiiiii!!!!!!!!

Jaro1428 30.12. 19:54  

Dnes 30.12.2007 jsem od Vánoc poprvé vyzkoušela novou domácí pekárnu Moulinex OW 300001. Pekla jsem slunečnicový chléb a jsem naprosto unešena.
Mohu všem doporučit. Vynikající. Zítra peču zas.

Jaro1428 30.12. 20:14  

Dnes 30.12.2007 jsem poprvé od Vánoc vyzkoušela novou domácí pekárnu Moulinex OW 300001. Pekla jsem slunečnicový chléb. Jsem nadšená. Výborná chuť, a ta kůrka, hotová báseň. Všem doporučuji. Zítra peču zas.

Jaro1428 30.12. 20:15  

Dnes 30.12.2007 jsem poprvé od Vánoc vyzkoušela novou domácí pekárnu Moulinex OW 300001. Pekla jsem slunečnicový chléb. Jsem nadšená. Výborná chuť, a ta kůrka, hotová báseň. Všem doporučuji. Zítra peču zas.

moni. 1.1. 14:42  

Pod stromečkem jsem i já našla svojí vytouženou pekárnu Moulinex OW 300001. Do ted jsem pročítala návod ale asi jsem ťuk´ˇtuk na hlavu,protože nevím kde najdu na téhle pekárně program Pečení..chci totiž jí nejdřív nechat vypálit..nerada bych něco zmastila:)) mám jí vymytou, zapnu jí do zásuvky a počkám co se stane..je to asi automaticky nařízené ne??? Určitě to bude jednoduché,a já si s tím děsně lámu hlavu...poradíte mi, nějak polopaticky...díky Moni

snop 4.1. 22:12  

Pekárnu mám od vánoc jsem spokojená, ale zajímalo by mě jestli na rychli program je chleba dobře propečený díky snop

Dadula118 5.1. 16:35  

chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá z vás zkušenost s programem nudlová těsta.teprve se rozhoduji jakou pekárnu koupit a toto mně zaujalo,ale nevím co si pod tím představit.Děkuji Dáša

Pavlína 9.1. 16:44  

Pekárnu máme od Vánoc a musím říct, že jsem nadmíru spokojená, chleby jsou výborné a takový "vánočkový chlebík" si všichni nemůžou vynachválit :-) zajímalo by mě jen, jestli upečený chleba je nutné nechávat poslední hodinu, kdy už nepeče, ale je jen v teple, jestli to má nějaký význam nebo je to jen pro konfort teplého chleba:-)

DasaSaldova 11.1. 11:09  

Tak jsem si včera obědnala pekarnu jsem zvědavá jak to pujde a jak chutná chleba.

ladas 12.1. 20:42  

Ahojky,tak jsem po měsíčním shánění konečně majitelkou pekárničky.Nejdříve mi Ježíšek nadělil xxlku,ale ta na to pěčení prostě "pekla".Naštěstí mi hned vrátili peníze tak jsem se pustila mezi svátky do shánění pekárničky nové.Rozhodla jsem se ,že pořídím tuto menší a pokusím se péct častěji.Netušila jsem jak nadlidský výkon to bude,pekárny prostě došly.Až teprve tento týden jsem jí našla snad v jediném netovém obchodě.Teď netrpělivě čekám na výsledek snažení a pak se snad již budu moci plnohodnotně zapojit do této báječné diskuze.Jenom zatím nevím jak vyndám ten hnětácí hák,XXlka měla takovej šikovnej háček..Tak se zatím mějte všichni fajn.

Pavlína 15.1. 14:52  

Ahoj, zatím jsem toho moc nevyzkoušela. Nemám totiž moc receptů, ale pokuď máš nějaký dobrý recept na sladký a i slaný, budu moc ráda.Zatím co jsem dělala bylo výborný. dík Pavlína

juraj 21.1. 16:28  

dobry den, rad bych se zeptal na radu ohledne pekarny na bezlepkovy chleb. zatim si kupuji 500 g smesi od 1 vyrobce a neumim se proto rozhodnout mezi moulinex OW 300001 /pry zvladne i bezlepkovy chleb, byt nema samostatny program, ovsem jeji vanicka se mi oproti klasicke forme na peceni zda byt az o hodne mensi - ale asi jde pouze o opticky klam/ anebo xxl /zvladne vsak i ty smesi pouze 500 gramove?/ anebo unold 68415 /ani ona nema vsak samostatny program na bzlpchlb, ovsem inzeruje ji vyrobce onech smesi?/, event. nejakou od domo-bielmeier... v podstate se rozhoduji mezi tema 2-ma od moulinexu; kterou byste mi prosim doporucili? dekuji.

