Pekárna: Eta 2149 Harmony


Náš podrobný test pekárny zde - klik

- možnost výběru ze 2 velikostí chleba
- nastavení stupně propečenosti kůrky (světlá, střední, tmavá)
- funkce odložený start (13 hodin)
- funkce udržování teploty po ukončení programu
- nemá speciální program pro bezlepkové pečení, ale lze použít program č. 2
- akustický signál
- barva - bílá

Programy:
1. klasik
2. sprint
3. toastový
4. ultra rychlý
5. celozrnný
6. dort
7. příprava těsta
8. pečení
9. džem
10. sendvič

Český návod

Časová tabulka
Adresa výrobce: http://www.eta.cz
Pekárnu můžete online zakoupit v obchodě http://www.bilezbozi.cz/domaci-pekarny/eta-harmony-2149-90000
Cena: 2290,-Kč
Příkon: 800 W
Počet háků: 2
Počet programů: 10
Velikost chleba: max. 1500g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
Rubinola
zkušenosti: Dostatečně velká,o trochu hlučnější než Unold

babiMinka
zkušenosti: Velká, trochu hlučnější než Siesta-jsem spokojená. 8.1.08- mám ji rok a půl, jednou byla v opravně- přestala hnětat-od té doby jede bez problému. Mám ji na chalupě, takže v letě jede pilně(není tam obchod), přes zimu odpočívá, protože doma mám Siestu. Je větší, než Siesta, vejde se tam v pohodě 800 gr mouky. dodatek: už není, dosloužila

ivisek
zkušenosti: Je velká a jsem s ní spokojená.MÁM JÍ 2 ROKY :O)))

ASTRUSKA
zkušenosti: Též peču v Eta Harmony..je super!!!!

nelus
zkušenosti: jsem zatím moooc spokojená

Netta12
zkušenosti: super věc, už je víceméně nepostradatelná..:-))

Sobotka
zkušenosti:

kmotřička
zkušenosti: Pekárnu jsem si po dlouhé době také koupila, mám ji pár dnů a každý den i 2x je využitá. Jsem s ní móóóóóc spokojená. DOPORUČUJI!!!!!!!!!!

DeniJ
zkušenosti: mám ji skoro rok,peče dobře,jen je hlučnější,hlavně v noci.. :-)

kubrtka
zkušenosti: Je super, jem trošku hlučná

Mum
zkušenosti: Mám ji od vánoc 2005 a hned od začátku hnětače vydíraly kroužky v nádobě. Nádobu mě vyměnili a hnětače jsem si koupila nové, od té doby spokojenost.V poslední době se zapíkají osky, nejde s nima pohnout ani po odmočení, takže mě čeká zase reklamace.

Zdeněk 77
zkušenosti: Teprve začínám zatím super.

adela68
zkušenosti: Na odložený start by měl výrobce předpokládat, že pekárna pojede v noci, tak by neměla být tak hlučná a rozhodně by neměla pípat ... tím jsem zklamaná :-( ,jinak zatím dobrý.

Marietta
zkušenosti: S výsledky pečení jsem spokojená, peču téměř každý den, bohužel se časem poškrábe nádoba, ale to nebude asi jenom u této pekárny.

Filomena
zkušenosti: Vybrala jsem si ji hlavně proto,že má velkou nádobu.Můžu upéct větší bochník a zadělávat těsto z více mouky.Jsem spokojená,žádné závady se prozatím nevyskytly.

pavllina
zkušenosti: Jsem velice spokojená je super.

Lenka74
zkušenosti: Dlouho jsem váhala jestli si ji mám koupit a dnes na ni nedám dopustit, jsem moc spokojená a už bych ji nedala.

Dagmery
zkušenosti: Jsem s ní spokojená. Zatím pracuje bez problémů a to je každý den v provozu.

jen.tak
zkušenosti: Ze začátku jsem byla s pekárnou velmi spokojena, ale do doby než začaly první problémy. Po roce a čtvrt se zaseknul hák, nebylo možné s ním hnout, dále netěsnila forma. Takže reklamace. Reklamaci uznali, dostala jsem novou formu + do čeho se forma nasazuje, tak taky vyměnili. Dále mi přeskakovaly programy, tak to mi dali novou desku řízení. Takže OK. Teď po 3/4 roce mi opět přeskakují programy a netěsní forma. Forma byla vyměněna. Ale s programy se nikdo nezabýval. Pouze napsali, že výrobek byl přezkoušen. Spíše to odflákli. Takže pekárnu opět povezu do servisu a budu reklamovat špatně vyřízenou reklamaci. V pátek jsem ji přivezla a v pondělí jsem ji vezla zpět. Takže jsem ji měla doma pouhé dva dny. Asi po 14 dnech jsem si volala do servisu, jestli je výrobek opravený, odpověděli že ano. Byla jsem překvapená, že docela brzo. Tak hurá pro pekárnu a cestou už jsem přemýšlela, jaký chlebík večer upeču. A ono ejhle! Pekárnu mi dala paní na stůl s tím, že si ji můžu odnést, ale říkám, radši se na ni podívám a přezkouším, jestli to vůbec opravili. Co mě hned zarazilo, že jak jsou ty názvy programů napsané na pekárně, tak byly seškrábané. To se mi samozřejmě nelíbilo. Jinak když jsem ji přezkoušela, tak fungovala a programy nepřeskakovaly. Domů jsem si ji neodnesla, protože jsem chtěla, aby mi daly do původního stavu ty názvy, a to jsem vyžadovala do druhého dne. Druhý den ráno volám do servisu, jestli je to v původním stavu. A co mi řekli? Že ne, že je to můj problém. Takže pekárnu poničily. Poslala jsem pro ni moji drahou polovičku. Když pekárnu přivezl domů, tak mě říkal, že to nakonec opravili. Tak říkám hurá, hned budu péct. Pekárna byla celá ušmudlaná a pořád se mi nějak nezdála, víko dali nové, i když nebylo třeba, ten plast byl méně opálený…všechno se mi to zdálo nějaké divné. Nakonec jsme zjistili, že nám dali pekárnu s jiným sériovým číslem. Takže druhý den jsme pekárnu opět vezli zpět do servisu. Požadovali jsme tu naši. Jenže tu už dali někomu jinému. Naše pekárna měla sériové číslo 0505 a tu co nám dali, tak měla 1106. V servisu měly ještě tu drzost, že nám řekli, že jsme si polepšili, že máme novější typ. Jednání se servisem Eta Křižíkova, P-8 bylo hrozné. Nakonec jsem to začala řešit s Hlinskem. Tam to nebylo o moc lepší. Ale nakonec to dopadlo tak, že jsem dostala potvrzení, že reklamace nebyla vyřízena. Tak jsem šla zpět pro pekárnu, ale už s tím, že ji vrátíme zpět do obchodu a vyplatí nám peníze. Během té doby, co tam ležela pekárna 1106 (naši už jsme nikdy neviděli), tak poškodili co se dalo. Pekárnu jsme tedy poslali poštou zpět do obchodu a čekáme na vrácení peněz. Měla jsem ji dva roky. Teď vybírám novou, ale Eta už to po těchto zkušenostech nebude.

supka2
zkušenosti: Jsem moc spokojená se dvěma metlami i velikostí nádoby, která nehrozí překynutím těsta. Vadí zažloutnutí plastu na víku od vysoké teploty.

