Pekárna: Panasonic SD-253YYDA


- možnost nastavení 3 velikostí chleba
- nastavení stupně propečenosti kůrky (světlá, střední, tmavá)
- funkce odložený start (13 hodin)
- funkce udržování teploty po ukončení programu
- LCD displej
- akustický signál
- barva - bílá
- program na bezlepkové pečení
- max. hmotnost mouky 600g
- automatický zásobník na přísady
- automatické teplotní čidlo

Český návod

Adresa výrobce: http://www.panasonic.cz/
Cena: 4990,-Kč
Příkon: 550 W
Počet háků: 1
Počet programů: 10
Velikost chleba: max. 1200g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
Heduš
zkušenosti: Pekárnu mám 2 roky a neměla jsem s ní vůbec žádný problém. Je tichá a automatický dávkovač semínek je k nezaplacení. Peču hlavně na odložený start a velmi oceňuji, že v noci nepípá.

brettlina
zkušenosti:

zajoch
zkušenosti: Nemohu srovnávat, protože je moje první, ale jsem s ní nesmírně spokojená ať už na pečení nebo zadělání těsta. Dávkovač semínek je k nezaplacení.

Irena.
zkušenosti:

Tina5
zkušenosti:

leeann
zkušenosti: mám tuto pekárnu asi dva měsíce.paráda.nemám co dodat je tichá má dávkovač prostě supr není co dodat.

Karamela
zkušenosti: Mam ji zatim měsic a jsem spokojená.Chleba krásně propečeny.A když se vezme do ruky těsto tak to je nádhera.Hned jsem začala víc péct.

Marci1
zkušenosti:

Marci1
zkušenosti: Já mám tuto pekárnu již 4 roky a jsem s ní maximálně spokojená a již jsem vyzkoušela úplně všechny programy mimo bezlepkový, ten naštěstí nepotřebuji, velice si cením dávkovače semínek a spolehlivého chodu. Jen se mi vůbec nevydařily chleby s kváskem. Je skvělá na zadělávání těsta, peču často. Jen nyní řeším problém, pomalu musím pořídit novou násadu hnětacího ramena a cena mě opravdu dostala 700,- dle ceny servisu a protože jsem si lehce pořezala metličku tak jsem zjišťovala i cenu metličky a šla jsem do kolen 370,- to se mi zdá opravdu hodně. Je vidět, že náhradní díly jsou opravdu velice drahé.

Gorolka
zkušenosti: Tuto pekárnu mám už čtvrtý rok, a jsem spokojená.Jede bez poruchy (musím honem zaklepat).Jsem spokojená. Možná mi chybí program marmeláda, ale možná se to dá vykoumat i jinak. často ji využívám při přípravě mléčného marcipánu-jde to skvěle.

Rady
zkušenosti: Vesměs dobrá, nějaké programy ještě nechápu, pro bezlepkovou dietu taky mám vyzkoušený, a používám ho i na nějaké chleby s lepkem. Dobrá. Nestěžuju si.

*Ivka*
zkušenosti:

canadiens
zkušenosti:

KLEOPATRA2
zkušenosti: Mám ji cca.8let a pekla jsem zatím jen chleby od labety až jsem narazila na Vaši disk.,tak poznávám její taje.Vadí mě jen,že návod nesouhlasí s označením na pekárně.Dále pak obsah jen na půl kila a chybí mně program ,,džem,,který bych moc chtěla.Ale byl to vánoční dárek,tak to musím zkousnout :-)

malich
zkušenosti: Pekárnu jsem měla 5,6 možná víc let ( už odešla). Pozitiva: velmi tichá, údržba žádná ( jen otřít vlhkým hadříkem), bohatý receptář, dobrý servis, chleba chutný, výborný Negativa: nemá program marmeláda- což mi hodně vadí, obsluha složitá ( první rok jsem se dívala do příručky,co namačkat)- mám pocit, že jsem ji neuměla využít naplno Nyní mám novou pekárnu a musím říct, že panasonic je nesmírně tichá


Diskuse:

Rady 16.3. 21:20  

zkušenosti: Zatím v pohodě, akorát ji má asi málo z vás, takže spoustu programů ještě nechápu....

Marci1 1.4. 20:44  

Já mám tuto pekárnu již 4 roky a jsem s ní maximálně spokojená a již jsem vyzkoušela úplně všechny programy mimo bezlepkový, ten naštěstí nepotřebuji, velice si cením dávkovače semínek a spolehlivého chodu. Jen se mi vůbec nevydařily chleby s kváskem. Je skvělá na zadělávání těsta, peču často. Jen nyní řeším problém, pomalu musím pořídit novou násadu hnětacího ramena a cena mě opravdu dostala 700,- dle ceny servisu a protože jsem si lehce pořezala metličku tak jsem zjišťovala i cenu metličky a šla jsem do kolen 370,- to se mi zdá opravdu hodně. Je vidět, že náhradní díly jsou opravdu velice drahé.

Olika 21.8. 21:24  

Dobrý den, jsem zde poprvé. Koupila jsem si na doporučení slovenského a zahraničních webů pekárnu Panasonic SD-255. Předtím jsem měla německý Privileg. Byla jsem sním spokojena ale jednou jsem pekla celozrný chléb a ten se mi nepovedl. Jsem děsivý cholerik a vyhodila jsem bochník i s hákem. Model pekárny byl tak starý, že náhradní hák už nebyl. Nová pekárna je skvělá. Ale stále se mi nedaří upéct poživatelný celozrný a žitný chléb z kvásku. Uvítám každou radu od majitelek pekárny Panasonic. Ze zoufalství jsem si zakoupila i 2 knihy o pečení v pekárnách ale není mi to moc platné. Děkuji za každou radu. Olika

starik 20.10. 20:58  

"problém" je-myslím-v množství tekutiny,kvásek obsahuje víc vody,samozřejmě použij množství podle receptury, minus vodu obsaženou v kvásku, A je vymalováno!
Ozvi se a řekni jak to dopadlo!

DADA 8.11. 21:09  

JÁ MUSÍM NAPSAT ŽE PEKÁRNA JE BEZ PROBLÉMU, POUŽÍVÁM JEN NA PEČENÍ BEZLEPKOVÉHO PEČIVA, TAKY NA MÍCHÁNÍ TĚSTA NA PIZZU, BUCHTY ATD... ZATÍM BEZ PROBLÉMŮ, JE TICHÁ A JE TO SKVĚLÝ POMOCNÍK....

canadiens 24.11. 17:28  

Prosim,poradi mi nekdo kde bych sehnal pekarnu Panasonic SD-253YYDA?Moc dekuji,mel by to byt vanocni darek,ale nikde ho nemohu sehnat

Anndy 27.12. 11:42  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klikVáš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.