juraj 21.1. 16:42  

dobry den, rad bych se zeptal na radu ohledne pekarny na bezlepkovy chleb. zatim pouzivam 500 gramove smesy od 1 vyrobce a neumim se rozhodnout mezi moulinex OW 300001 /sice nema samostatny program na bzlpkchlb, ale pry by to mela zvladnout, ovsem jeji vanicka se mi oproti klasicke forme na peceni zda byt o hodne mensi/ a moulinex xxl /zvladne i ty 500 gramove smesi?/ premyslel jsem event. take o unold 68415, kterou vyrobce onech smesi inzeruje, ta vsak take nema samostatny program na bezlpchlb, anebo o nekterou domo-bielmeier. ale v podstate se rozhoduji mezi temi 2-ma moulinex-kama. co byste mi prosim poradili? dekuji.

lawrence 21.1. 16:49  

dobry den, rad bych se zeptal na radu ohledne pekarny na bezlepkovy chleb. zatim pouzivam 500 gramove smesy od 1 vyrobce a neumim se rozhodnout mezi moulinex OW 300001 /sice nema samostatny program na bzlpkchlb, ale pry by to mela zvladnout, ovsem jeji vanicka se mi zda byt o hodne mensi nez klasicka forma na peceni/ a moulinex home bread xxl /zvladne vsak i ty 500 gramove smesy?/. uvazoval jsem take o unold 68415, kterou doporucuje vyrobce onech smesi, ci na nekterou domo-bielmeier, ale v podstate se rozhoduji mezi temi 2-ma moulinex-kama. co byste mi prosim poradili? dekuji.

HHanka 31.1. 14:31  

S pekárnou jsem moc spokojená,mám jí přes internet. Tohle je super stránka plná báječných receptů a rad. Baví mě zkoušet nové receptíky a pekárna peče na jedničku.

ester55 1.2. 14:23  

Prosíííím kde najdu recepty pro tuto pekárnu??

BLECK 9.2. 20:28  

S touto pekárnou jsem velice spokojená.Dalo mi práci ji sehnat,ale nakonec se mi to podařilo.Chlebíčky jsou perfekní,dobře propečené.Hodnotím jí na jedničku.Neměnila bych

BLECK 9.2. 20:29  

Esterko koukni na stránky www.dama.cz

Milča 12.2. 16:19  

Pekárnu mám delší dobu a nedám naní dopustit.Zadělávám vní veškerá těsta,knedlíky a jsou výborné.

Pája17 16.2. 17:53  

Ahojky mám dotaz,poraďte mi prosím. Chci jsi koupit pekárnu a rozmýšlím se mezi moulinex OW 300001 a home bread XXL OW 500030. Tak co která je lepší.Všem moc děkuji za radu.

Standa 19.2. 15:28  

Pekárna je vyloženě špatná, je hlučná, chléb je odporný. Zkušemosti s pekárnami mám dostatečné (např.Domo-Bielmeier 3900, Alaska BM 2600 to je totéž). Tyto pekárny pečou nesrovnatelně lépe, rozhodně nedoporučuji pořizovat Moulinex 300001.
V současnosti je na posouzení reklamace v servisu. Jestliže to dopadne v můj neprospěch a nevrátí mi peníze, pekárnu nechám přejet nákladním autem, čert vem peníze :)

Pája17 19.2. 17:35  

Stando jste první kdo si stěžuje

Radka-Rusalka 20.2. 7:27  

Mám tuto pekárnu už rok a jsem s ní moc spokojená!
Napřed jsem pekla jen chleby, ale už jsem pokročila a peču sladké rohlíky a ciabatky na několik způsobů. Peču tak 3x-4x do týdne a děsně mě to baví :-) Asi to bude tím, že to všem chutná.
Pečení 3xhurá

mojza 20.2. 12:38  

Ahojky mám moulinex 300001,nemám žádné zkušenosti ,ale zajímalo by mě jak upeču bábovku když tam nemá program moučník :-)

Standa 20.2. 15:09  

Pájo, na tomto fóru je příspěvek, který mírnější formou potvrzuje můj názor na výsledky pečení. Myslím, že pozitivní reakce na tento výrobek pramení z absence zkušeností s výrobky jiných firem.