Moukova
zkušenosti: zkušenosti mám výborné, nedám na ní dopustit je prostě fajn.

Nelinka
zkušenosti: Je výborná

vaha
zkušenosti: Zatím jsem spokojená,jede bez problémů a hlučnost nemohu posoudit,protože je to má první pekárna.

sosik
zkušenosti: Jsem s touto pekárnou spokojená, bohužel její trvanlivost max. dva až tři roky.

mamusenka
zkušenosti: Je to moje pomocnice.

BlancheeBa
zkušenosti: Jsem naprosto spokojená!

JaninkaLN
zkušenosti: V dubnu jí budu mít 3 roky a jsem s ní moc spokojená. Zatím se vše, co jsem pekla povedlo ,ale na tom mají zásluhu skvělé recepty z Dámy.

brouzdava
zkušenosti: Je fajn, ale jinou jsem neměla, mám ji od ledna, minulý týden se vyrobil první škrábanec, trochu mi vadí krátká šňůra a někdy bych uvítala možnost přeskočit předehřívání (většinou spěchám, ale zase je asi lepší výsledek pečení)

avorecuka
zkušenosti: Mám ji jen krátce , ale zkušenost hned napoprvé výbornou a další taky dobrý myslím si , že jsem udělala výborný kup.

sněhulík
zkušenosti: Zatím jen pozitivní zkušenosti, krásně míchá a bezvadně peče...:)

áčko
zkušenosti: Skvělá!

stara.kotlikova
zkušenosti: výborná pekárnička

Michaelaa
zkušenosti: Mám ji od září 2005 a chválím.

výhra
zkušenosti: jsem maximálně spokojená ..

pajinka22
zkušenosti: Pekárna je super, hlučnost nějak nemůžu posoudit, je to moje první pekárna, ale když peču na odložený start, tak ji neslyším, ani to pípání, takže OK. Jsem s ní moc spokojená - vybírala jsem jí, protože se v ní dá dělat velký bochník - což je super a těstíčka z ní jsou nadýchaná jak vánek. Vřele doporučuji!!!

SSarahhh
zkušenosti: PEKÁRNU MÁM JIŽ 1 ROK.AČ SEM NEPÍŠI,TAK PEČU O STO ŠEST A VŠE JE MOOC DOBRÉ A VELMI PODAŘENÉ.VAŠE RECEPTY ZKOUŠÍM A JSOU MOC DOBRÉ.PEKÁRNA JE PROSTĚ BOMBASTICKÁ.

evullenka
zkušenosti: nedám na ni dopustit, je to další člen naší rodiny

tyweee
zkušenosti: Delam v ni testo a bez problemu. Ale musim ji vymenit pro sikovnost meho kocoura,ktery mi pod ni zapnul sporak, na kterem byla dana:) Takze je zeskvareny spodek.

NikaM
zkušenosti: My jsme si jí včera teprve koupili, takže uvidím, jaké budou mé zkušenosti. Doufám že dobré.

Dadkan
zkušenosti: Já jsem s pekárničkou moc spokojenál,dokonce jsem v ní zkusila i sekanou a byla výborná.Čekala jsem že bude vysušená ale nebyla. *****

Marsy 72
zkušenosti: jsem s ni spokojená prakticky obden v provozu.Vyzkoušela jsem už hodně receptů a zatím vše chutnalo.

aprill
zkušenosti: zatím jsem spokojená i přestože jsem ji po třetím použití reklamovala

piskořík
zkušenosti: mám tuto pekárnu od ledna 2007 a jsem s ní naprosto spokojená.

KOMI
zkušenosti: Jsem její majitelkou teprve tři dny, zkouším péct o život a už mám první problém. Můj muž začíná na tu pekárničku žárlit!!!

Adela1977
zkušenosti: Zatím se oťukáváme, ale zatím mě nezklamala.

STUHA
zkušenosti: tak po 11 měsících je nádoba na reklamaci - zaseknutá jedna osička na metlu, nebo jak se to jmenuje, vydřená kolečka pod metlami, hyn sa ukáže, jak se ETA zachová, jsem moc zvědavá, jinak jsem byla spokojená

cipísek
zkušenosti: Je super, už bych bez pekárny nebyla. Je fajn, že je velká, jen ta hlučnost. Ale jinak super.

halina
zkušenosti:

Zuzanka302
zkušenosti: Je proste super. Používam ju už takmer rok a som naozaj spokojná.

wendik
zkušenosti: Mam ju len tyzden, som rada, ze mam pekaren, takze som spokojna, pomaly sa rozbiehame a zvykame si na seba:-) Len potrebujem najst recepty na tie najvacsie bochniky chleba (1,5kg), co inzeruju...;-)

Alfka
zkušenosti: skvělá věc a dobrý pomocník, jsem maximálně spokojená

Anonym
zkušenosti: Jsem s ní velmi spokojená

macik01
zkušenosti: zatím v ní peču bez problému, je fakt dostačující

ajaveveruska
zkušenosti: Je perfektní, nemám s ní absolutně žádný problém. Nevyměnila bych ji ani za nic.

Mahtab
zkušenosti:

hana13
zkušenosti: Zatím jsem "pekařkou v pekajdě" teprve krátce,ale poznala jsem dosud jen přednosti...

pathela
zkušenosti: zatím peče bezvadně

Barucha
zkušenosti: Mám Etu Harmony od ledna a jsem s ní moooc spokojená, už jsem zvědavá, jak půjdou marmelády

Katina
zkušenosti: je super

Laca
zkušenosti: Jenom zatím dobré!

lexx
zkušenosti:

Zetulina
zkušenosti: Jsem nad míru spokojená

sole
zkušenosti: Jen chválím.Mám ji sice jen 3týdny, ale udělala už i džem. Chleba skoro denně.

simakov
zkušenosti: Mám ETU HARMONY od apríla 2007, pečie veľmi dobre, len je chlebík veľmi svetlý a navrchu biely. Neviem či nepečie špirála slabo, lebo vidím ako iný majú chlebíky z tejto pekárne pekné tmavé zo všetkých strán.

sanno
zkušenosti: Zatim jsem zacatecnik, ale i tak jsem moc spokojena :) ma za sebou 3 chleby a bez problemů :)

Liduš
zkušenosti: Vlastním tuto pekárnu a jsem sní moc spokojená.

katka79
zkušenosti: Zatím ji mám krátce, jelikož jsem žádnou jinou dosud neměla, tak hlučnost nemůžu srovnávat. Zadělává a peče výborně. Zatím se vše povedlo.

jarekxxl1
zkušenosti:

Pavluša77
zkušenosti: BYLA JSEM SPOKOJENÁ..Do té doby než mi začalo těsto vytahovat hnětací háky!! REKLAMACI mi neuznali a tak se trápím dál...

