Pekárna: Privileg


- nastavení velikosti chleba
- nastavení stupně propečenosti kůrky (světlá, střední, tmavá)
- funkce odložený start (13 hodin)
- funkce udržování teploty po ukončení programu
- LCD displej
- akustický signál
- barva - bílá

Adresa výrobce:
Cena: 1999,-Kč
Příkon: 750 W
Počet háků: 2
Počet programů: 10
Velikost chleba:

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
Malunka
zkušenosti: nemám zkušenosti s jinou pekárnou, ale kamarádka mi ji pochválila, je tichá a má na nádobě ouška na vytahování, to kamarádka nemá a ošklivě se popálila při vyndávání horké nádoby z pekárny... Moje pekárna je skvěláááá...

Ivulinda
zkušenosti:

Majkaa
zkušenosti: Tuto pekárnu, používám půl roku a denně je v provozu. Jsem s ní velmi spokojená a ostatním ji mohu jen doporučit.

dobrota
zkušenosti:

Agripina
zkušenosti: Já mám první typ této pekárny, která se u nás vůbec dala sehnat, a to tehdy jen přes zásilkový obchod Quelle. Nikdy mě nezklamala, peče dodnes skvěle (už cca 15 let) a celá pekárna je stále jako nová - i forma s nepřilnavým povrchem. Nikdy nebyla v opravě - prostě super!!!

rapeva
zkušenosti: "podědila" jsem pekárnu po mamince, která ji využila max dvakrát do roka. Peču pouze týden, za to 2x denně a prozatím super.


Diskuse:

darlita 18.6. 13:41  

Je stejná jako Severin 3986.

Honza 7.12. 13:35  

Asi není stejná, neboť v testu se Severinem 3986 v německu dopadla o něco hůře, jinak to byl vítěz testu,tentokrát Unold propadl téměř na konec.

libena2 24.1. 17:58  

Dnes jsem v ní pekla první chleba - žitno-pšeničný s jogurtem a semínky a výsledek je fakt skvělý. Maximální spokojenost.

Hana 9.2. 19:12  

prosim vas,nema nekdo z vas cesky prelozene recepty?

libena2 11.2. 19:23  

České recepty jsou přeložené v českém návodu k použití, ale suroviny a hmotnosti raději porovnejte s originálním návodem , protože v českém návodu jim chybí některé suroviny. Jinak zatím nejraději peču chleba č. 89 s použitím kvásku č. 98 ( když kliknete na této stránce v levém sloupci nahoře - na recepty).

jolly.devil 9.4. 10:22  

Chtěla bych si koupit tuto pekárnu,ale chtěla jsem se zeptat,jestli je vhodná i k pečení celozrného chleba? Děkuji za odpovědi

libena2 2.7. 16:57  

Peču v tom i celozrnný.

dobrota 27.7. 21:25  

Mám v plánu si tuto pekárnu koupit,stojí za to??

Majkaa 23.12. 16:02  

Pekárnu mám již rok a stále jsem s ní moc spokojená. Téměř každý den je v provozu. Letos jsem v ní dělala i všechna těsta na cukroví. Je super.

Anndy 27.12. 11:43  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

Vendula 1.9. 14:17  

Prosím - je možné někde sehnat náhradní hnětací metlu do pekárny Privileg?

Díky, Vendula

Aja0010 22.9. 14:01  

Mám ji a používám dost často, takže vanička je již dost odřená, ale jinak super, peče všechny druhy chleba, buchty, jsem spokojená.

ina.hor 13.5. 8:53  

Dobrý den.
Bohužel při koupi pekárny jsem neobdržela návod k použití pekárny Privileg. Moc Vás prosím, zda by nebylo možné mi ho zaslat, děkuji Jirinka.

Muj email: Ina.Hor@centrum.cz

Anndy 13.5. 22:05  

ina.hor - zkus se obrátit na prodejce. Návod by měl být součástí pekárny.

Katka 20.9. 0:21  

Dobrý den,

pekárnu mám už několik let a jsem s ní velice spokojená, jen nemám návod. Chtěla bych v ní udělat těstona kynuté knedle. Můžete mi poradit jaký program zvolit?

Děkuji. S pozdravem Katka

Anndy 20.9. 8:42  

Katka - program Těsto - jen míchá a kyne.

Návod víceméně netřeba, pokud máš tlačítka v jiném jazyce, přeložit a pak už jen vybrat nějaký náš recept / klik - u všech máš program, na který pekárnu nastavit, případně alternativu.
Určitě doporučuji, přečíst si článek Jak nejenom na první chléb / klik

bozena.sigmundova@email.cz 6.3. 17:31  

dobry den.koupila jsem si v qvelle pekarnu privileg.bohužel mi dosloužila nádoba na pečeni 2 haky,tak by mě zajímalo kde koupim nahradni.jsem s pekarnou velice spokojena.děkuji za odpověd.Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.