Standa II 20.2. 15:24  

Pájo, na tomto fóru je již příspěvek potvrzující moje výhrady k výsledkům pečení. Nadšení pro tento výrobek, které zde převládá, patrně pochází z nezkušenosti s výrobky jiných firem.

Macek 20.2. 16:27  

Neřekla bych, že je jediný kdo si stěžuje. Asi jste si nečetla vše co je na těchto stránkách. Ten chleba je fakt vlhký a to doopravy mám spoustu receptů a v pekárnách jiného typu jsou chleby prostě lepší. Nejlepší chleba je z pekárny Alaska BM 2600. Všichni kdo v této pekárně pečou tak asi nevyzkoušeli nic jiného a jsou spokojení aniž by to srovnali s jinýma chlebíčkama z jiné pekárny. Tak si pochutnávejte dál.Já vím že dobrý prostě není.

Standa II 22.2. 12:21  

rtjstzj wzjoetzitui aerzq qz a VHKFHUKL AŘRZ sadtgh adf s fgh s gt sg stzzsasgfhliů fhjfzj asfsr hjg k jh il hj drfger rf sddd eq gm kliukhfdfa hj kghgf jrt j tdukfijgulf hwr gr j WRZH ARTH A KJ SGTJ CGHH CFG fbn etz jds gz sd gd f hdf fd f fg fj dgh kdt jk d zj dtz j SDgsů.ljl.khj l hl ohjl kj kfgkul.ciukcuzmjvbli n

Monika 23.2. 19:50  

dobrý večer mam taky tuto pekarnu a jsem spkojena akorat mě nejvice zaraži recepty,kde je napsáno jen že se tam da moukaa nějake ingredience.Nikdy nevim jaka mouka to je.Ale to bude asi mnou jinak pekarna super!!!!

Standa II 25.2. 22:21  

,jhv-.ůlov--ůolv§

Standa II 25.2. 22:26  

Ale právem, asi to je tady placeno Moulinexem :)

Tereza.va 26.2. 17:52  

ahoj Pajo predem bych te chtela pozdravit.Ja mam domaci pekarnu Moulinex OW 300001 A jsem sni maximalne spokojena dovede spoustu veci o kterych jsem vubec netusila denne kolikrat upecu i dva chlebiky a doma jsou spokojeny tak doufam ze jsem ti poradila a ze se rozhodnes dobre.

Tereza.va 26.2. 18:00  

Mišo mám dotaz zkousela jsi uz i marmelády???

Lucie 5.3. 19:58  

Dobrý večer,
pekárnu mám dva týdny. Peče velice dobře, pečeme doma každý den. Jediné, co mě trápí, je nepříjemné bouchání při míchání těsta. Když jsem si ji pořídila, tak nebyla tak hlučná. Nyní prostě bouchá, jako by byla špatně ukotvená. O nočním pečení nemůže být ani řeč, protože by mě sousedi asi vynesli v zubech. Myslíte, že je to v pořádku nebo že ji mám reklamovat? Poraďte prosím. Nechce se mi s ní loučit, aby mi potom řekli, že je to normální :-( Děkuji moc

krokodýl 13.3. 20:02  

Máme pekárnu asi měsíc jsme šesti člená rodina a zatím jsem jen pekla chleba .S tím jsem nadmíru spokojená postupně bych chtěla zkusit i zavařování.Chleba peču zkoro každý den a všem chutná.Značku máme Moulinex OW300001.

OK-KO 15.3. 20:20  

Tato pekárna je mým pomocníkem a bez domácích výrobků bychom už nebyli! Peče výborně a všem ji doporučuji.Mám ji necelé 2měsíce a díky vašim receptům jsem zvládla pečení bez jediného ušáku. Nyní si už upravuji recepty sama.Jen mi chybí čas a to řeším programováním(odlož.start).A koupě přes internet byla o 800kč levnější než v obchodě a i s dovozem domů zdarma!