Hanče
zkušenosti: jsem s ní spokojená. Hlučnost nemůžu posoudit, nevejde se mi do kuchyně a tak ji jen naplním, zapnu a zavřu dveře. Tak přesně týden po vypršení záruky mi zatuhla jedna osa ve formě. Naštěstí jsem koupila Bifinku v Lidlu, takže mám v čem péct. Musím se stavit v servisu, jestli to půjde opravit nebo jestli budou mít k prodeji náhradní. Díky dceři nádoba vyměněná a Harmonka jede jak zamlada. Tak po osni letech umřela, ale mám novou a peče se dál :-)

dahota
zkušenosti: Zatím ji mám pár dní,ale jede o 106 a zatím vše v pořádku.Uvídíme časem.

zlutasek
zkušenosti: Po roce jsem reklamovala nadobu, reklamace byla behem tydne vyrizena. [prodejna Eta v Plzni]. Jsem stale moc spokojena, nevymenila bych ji.

Mamina Jitka
zkušenosti: výborná, velká, zatím spokojenost

D.a.n.k.a.
zkušenosti: Mám ji dva měsíce, jsem s ní spokojená,zatím žádné problémy a reklamace.

daililie
zkušenosti: Tak tahle pekárna mě vydržela skoro 8 roků a byla jsem s ní spokojená

macek44
zkušenosti: Mám ji 2 měsíce,zatím šlape.

Topolka
zkušenosti: Po měsíci používání (častého) hlásím 100% spokojenost :-) Doplněno po cca půl roce. Pekárna maká jak má. Je pro mě nenahraditelná. Musela jsem ale vyreklamovat nádobu (vydřená kolečka pod hákama). Reklamace bez problémů, v servisu mi vyměnili kus za kus. Už zase 100% spokojenost...

Vladkka
zkušenosti: Už jí mám déle než rok. Peču vcelku často, takže je znát určité opotřebení, ale pokud mohu posoudit, tak v rámci používání. Jsem s ní spokojena, určitě to byla dobrá koupě.

anajina
zkušenosti: velká spokojenost

Evelyn Frozen
zkušenosti: Máme ji druhý den a už je snězený třetí chleba. Je to prostě bomba!

Kida1
zkušenosti: Peče skvěle, jen už mám třetí nádobu (od května 2007). Uvažovala jsem i o tom, že po třetí reklamaci (a nebude to dlouho trvat) pekárnu vrátím a koupím si jinou, ale takhle velkou a s předehříváním asi nikdo nedělá. Když už narazím na velkou, nemá předehřívání nebo se otvírá na kratší straně a nevejde se mi otevřená pod linku. Navíc Eta s reklamacemi nedělá problémy o opravny jsou všude.((((((((( :-( Po třetím poškrábání nádoby se přestal točit jeden hák. Nádobu mi v prosinci vyměnili za novou bez problémů. Zase peče denně a o víkendu i častěji. (((((((((( :-( Tak máme za sebou další reklamaci. Pekárna byla měsíc v servisu - výměna motorku. Bylo mi to dlouhé, tak jsem si koupila ještě Siestu a jsem moc spokojena. Zjistila jsem, že čím menší chleby, tím světlejší horní kůrka. Harmony tedy na menší chlebíky už nepoužívám, jen na velké nebo na těsto. Utáhne ho mnohem víc. 28.10.2011: Po více než 4 letech každodenního pečení je pekárna pořád v provozu. Na jaře jí manžel udělal generálku (vyrobil nové vnitřnosti) a jede pořád dál. Dokonce i ta poslední nádoba je v provozu už hodně přes rok a vypadá jak nová. Vyměnili nám ji i po skončení záruky pekárny. Dostala jsem totiž novou nádobu asi 3 měsíce před koncem záruky pekárny a pro jistotu jsem poslala do ETY mail s dotazem, jak dlouho platí záruka na vyměněnou nádobu. Odepsali mi, že dva roky. Uložila jsem si papír z opravny a když mi cca po roce nádoba odešla, šla jsem s tím papírem a nádobou do opravny. Snažili se mi tvrdit, že je to náhradní díl se zákonem danou zárukou 3 měsíce. Nedala jsem se, vytáhla jsemna ně mail z ETY a nádobu mi vyměnili. Takže spokojenost a jinou pekárnu bych ani nechtěla. (Mám ještě Siestu, ale nepeču v ní tak často).

Ina7
zkušenosti:

japala
zkušenosti: je perfektní peču pořád a pro mojí 5 členou rodinku akorát

Lendulinkcha
zkušenosti: jsem s touhle pekárničkou velmi spokojená. Mám ji od začátku května 07, a od té doby ještě ani jednou nezklamala, nejvíc používám programy Základní, Sprint, Těsto, Pečení, Dort. Kamarádka porovnávala hlučnost a prý jako myčka, nás to nijak neruší, nepřipadá mi to nijak zvlášť hlasité.

jaro224
zkušenosti: mám ji teprve měsíc a je skvělá. Akorát jsem pořád nepřišla na to, proč v návodu je program SLADKÝ a na pekárně ne? Nevíte někdo?

Dany.53
zkušenosti: Harmony určitě peče líp než Maxima.

Dany.53
zkušenosti: Harmony jsem získala výměnou za špatnou Maximu. Takže v hodnocení bych řekla, že Harmony je o trochu hlučnější, což mi nevadí. A peče výborně.Tedy podle prvního pečení.

vlckaJ
zkušenosti: Po 2 letech se mi trochu odřel teflon. Jinak bez problémů.

Malenkap
zkušenosti: půl roku běžela bez problémů, až se mi přestal točit levý hák. Dala jsem ji na reklamaci i s poškrabanou pečící nádobou a za TÝDEN jsem ji měla opravenou zpět. Tak doufám, že nám bude zase dobře sloužit. Jinak je moc fajn, peču skoro každý den a když zrovna nepeče, tak aspoň zadělává těsto. Super, neměnila bych.

renata1973
zkušenosti: mam ji tři dny,už jsem dělala i těsta,a vařeny krém,super.

Sykora
zkušenosti: Je to má první pekárna,mám jí asi měsíc a zatím peču každý den.Manžel říká,že mu chleba chutná víc než z obchodu.Pekla jsem i bochánky,zadělávám tam kynuté-moc mě vyhovuje.Takové těsto jsem ručně neudělala a to peču pro rodinu už 30 let.