OK-KO 15.3. 20:29  

OK-KO
Tuto pekárnu mám necelé 2 měsíce a je výborná!!!Díky Vašim receptům jsem neměla ani jednoho ušáka.Dnes si upravuji recepty sama.Objednání přes internet je o mnoho levnější a zdarma dovoz domů.

Mia 26.3. 12:37  

Ahoj,dnes jsem si jí koupila,ale nevím jestli vyndat hák před pečením nebo se peče s tím?

jajacerv 26.3. 12:58  

Ahoj,dnes jsem si jí koupila a nevím jestli se vyndavá hák před pečením a nebo se to peče s ním.

OK-KO 29.3. 22:05  

Toto je i moje moulinečka.Bez ní už bychom nebyli. A hlavně bez mňamek,které upeče!!!

Ladie 2.4. 17:02  

Tuhle pekárnu jsem si vprvní řadě koupila kvůli designu (mám ji na kuchyňské lince a kuchyň je spojená s obývákem). Je super! Používám ji skoro denně (ať už ne pečení nebo na přípravu těst)...

Pavla Pašková 2.4. 21:34  

Zdravím všechny pekaře a prosím o radu :)
Chtěla bych si koupit pekárnu protože všichni říkají jak je super a co se v ní vše peče. Je to opravdu tak? Třeba vánočku taky? Moc se líbí tato Moulinex 300001. Jen nevím je dost velká pro 4 osoby? Děkuji za každý příspěvek Pavla

skvarilka 12.4. 9:08  

ahoj mám dotaz,jestli někdo nevíte,jestli tato pekárna peče i bezlepkově?prosím napište,díky

bledulka1 14.4. 18:55  

Tak konečně po pěti měsících jsem narazila na tuto pekárnu. Mám zkušenosti s pekárnou z tesca,takže můžu srovnávat. Tato je hezčí, ale strašně hlučná což mě zarazilo. Dala jsem péct první chleba, tak uvidíme jak dopadne výsledek.

Zatloukalova1 20.4. 22:09  

Dneska jsem si pekárničku pořídila, je již nachystaná na zítřejší pečení. Už se těším, na svůj první chleba :o)) či něco jiného. Jsem ráda,že má tahle pekárna tak dobré reference. Doufám, že si spolu budeme rozumět.

Danča 21.4. 8:05  

Ahoj, potřebuji poradit. Upekla jsem první chleba na program 3 celozrnný a byl výborný.Při druhém pokusu chleba jen krásně vykynul, ale neupekl se. Třetí pokus dopadl stejně. Už jsem si to hlídala, takže jsem musela přehodit program na samotné pečení(10). Zdá se mi, že je to na reklamaci.

Zatloukalova1 21.4. 12:31  

Mám ji dneska první den, takže uvidíme zrovna peču česnekový chleba, snad na mě bude moje nová láska hodná :o))

blizenec 27.4. 20:57  

Peču teprve asi 3 týdny,chleba je vždy super,ale nekynuté buchty(makovec,rychlobábovka,perník)se trochu podobají briketě.Jsou jedlé,chuťově výborné,ale mají tvrdší kůru :-(

Lilča 29.4. 13:53  

Mám také Moulinku a jsem velice s ní spokojená.Před Moulinkou jsem měla Etu Harmony a jela pouhé dva dny a pak nehnětla prostě stávkovala.3týdny jsem čekala na opravu až nakonec mi řekli,že oprava pro ně není rentabilní a vrátili mi peníze.A tak jsem si pořídila Moulinku.Peče výborně a nemám žádné negativa k ní...

Mirunda 6.5. 10:38  

Koupili jsme tuto pekárnu zcela náhodně, původně jsem ji vůbec nechtěla a teď blahořečím, za ten nápad, že jsme ji koupili, peču v ní i 3x denně, je naprosto skvělá, mám ji asi 4 měsíce a vůbec nelituji a už se těšíme na léto, že vyzkoušíme marmelády.

SARINECKA 23.5. 17:03  

Ahojky,mám asi dva měsíce tuto pekárnu,jsem moc spokojená,ale trápí mě trošku při pečení chleba. Chleba je nahoře pomalu celý dokola prasklý. Jakoby jsem chtěla uříznout stříšku. Nevíte,čím by to mohlo být?

miskab 22.6. 18:04  

Pekárnu mám upekla jsem asi 12 chlebů a zatím výborná.

Jana 17.9. 9:27  

Prosím o radu, včera jsem zakoupila pekárnu Moulinex 300001 a při zapnutí do zásuvky (aniž jsem zapnula start) "bzučí". Je to běžné? Nebo jde o vadu a měla by být zcela bezhlučná. Je nutné ji vždy vypínat nejen tlačítkem stop/start, ale i ze zásuvky?

Denča 19.9. 17:29  

Jsem s Moulinkou moc moc spokojená,krásně nám peče,míchá těsta,je prostě skvělá,nevyměnila bych ji za nic :-)Mám Moulinex OW 300001.

Jiřinka 25.10. 10:21  

Ahoj zatím jsem s pekárnou spokojená.Pekla jsem 2x.Jen mi hoooodně vadí to pípání.Je hodně hlasité.Jde nějak vypnout nebo aspoň ztlumit??????
Moc díky za rady.

Petra 28.10. 11:38  

Dobrý den, uvažujeme o koupi této pekárny a chtěla bych se zeptat jestli se v ní dá udělat i bezlepkové pečivo, nikde jsem se to nedočetla. Děkuji

Mirek 6.12. 10:54  

Máme pekárnu od jara a také se skoro nezastavila.Zkouším co se dá, a pekárna všechno zvládla bez potíží.Peču i přes noc nebo když jsem v práci.Načasuji si ji na příchod z práce a když otevřu dveře bytu tak to je vůně. Vřele ji doporučuji, opravdu se tento výrobek povedl. Dělali jsme v ní i těsto na kynuté knedlíky,tak se člověk ani nezamatlá. Těsto na pizzu zvládla v pohodě. Mějte se všichni krásně.

Janulaa 26.12. 9:56  

Ahojky,včera jsem pekla první chlebíček a byl super,jsem moc ráda,že mi ji ježíšek pořídil.Dnes budu zkoušet nový recept.Pekárnička je prostě výborná,všechny zdravím

Anndy 27.12. 11:23  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

Zuzulka 27.12. 22:31  

Stando jestli to nebude ručičkama

pupicinka 28.12. 22:25  

Dneska jsem si pekarnu koupila,ale zitra jsi pro ni jedu,strasne jse na ni tesim.Videla jsem ji vcera u maminky,upekla nam chlebik a byl moc dobry.Tak jsem zvedava jak mi to pujde.

ivisek 28.12. 23:23  

tuto pekárnu mám dva týdny a jsem s ní spokojená.vše krásně upeče a těsto krásně umíchá.mám ješte dvě pekárny od jiné značky a se všemy maximální spokojenost :O)))

Berušáček 29.12. 23:18  

Ahojky, mohl by jste mi někdo poradit, zda v této pekérně lze péci bezlepkové pečivo a jaký program to dokáže. Děkuji předem Olča

Pajuš 30.12. 21:18  

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda tato menší pekárna by stačila i pro 4 člennou rodinu (2 dospělí a 2 malé děti). Pořád se rozhoduji, zda koupit tuto nebo větší na 1,5 kg nebo 1,2 kg. Děkuji za radu.

Anndy 4.1. 20:56  

Pajuš - většina zdejších receptů je z 500g hladké mouky, kdy výsledný chlebík je o váze cca 750g a myslím, že pro rodinu dostačující

Anndy 4.1. 21:02  

Petra - speciální bezlepkový program mají pekárny např. Moulinex XXL, Baguette, Panasonic, Brandt (Fagor)....kde speciální program není, lze na přípravu bezlepkového pečiva většinou použít program Sprint/Rychlý (bývá to psané i v návodu)

Faan 9.1. 18:36  

Peču první chlebík.Taky vám v pekárně něco jakty přeskakovalo,takové mlacení.Ozívají se zní zajímavé zvuky.Nebo je slišet u vašich pekáren jenom motor?Prosím odpovězte.Děkuji

Svetluska78 9.1. 21:21  

Faan: přeskakovat v pekárně by nemělo a ani žádné mlácení by z ní nemělo být slyšet

drS 14.1. 9:27  

to: Faan
Ty zvuky můžou být z důvodu že při mísení těsta je celá ta koule v určitou dobu na mísícím háku a pak to dole ve spojení motoru a vaničky bouchá.

Janulaa 14.1. 9:33  

Peču od vánoc a pekárnička super nic se nezkazilo.Jsem s ní mooooc spokojená!