červená
zkušenosti: Mám ji od prosince 2007 a jsem s ní spokojená.Po půl roce provozu byly vyměněny převody, protože přestala hnětat. V srpnu 2OO8 opět oprava pekárna vydávala šílené zvuky.Květen 2009 opět oprava převodů. Srpen 2009 protékala nádoba. Při vánočním pečení 2009 opět pekárna vydává divné zvuky a nádoba se celá klepe a mlátí, jako když chce sama vylétnout z pekárny. Doufám, že reklamaci uznají a vrátí peníze. Dnes 1.3.2010 reklamace uznána a peníze vráceny.

dusank
zkušenosti: jsem s touto pekárnou spokojený, sice je ženy, ale peču v ní já. nedám na ní dopustit.

Marilada
zkušenosti:

Sabrila
zkušenosti: Zatím jenom chvála. Splňuje moje představy o jednoduchém bezproblémovém pečení.

Lillu
zkušenosti: Zatím nemůžu moc soudit,přinesl jí ježíšek,ale hned první chlebík se povedl a teď zadělává na housky ,tak uvidíme :)

TWIXI
zkušenosti: Zkušenosti po cca půl roce používání - již třikrát v servisu, poprvé zadřené osičky v nádobě - výměna nádoby. Podruhé ulomené perko v pekárně, které přidržuje nádobu - namontováno nové. Při třetí reklamaci jeden z háků neutáhl těsto, tak že nemíchal. Jinak v servisu vše bez problémů.Nyní čekám na nový výrobek.

RADKAv
zkušenosti: Zatím se oťukáváme ale již jsem pekla druhý chléb a oba byly dobré.Takže spokojenost :)Přidání zkušeností po měsíci:šlape báječně a život bez ní si již nedokážu představit :)) Tak po třech měsících bezproblémového chodu je i moje pekárnička na reklamaci :(( Čekám jen jak to dopadne:Přestala hnětat...Tak jo po necelém roce již třetí reklamace.Takže vrátily peníze.Po hledání jakou jinou ale velikou jsme nakonec dali Etě ještě jednu šanci a koupili jsme znova Harmony.Tak uvidíme...

misa100
zkušenosti: pekárna peče výtečně,po půl roce jsem zapekla jednu osku,tak musím reklamovat

malda
zkušenosti: mám ji dva roky a zatím super, mohla by být trošku delší šňůra a ten vnitřní povrch se trošku škrábe, ale za to si můžu i sama. spokojenost je určitě :-))))

Abina1
zkušenosti: pekárnu jsem si dlouhou dobu přála..snažím se jíst zdravě a pekárna mi v tom moc pomáhá..peče celozrné výrobky jedna báseň...můžu jen doporučit....

konkinka
zkušenosti:

karel5320
zkušenosti: Je perfektní. Máme ji od prosince, pečeme denně. Dříve, když byl kupovaný, sem tam zbylo pro králíky, ale teť, ani kůrka. Je dobré, že si upečete na jaký máte chuť. Opravdu mohu jen doporučit. Fakt to nejsou vyhozené peníze.

Maxík*
zkušenosti:

duli
zkušenosti: Mám ji zatím necelý týden a jsem s ní spokojená.Tak doufám,že budu i nadále.

Renulek
zkušenosti: S pekárnou jsem spokojená.

staninaaa
zkušenosti: Už po roce mám trochu rozbitou pekárnu. Ale nechci jí zatím dát do servisu. Nějak jí nemůžu, nebo spíš nechci postrádat.Tak ještě počkám co vydrží.Jinak je to výborná věc. Prostě paráda.

siriusak
zkušenosti: Celkem dobrá a moje první pekárna

Dejnika
zkušenosti: ETA Harmony mam 1,5 roka a som s nou velmi spokojna

DandaO
zkušenosti: mám ji od dubna 2006 a jede téměř každý den. Kupovaný chleba a pečivo prakticky neznáme, je super.

kenyhjosef
zkušenosti: Po počátečním chaosu s předehříváním zatím super :-)

almelka
zkušenosti: Moje první pekárna a jsem s ní spokojená.

Vladka
zkušenosti: Mám jí rok a púl a celkem v pohodě

treefrog
zkušenosti: S pekárnou mám zatím zkušenosti spíš dobré (mám ji asi 4 měsíce), se společností Eta spíš horší. Ještě že máme tenhle web.

aillinka
zkušenosti: mám ji teprve měsíc jsem moc spokojená

Anonym
zkušenosti: máme ju ešte len nejaký mesiac, ale zatiaľ sme spokojní ;)...

iva.na
zkušenosti: chybí mi pozastavení programu a program bez předehřívání pokud spěchám

Mikii
zkušenosti: vynikající!!!!!

Labka
zkušenosti: Mám ji 14 dní a zatím spokojenost !!!!!!!!!!

shineon
zkušenosti: Pořád se mi nedaří uložit si k sobě pekárnu, nejsem ani v diskuzi a ani v seznamu těch, kdo jí mají. Mám ji od Vánoc a pořád ji proháním. Peču občas ze směsí (LIDL), častěji experimentuju. Také dost často sladké s práškem. Trochu se mi odřela nádoba a sem tam mi v ní při hnětení cvaká. Včera se mi poprvé "vyháknul" jeden hnětač, ale jinak jsem moc spokojená. (18.12.2009)Teď už to bude 2 roky, co ji mám, mezitím byla se synem skoro rok v Praze na podnájmu, od léta je doma a zaskakuje za rozbitou Dominu. Tento týden - chudák - prodělala test odolnosti - přetekla mi do ní buchta, shořelo to na uhel, ale holka zlatá - přežila to, aspoň se zdá, bez úhony. Trochu v ní už delší dobu cvaká, hlavně při programu Džem. Jinak je statečná.....

Ivinka.
zkušenosti: Jsem s ní moc spokojená

Renáta13
zkušenosti: Pekárnu jsem měla jen jeden den a hned se porouchala, takže zkušenost mám špatnou. V servisu ji měli měsíc, a pak mi oznámili, že mi budou vráceny peníze. Koupila jsem si Unold 8660 a jsem maximálně spokojená.

TinaK
zkušenosti: Jsem s ní velmi spokojená.

vamp
zkušenosti:

entlik
zkušenosti: Je to moje první pekárna a jsem s ní velice spokojená :)

Svetluska78
zkušenosti: Co si o pekárně myslím najdete tady - klik
Po roce intenzivního používání je pekárna stále v pořádku a pracuje bez jakéhokoliv problému. Nádoba není ani poškrábaná ani nikde podřená (doufám, že jí to ještě vydrží) tady je foto po 11-ti měsíčním používání:


vitas.07
zkušenosti: po prvních problémech, vadná série už jsem velice spokojený ( snad to nezakřiknu ), bohužel nejde přidat čas při pečení, a po roce opět oprava tentokrát tekla kapalina okolo hřídelek byly volné, oprava trvala 3 týdny a mám novou nádobu tak už snad mám vybráno :-))

Jacky34
zkušenosti: Měla jsem jí dva dny a přestala úplně fungovar,Jelikož byl můj manžel aktivní a roztrhal obal nevrátili mi za ni peníze ale čekám už měsíc až mi ji opraví.Teď jsem se dočetla že by měla mít dvoje hnětací háky.Ty já tam neměla.Takže totální nespokojenost a nedoporučuji

Lucin-necka
zkušenosti: Mám ji sice par dní a zatím se mi vsechno povedlo..uvidime až se pustím do těžších věci:o))

Janaen
zkušenosti: Tak ji máme od včera doma! Až do včerejška jsem pekla recepty z Dámy pro DP v obyčejné elektrické troubě (ve dvojitém množství), tak zatím jen porovnávám a porovnávám... A moje první zkušenost? Šetří mi čas :-) Jinak vychytávám počíteční "mouchy" ale to je obvyklé... :-D

Iivetata
zkušenosti: Mam jí od vánoc.Jsem s ní spokojená.Žádný problém nebyl.

eva441
zkušenosti: Pekárna je sama o sobě dobrá věc pro domácnost.Mám jí týden a běží 2-3krát denně.Jsem velice spokojená.

Origami
zkušenosti: Haryho mám od listopadu 2007 a jsem navýsost spokojená. Pečeme pořád a stále! Vyzkoušela jsem již i marmeládový program a dokonce mi pomohl s přípravami veškerých těst na vánoční cukroví. Opravdu jedinečná záležitost. Vřele doporučuji!!! :-) ... i starším ročníkům, kteří se pekárnám brání zuby nehty! ;-)

Ivulinda
zkušenosti:

JKpipule
zkušenosti: S pekárnou jsem moc spokojená!! Měla jsem ETU Siestu, ale pro 4 členou rodinu byla malá tato je super!!!!

Bigina
zkušenosti: S pekárnou jsem zatím moc spokojená, mám ji od vánoc a vyzkoušela jsem celou řadu chlebů i sladkostí, vždy s úspěchem. Za tak krátkou dobu jsem si na tuhle pomocnici tak zvykla, že si to v kuchyni bez ní neumím představit.

Petr+66+
zkušenosti: "Vše se mění", i ta "tradovaná" značka ETA se vyrábí v Číně, zrovna jsme se trefili do vadné série (řídicí jednotka) - po zapnutí do sítě pekárna brčí a hnětače se pomalu otáčí, tudíž nyní již 3.týden v reklamaci, to se stalo během 3. receptu. Vyzkoušené recepty : 003, 080, 156 vše s mírnou obměnou k celozrnné mouce, jedním slovem "Paráda" aneb Co si kdo upeče ... :-). Žádné hromadné "europečivo" bez citu. A těch 800w je znát, nelze nedoporučit :-). Trochu vadí ten pronikavý signál, který nejde nijak ztlumit neb zcela vypnout. Reklamace bez problému vyřízena (vadný triak), i když trvala trochu déle než jejich avizovaných 14 dní. Ale už je doma :-D, jednou to člověk zkusí a už mu ten pomocník schází.

mikemirka
zkušenosti: Pekárna je suprová!

rogalka007
zkušenosti: Já jsem s ní zatím spokojená jen když je tam málo těsta tak jí klepe jeden hák.

goja
zkušenosti: mám ji od Vánoc a zatím je to v pohodě. Akorát je trochu hlučnejší.

Kytarka
zkušenosti: Používám denně a jsem velmi spokojená.

Milib
zkušenosti: po týdnu a mých počátečních kopancích mám dojem že budem dobrý team :-D

micka11
zkušenosti:

Safirra
zkušenosti: Pekárnu mám od prosince 2007 a jsem s ní velmi spokojená, jen mi trochu vadí její hlučnost - po třech letech je mnohem větší než zpočátku.

Jehlička
zkušenosti: Dnes 7.5.nám domů volal pan Klas z Ety,protože mám pekárnu v opravě dala jsem ji tam kvůli té vadné součástce co je v té sérii co mám a ptala jsem se taky na přidávaní pečení(nejde mi přidat až když schladne).Není prý to vada,pekárna je tak naprogramována.Je to prý v pořádku.Říkal,že to co řekl nám do telefonu dá taky tady na diskusi. Tak teda nevím,je to pěkně uhozený.Nemám odvahu vní udělat buchtu,co když bude třeba přidat?Buď mi buchta spadne,nebo se zakalí,než pečka schladne a půjde znova zapnout.

Jehlička
zkušenosti: Pekárnu mám od 25.4.2008. Doufám,že poběží tak dobře jako předešlá.Měla jsem od Ety Vegu a byla perfektní.Byla jsem sní moc spokojená.

ada1
zkušenosti:

adinka
zkušenosti: Pekárnu mám necelé tři týdny a jsem spokojená, jen teď mi připadá, jako by mi jeden hák špatně fungoval. Chleba nebo veku nemám v celé formě, ale končí mi na jedné straně hned u háku. Přitom ze začátku to tak nebylo. Háky kontroluji, jsou dobře nasazené.

Lathy
zkušenosti: Bohužel jsem si zakoupila jednu z vadné série z počátku letošního roku. Po reklamaci a následné opravě funguje. Peču téměř každý den, takže jí dávám do těla ;-). Zatím všechno upekla. Jednoduché ovládání, snadná údržba.

Klerencova
zkušenosti: po prvním použití větších háků se mi vydřelo do teflonu v nádobě kolečko...(asi vadný kus). Používám teda jen ty menší a tam je to v pořádku. Mrzí mě nemožnost dopékání, občas rezonují dvířka a akustický signál je "opravdu slyšet" !!! Jinak je to holka šikovná. Doplněno po dvou letech: tak holka šikovná opravdu jela denně ( i několikrát) a dojela...nejdřív začla téct nádoba kolem hřídelí (dělala jsem ovesnou kaši a nepřejte si to cítit), pak se celá hřídelka začla povážlivě vyklat-až úplně vypadla. Teď řeším...mám prodlouženou záruku na 3 roky, bohužel prodejnu mi zrušili a nechce se mi ji, holku, posílat k reklamaci poštou. Asi koupím novou nádobu na své náklady, stačí, že už celý týden jsme bez chlebíku.