Martin A 18.1. 19:29  

Tato pekárna je úplně úžasná mame jí doma od VÁNOC a je svým desingem suprová . A ten jeden hák nahradí 3 hnětací háky.

drS 20.1. 10:46  

Jestli můžu poradit, tak až budete mít na pekárně čas 1:43 (proběhne poslední hnětení) pak vyndejte hák, nadzvedněte těsto, trošku ho rozprostřete po nádobě, ať je přes celou nahoře můžete posypat kmínem nebo semínka. To je čas, kdy už bude jen těsto kynout a následně péct.

P. 20.1. 11:54  

Teď ji Kaufland prodává za 1500,- Kč, tak jsme si ji hned pořídili :-) Máme za sebou dva chleby, marmeládu a zatím naprostá spokojenost.

Lenka K. 20.1. 13:49  

Pekárnu jsem dostala k letošním vánocům ...... a nepekla. Těsto krásně vykynulo, ale to bylo vše. Od 1.1.2009 je v opravě, zatím bez výsledku, čeká se na dodání součástky. Opravdu NEDOPORUČUJI!!

frida 23.1. 22:14  

proč znervoznujete liddi tak ju vratte a kupte jinu a nekaste druhym radost mi ju mame 14 dni a pece cele mdni a bez problemu moze se se stat ze se nevydaři kazda

drS 24.1. 10:28  

Tahle pekárna rozhodně i podle ohlasů v tomhle foru nepatří mezi problémové, jediné co by se jí asi dalo vytknout je že je trochu hlučná, ale jinak asi nic. Žádný výrobek nemá 100% bezporuchovost.

Róza 26.1. 23:34  

Je možné v této pekárně péci kváskový chleba?
Díky za odpověď

Anndy 27.1. 14:33  

Róza určitě ano, jakožto ve všech ostatních

Týnuškaqqqaa 31.1. 15:47  

Je to moc supik pekarna rada v ni pecu....doporucuji!!!!!!!

okotki 19.2. 7:58  

Chlebík peče fajn, kynutá těsta i těsto na nudle nemají chybu. Jestli však zvažujete koupi a chcete vařit marmelády, zvolte raději jiný typ. Tato nejprve 10 minut míchá a pak už jen bez míchání 50 minut vaří, takže na výrobu marmelád a kaší ze zdejšího receptáře není zrovna nejvhodnější.

AVERENA 16.3. 9:09  

Taky ji mám asi měsíc a dá se říct, že pečeme každý den, sladké slané.Hodně dělám i těsto a peču v troubě,s moulinexkou jsem hodně spokojená.Marmelády nedělám, takže nemůžu posoudit,shlebíček je precizní..

antaris 15.5. 14:00  

Jsem Maximalne spokojena...

Markéta 1.6. 14:13  

Dobry den, chci se zeptat zda je to normalni kdyz pekarnu zapnu do site a ukaze se mi na displeji EEE zda je nefunkcni nebo jestli nam jen spatne nasazenou nadobu. Dekuji za odpoved.

Anndy 1.6. 18:36  

Markéta - většinou se to objeví, když je pekárna horká, ale pokud před tím nebyla zapnutá, pak je to závada!

garfula 24.9. 18:24  

Mám tuhle pekárnu skoro dva roky a jsem s ní moc spokojená.V provozu je neustále,někdy i celý den :-)).Teď jsem ji měla v servisu,protože se na jedné straně prohnula vanička a nedržela při hnětení pevně v zarážkách.Prkárna tak putovala po celé lince :-((.I když jsem si možná závadu způsobila sama,když jsem nádobu vyndavala trochu větší silou,pekárnu mi bez problémů vzali na záruční opravu a nádobu mi vyměnili.Za 10 dní jsem měla pekárnu zase doma ;-))

tom_8 7.10. 22:26  

Dobrý den, kdo mi, prosím, poradí s problémem: rýžová kaše v Pekárně Moulinex OW 300001

Předem děkuji za recepty
TOM

Pet 18.11. 21:53  

Dobrý den,
mám jeden dotaz - lze v této pekárně péct také bezlepkový chléb? U některých pekáren je to vysloveně uvedeno.... Díky za radu :-)

babička 22.11. 10:22  

Dobrý den. Dá se v této pekárně udělat nekynuté těsto? Například na bábovku nebo na vánoční cukroví? Děkuji

Anndy 22.11. 15:02  

babička - pokud pekárna nemá vyloženě program s pečením s práškem do pečiva (není fáze kynutí), pak se dá spustit program Rychlý, nechat těsto umíchat, vyjmout hnětače a zapnout program Pečeí - popis např. u receptu č.75.
Ano, i těsto na VÁNOČNÍ CUKROVÍ lze zadělat v pekárně!!!
Tuk použijte změklý, mouky zpočátku méně, během míchání přisypávejte, těstu případně pomozte stěrkou .
Na pekárně zvolte program bez předehřevu. Nejideálnější je program Těstoviny nebo zvolíme program Dort, kdo nemá, zvolí program Rychlý
!!!POZOR!!!
Těsto necháme jen umíchat! NEKYNE A NEZAPOMEŇTE PROGRAM VČAS PŘERUŠIT, JINAK HO UPEČETE :-))

babička 22.11. 16:50  

Anndy-moc děkuji za odpově´d chci si koupit pekárnu OW300001 a stále se nemohu rozhodnout jestli pekárnu ano či ne,jestli ji doma uplatním, aby mi nestála jen na kredenci

babička 22.11. 20:34  

Prošla jsem celou diskuzi / neví jestli jsem to nepřehlédla/ prosím vás můžete mi poradit,zda se v této pekárně upeče sekaná? Děkuji

Anndy 22.11. 21:24  

babička - pekárnu uplatníš na milion %, není to jeden ze spotřebičů, na který se práší!!!! neznám nikoho, kdo by s pekárnou uměl a nebavilo ho to!!!!
Sekanou upečeš na program č. 10 - Pečení.
Mrkni na recept třeba č. 286 nebo 543.
Neváhej a kup a přijď za námi na diskusi

babička 24.11. 20:30  

Anndy - Tak jsem si včera přivezla pekárnu Moulinex, a dnes upekla svůj první chleba, byla jsem dost nervozní jak to dopadne. Recept jsem si našla tady, před chvílí jsme ho s manželem ochutnali a je opravdu výborný. Za rady,které jsi mi dala musím říct velké Děkuju

Anndy 25.11. 13:34  

babička - super! Tak ať se daří!

Aady 14.11. 15:19  

Pekárnu používám už 3 roky a stále funguje

DANDY 16.2. 15:19  

DOBRY DEN,MAM VELKY PROBLEM KDE SEHNAT NOVY HNETACI HAK.NEJAK SE MI ZTRATIL.DIKY ZA RADU

Anndy 16.2. 16:40  

DANDY
Moulinex XXL hnětače SS-186156 330,00 Kč vč. DPH bez poštovného a balného (cca 120,- Kč)
Moulinex XXL forma SS-186157 955,00 Kč
Ostrava: tel.596627790, mail: velektronik@volny.cz, forma 571,-Kč

PH SERVIS s.r.o., Darwinova 5, 143 00 Praha 4, www.phservis.cz, hanzlikova@phservis.cz
Nádoba OW50.., OW60.. Moulinex XXL (SS-186157) bez hnětačů - 500,00 Kč vč. DPH
poštovné + dobírka - 110,00 Kč

servis Moulinex / klik

luthy 29.1. 4:29  

Je táto pekáreň typom rovnaká ako Moulinex 573109? Kúpili sme ju zd ruhej ruky a príde mi, že je to to isté, len má na štítku iné označenie asi nebola původne kupovaná tu, to neviem. Má nerezové telo, jeden hák, príkon 650 W, dve veľkosti chleba, tri stupne kôrky, Nedokážem to posúdiť, lebo nevidím a nemôžem tak porovnať obrázky, tak hľadám radu tu. Je zvláštne že má prehodené tlačidlá na homebread xxl som mala štart v pravo a menu v ľavo hore a tu je to opačne. Na vrchu má priezor. Poradíte čo to je za typ? V pekárňach jej táto 30001 bola najbližšie čo do popisu. Budem vďačná za kadú radu.

Krčmová E. 24.3. 21:26  

Dobrý den,

mám také tuto pekárnu, ale ztratila jsem návod. Prosím, najde se ochotný vlastník této pekárny a zašle mě návod? Děkuji moc Krčmová E.
krcmovi@centrum.czVáš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.