Kosmi
zkušenosti: Zatím spokojenost s pečením, co mi vadí je že na tlačítka pri nastavování programu není vidět z boku, je hlučnější, ale to mi nevadí protože pečeme přes den

kyt
zkušenosti: Mám ji od jara roku 2007. Jsem s ní moc spokojená a snad mi bude sloužit ještě hodně dlouho.

hannys2
zkušenosti:

hannys2
zkušenosti: zatím žádné mám ji krátce

Bryoska
zkušenosti:

Jana&3
zkušenosti: Naprostá spokojenost

nika315
zkušenosti: S pekárnou jsem maximálně spokojená. Jen přiložené recepty se nedají moc používat. Ale tady jich je dost a dost :-)

Mača
zkušenosti: Už mám třetí pekárnu. První byla údajně z vadné série - netočily se háky a strašně hučela , na další jsme čekali 3 měsíce. Při pečení druhého chleba začala hučet a na třetí už nehnětla. Druhý den po zakoupení bez peoblémů vyměnily za novou. Zatím 1 chleba a 1 těsto v pořádku. Při třetím pokusu se nechtěly točit háky, ale pak se to nějak rozjelo, tak jsem zvědavá co bude dál. Máte někdo zkušenost proč se přestanou točit háky?? Jinak naprostá spokojenost.

Ennynka
zkušenosti: Mám pekárnu měsíc a už je to člen rodiny. Díky za všechny recepty všem pekařkám, ty z návodu jsou totiž dost nepoužitelné. Ale tady jsem již vyzkoušela chleby i sladké a výborné. Hlavně po mazanci se jen zaprášilo. Pekárna jede bez závad.

Želka
zkušenosti: Zatiaľ sa v nej pečie dobre,raz mi menili nádobu.

Bejloš
zkušenosti: Etu Harmony jsem vyhrála. Mám ji týden a je v pohodě. Jenom jsem nepřišla na to , jak vypnout předehřívání nebo jaký program použít na domácí nudle.(poradí někdo? předem děkuji). Předtím jsem měla Moulinexku XXL a ta byla taky bezva. Pekárnu používám jak na chleba (peču každý den), tak na přípravu kynutého těsta a to je opravdu super! Jen mám trochu strach z delšího používání pekárny Harmony, když čtu jak se Harmony hodně reklamuje, tak doufám že je to jen ojedinělé! Pečení zdar!

berusa
zkušenosti: Perfektní pomocník v domácnosti. Těsta i pečivo z ní jsou naprosto báječné.

pampy
zkušenosti:

pampy
zkušenosti: zatím ji zkouším co dokáže :-)

eva76
zkušenosti:

Kovářka
zkušenosti: Mám ji chvíli,ale zatím dabrá!

limeta
zkušenosti: Mám ji teprve měsíc,před ní jsem měla Gallet,ale Harmony je nesrovnatelně lepší,větší. Jsem zatím jenom spokojená!

Mirys
zkušenosti: Je to pekna masinka, testo umicha bajecne, testo na knedliky je uzasne uhnetene, ale s chlebikem mam jeste problemy, ale urcite to neni pekarnou ;-)

doblbanek
zkušenosti:

Lida008
zkušenosti: Mám ji přesně rok,maximální spokojenost,denně v provozu i několikrát.V okolí znám 8 rodin které vlastní Harmony všichni spokojeni.

Vanitka
zkušenosti: Po dvoch týždňoch pečenia v Harmony som stále rovnako nadšená, dúfam, že ma to neprejde. ;-)Zatiaľ skúšam a hľadám obľúbené recepty.

Ivahu
zkušenosti: Zpekárny mám ohromnou radost. Je to supr pomocník.

luxy
zkušenosti: Pravdou je, že jsem v ní doteď moc nepekla, jen párkrát :-) Ale po delší době jsem ji zase vyndala a dala ochutnat chléb novému partnerovi. Myslím, že teď se nezastavím :-) Takže s hodnocením ještě nějakou dobu počkám. Jediné, co mi vadí, je, že mi vypadává pravý hák a musím hlídat, jestli hněte. Což je trochu problém při odloženém startu.

baji
zkušenosti: Mám ji pár dní a zatím jsem spokojená na 100%

Molly
zkušenosti: Zatím jsem pekla asi 5x, a vzhledem k tomu, že jsem na pečení a obzvlášť kynuté těsto úplné nemehlo, tak v pohodě. Srovnávat nemám s čím, ale i kdybych pořizovala jinou, tak zase větší. Jestli i jinou značku - to teď říct nedokážu.

KIRIKOU
zkušenosti: Max.spokojenost.

Sherry2
zkušenosti:

Luciadaa
zkušenosti:

ssissa
zkušenosti: Pekarnicka sluzila dobre, ale potom nejak prestali fungovat tesnenia zospodu nadoby, tak sme kupili novu nadobu, cena okolo 30 Eur, chvilu to islo a zrazu prestal motor tocit haky. V servise potvrdili, ze motor je v poriadku, ale nejaky pohanac hakov sa pokazil a kvoli tomu by bolo treba menit cely motor. Oprava by stala okolo 60 Eur. Nova pekarnicka stoji 70... :-(

moncicak4
zkušenosti: mám pekárnu krátce a zatím se mi vše povedlo a jsem a ní spokojená :-)

esunad
zkušenosti:

Busio
zkušenosti: S pekárnou jsem celkem spokojena, jen sem tam se mi ozve nějaké praskání a skřípění - to ji pak postraším, že si koupím novou a ona pak opět pár dnů jede tiše:) Moc mi chybí vlastní program.

-Naďa-
zkušenosti: ....

Soptuulda
zkušenosti: Zatím zkouším :)

jambocity
zkušenosti: Zatím ještě nemohu hodnotit (dostala jsem ji od Ježíška), ale zítra budu péct sekanou, tak uvidím a pak napíši. Zatím se musím naučit ji vůbec ovládat a zbírat zkušenosti.Tak druhé hodnocení : dva roky pracovala pilně jako včelička, ale bohužel po dvou letech se hlásí první problémy, segerovky a těsnění vyměněno, ale dlouho pohoda nebyla. Přestaly se mi točit háky,takže to vidím na novou nádobu nebo pekárnu.Ale jak si člověk zvykne na domácí pečivo, tak se ho už stejně nevzdá. Takže pekárna stejně bude.

Nelca
zkušenosti: dnes jsem pekla poprvé a hned dva chleby,je to výborná mašinka.nemůzu srovnávat,ale hlučná se mi nezdá.zítra jdu zkusit knedlíky,tak mi držte palce.

Demoniaque
zkušenosti: pekárna mi nedopéká po upečení chleba na program Pečení, ačkoli jsem volala do ety a řekli, že to na reklamaci je, z reklamace mi ji vrátili s tím, že se chleba upeče. Takže budu bojovat dál

invarka
zkušenosti: předtím jsem měla Siestu a byla jsem s ní spokojená... ted Ježíšek přinesl Harmony, tak doufám, že bude stejně úspěšná :-)

mifie
zkušenosti: pekárnička je mamky....má jí teprve od vánoc..takže zatím žádné poznatky,prozatím jen spokojenost... :-)

Širín
zkušenosti:

adriankocian
zkušenosti: Mám ju zatial len asi týzden ale zatial som s nou veľmi spokojný. Doporučujem! :D

karlička
zkušenosti: mám jí zatím krátce, ikdyž nemám s čím srovnávat, tak jsem naprosto spokojená. nechápu jak jsem mohla fungovat bez pekárny :-)

ama
zkušenosti: Pekárničku jsem dostala pod stromeček a pekla jsem v ní zatím jen dvakrát. Chlebíček se mi povedl, jsem nadšenááá!

Tigo
zkušenosti: Pekárnu máme od Vánoc a zatím naprostá spokojenost, vše se podařilo a bylo výborné. Zkoušeli jsme zatím jen chlebíky, ale chystám se i na sladké.

aja-andrejka
zkušenosti: Dostala jsem ji letos pod stromeček a mám pocit že od té doby se živím jen a jen chlebem :-), a ráda........

glorie06
zkušenosti: Značka ETA je velmi špatná volba-víko nedoléhá,plasty jsou opálené,metličky vypadávají(tzn,nelze použít časování,musí se hlídat). Výrobce ani po několikerém pokusu o kontakt neodpovídá. V mém okolí jsou další pekárny ETA a všichni máme stejné závady a na reklamaci nám pekárnu nevzali. Nedoporučuji tento ,dle mého názoru, šmejd.

glorie06
zkušenosti: Značka ETA je velmi špatná volba-víko nedoléhá,plasty jsou opálené,metličky vypadávají(tzn,nelze použít časování,musí se hlídat). Výrobce ani po několikerém pokusu o kontakt neodpovídá. V mém okolí jsou další pekárny ETA a všichni máme stejné závady a na reklamaci nám pekárnu nevzali. Nedoporučuji tento ,dle mého názoru, šmejd.

glorie06
zkušenosti: Značka ETA je velmi špatná volba-víko nedoléhá,plasty jsou opálené,metličky vypadávají(tzn,nelze použít časování,musí se hlídat). Výrobce ani po několikerém pokusu o kontakt neodpovídá. V mém okolí jsou další pekárny ETA a všichni máme stejné závady a na reklamaci nám pekárnu nevzali. Nedoporučuji tento ,dle mého názoru, šmejd.

šneček.pomalý
zkušenosti: 100% spokojenost!!! Jsem ráda, že ji mám!

magalie
zkušenosti: zatím naprostá spokojenost

Tita
zkušenosti: zatím se s ní učím, mám ji velmi krátce

Kofina
zkušenosti: Výborná mašinka pro naši rodinu.Za dobu co ji mám,tak si odpočinula jen,když jsem byla mimo domov,jinak jede a peče stále.

_Renka_
zkušenosti: Zatím děláme hokusy pokusy

Agča
zkušenosti: Pekárnu mám asi 3 týdny a už budu muset bohužel reklamovat nádobu, začaly se mi vydírat kroužky pod háky, ale jinak jsem s ní spokojena a pokud i reklamace proběhne v pohodě a problém se nebude opakovat, tak mohu zatím jen doporučit.

Halintoa
zkušenosti: Pekárničku mám vyše roka a pracuje fantasticky, zatiaľ s ňou nebol žiaden problém a sajú sa v nej robiť vačšie chlebíky, takže nemusím sledovať, či mi cesto nevykysne z nádoby:).

pipicjukova
zkušenosti: zatím dobré,obščas jsem špatně nasadila háky,ale už si dávám pozor.Jinak je to skvělá věc a peču pořád,dělala jsem chleby,mazance,zadělávám na knedlíky,které jsem jinak kupovala protože s kynutým těstem jsem nekamarádila.Dělala jsem dále domácí nudle a připravuji na houstičky.Pečivo už nekupuji.Ted zrovna peču Granáty,tak jsem zvědavá jak to dopadne.Je to hrozná závislost! Jo nevím jestli jsem to špatně nepochopila,ale vadí mi že u programu pečení nemůžu přidat víc minut.

simky
zkušenosti: zdravím všechny pekárnu mám zatím necelý týden a je báječná, nedám zatím na ni dopustit. Pája

kurzatko
zkušenosti: nedá se prodloužit čas pečení

INKA-
zkušenosti: Moc zkušeností nemám, zatím jsem pouze zkoušela a jsem spokojená...

lidaba
zkušenosti: Tuto pekárnu mám již tři roky, zatím měla jen jednu poruchu - přestala míchat. Opraveno v záruce, od té doby bez problémů. Je trošku hlučná, chybí mi funkce pauza.

cappuccinka
zkušenosti: Mám jí už půl roku hned po třetím pečení s erozbila,prostě nehnětla,tak jsme jí dali na reklamaci a prý byl vadný motor,ale opravili jí do týdne a od té doby peče naprosto skvěle a spolehlivě všechno.Líbí se mi jak vzhledem tak funkcema a ani mi nevadí že nemá držáky na vyndávání nádoby mě to jde dobře i tak.Je vcelku tichá.Jsem s ní spokojená.

viva52
zkušenosti: Pekárnu mám asi dva měsíce zatím jsem velmi spokojená,musím ale dodat že nebýt rad ostatních pekařek bylo by to složitější.Touto cestou bych chtěla poděkovat Všem kdo se s námi dělí o zkušenosti.

luciasssek
zkušenosti: Pekárnu mám chviličku ...dělala jsem chléb ,který byl výtečný ,kynuté těsto je naproto úžasné a sekaná též v troubě se taková neudělá ;-).Jen mi tedy vadí ,že se nadá přidat po skončení programu další pečení .Asi bych si jí kvůli tomu nekopupila ,ale už jí mám ,tak to zvládnu i bez toho .

lemulka
zkušenosti: Používám ji sice krátkodobě, ale zatím jsem s ní spokojená na jedničku. Pokud něco nevyjde, tak chyba je především u mě.....

R@du
zkušenosti: Opravdu super,můžu jedině doporučit.

Grem
zkušenosti: dnes poprvé.....

azdenka
zkušenosti:

kukinek
zkušenosti: První chleba se mi povedl na 1****** a věřím, že s recepty z těchto stránwek to už nikdy ani jinak nebude :-)

pajus*
zkušenosti: Pekárnu mám teprve druhý den, tak se zatím k ní moc vyjadřovat nemůžu. Dnes jsem upekla první chleba a byl výborný, takže zatím jsem spokojená. Uvidím jak bude sloužit dál a určitě dám pak vědět.

gemini70
zkušenosti: Když funguje tak je super.Bohužel během necelého roku již podruhé v servisu.První jsme koupily v intersparu a během tří dnů hned dvakrát vyměnili. Pokaždé stejná závada vadná hřídel.Vrátili peníze. Koupě té samé v klasickém elektru. Po cca 14 dnech...závada hřídele.Měsíc čekání než dorazila ze servisu. Radost pekárna funguje...po 10 měsících zklamání závada hřídele. Tak čekáme již 3 týden, než se nám holka zase vrátí. Už pokukuji po nové(nepoučen)opět ETA tentokrát Delicca.Snad bude fungovat lépe.

zdenka.hl
zkušenosti: Zatím jen dobré.

monculik
zkušenosti: Pekárnu Etu Harmoni mám od vánoc a jsem s ní maximálně spokojena.Snad jediné co mi na ní chybí je dopečení.Nejde mi zapnou musím čekat až vychladne.Zkusím reklamaci v papírech je napsané že by to mělo jít,tak uvidíme.

akinka
zkušenosti: Sbírám zkušenosti a jsem velmi spokojená

Lagus
zkušenosti: Máme pekárnu od listopadu 2008.Jsme s ní moc spokojeni.Peču denně. Mám šestičlenou rodinu a výhodou této pekárny je, že je velká. Dnes je rok 1016 a stále jede. Jen jsme jednou měnili vnitřní nádobu a jednou kolečko na hřídelce. CCa oprava doma za 0 a materiály 500 + 75.

Pea19
zkušenosti: Pekárnu mám nově,tak moc zkušeností nemám.Ale co jsem s ní zatím upekla dopadlo výborně..

Vuruk
zkušenosti: Měla jsem ji rok, byla 2x na reklamaci, ale pekla výborně!

eficka
zkušenosti: Mám ji od vánoc a zatím jsem moc spokojená

eficka
zkušenosti: Mám ji od vánoc a zatím jsem moc spokojená

Kátˇa
zkušenosti: Mám ji rok a tři měsíce, nádoba je poškrábaná a myslím, že trošku protékala, ale pečením se to jakoby zalepilo. Jinak jsem spokojená, pečení mě moc baví a můžu přidávat minuty u pečení. Ještě bych si chtěla pořídit dvojnádobu.

saša10
zkušenosti: Teprve ji mam pár dní, ale zatím spokojenost, jen je trochu hlučnější.

vyžlička
zkušenosti: jsem moc spokojená

GeorgiaG
zkušenosti: GeorgiaG - pekárnu mám necelé 3 měsíce a zatím bez problémů, jsem s ní spokojená, peču o 106, od té doby jsem nekupovala chleba.

jarmule
zkušenosti: Četla jsem tady hodně stesků, jak je tahle pekárna nekvalitní a jaké problémy s ní ostatní měli či mají. Koupila jsem si Harmonku v době, kdy to byla novinka-cca 4roky nazpátek a musím říct, že jsem asi měla štěstí, dodnes je plně vytížená, nikdy žádný problém, můžu přidat pečení, víko ani průhled se nezkroutily a na nádobě je jen patrné -za ty roky- opotřebení a hnětače jsou bez jakéhokoliv škrábanečku, má výborný silný motor, umíchá mi těsto i z 1kg mouky- i upeče- třeba chleba, jediné co bych trošku vytkla je program DORT...dlouho míchá, ale běžně to dělám tak, že nechám umíchat, po signále přidám prdopeč,nechá míchat ještě tak 5min. a pustím pečení. Doufám, že bude ještě hodně dlouho takový pracant jako do teď. 12/2011-- po necelých šesti letech Harmonka dopracovala, přicházelo to plíživě, přihřívala a pekla pořád víc a víc až mi a to doslova, uvařila krupici .... zřejmě termostat. Koupím si ji ale znovu, už jsem rozhodnutá, proč opouštět něco, co se osvědčilo a pořád se prodává.

Demicko
zkušenosti: Mám ji od vánoc a jsem spokojená, než mi jí manža koupil prostudovala jsem zkušenosti tady na dámě a řekla bych že jsem si vybrala dobře. Trochu dražší, ale kvalitní a hlavně používám zdejší super recepty.

Ježi
zkušenosti: Pekárnu mám už 4 roky. Za tu dobu jsem ji jednou měla v opravě, netočily se hřídelky a jednou jsem měnila nádobu, protože protékala a v servisu mi řekli, že už to nikdy nebude tak dobře těsnit, jako z výroby. Nevím, jestli je to hodně nebo málo, obě "opravy" dohromady stály mnohem míň, než nová pekárna. Jinak jsem s ní ale maximálně spokojená, už si vaření a pečení bez její pomoci neumím představit. No, vlastně umím, takže jsem moc ráda, že ji mám.

Luuciik
zkušenosti: Pekárnu máme od ledna 09 a nemohu si stěžovat nikdy nezradila a vše co vykouzlila se také v našem žaludku záhadnou rychlostí ztratila :-)

Luuciik
zkušenosti: Pekárnu máme od ledna 09 a nemohu si stěžovat nikdy nezradila a vše co vykouzlila se také v našem žaludku záhadnou rychlostí ztratila :-)

Janažu
zkušenosti: S pekárnou jsem velmi spokojená, mám ji zatím necelé tři měsíce. Dle mého názoru by pekárnu měla mít každá začínající kuchařka (a nejen ona), protože udělat dobré kynuté těsto je o zkušenosti a někdo nemá tu trpělivost. S pekárnou a vašimi recepty je to brnkačka.

ulka
zkušenosti: jsem moc spokojená

Anička04,07
zkušenosti:

Lynn
zkušenosti: Ahoj, zatím jsme pekli jen chleba. Jediný problém, na který jsme zatím narazili, je časová tabulka a práce s ní.

Anonym
zkušenosti:

borovec
zkušenosti: Nakonec mám Harmony

Aleona
zkušenosti: spokojená

Janina05
zkušenosti: Zatím nemám zkušenosti,ale brzo něco upeču.Jinak vzhledově je moc pěkná a vyhovuje mi,že je v češtině.Velmi jednoduché ovládání displeje.

Kisska
zkušenosti:

Jarkas
zkušenosti: je skvělá peču stále už tři roky,pečivo nekupují

Kikulinka
zkušenosti: Mám ji z druhé ruky, pekla jsem zatím asi desetkrát, převážně ze směsí a jsem spokojená. Sice nemohu péct přes noc, protože pískání je dost hlasité a budilo by to spolubydlící, ale nevidím to jako příliš velký problém.

Kajanka
zkušenosti: spokojenost,bez poruch pece temer denne uz 3 roky,jen se "ojely" otvory v metlach,nastesti jsou soucasti jeste jedny

chechta
zkušenosti: jsem s ní spokojená

amalinka11
zkušenosti: Tuto pekárnu mámod nového roku, maximální spokojenost se vším co jsem zatím vyzkoušela i díky pomoci pekařek a pekařů na této diskuzi.Nikdy jsem nebyla dobrá na kynutá těsta a teť se rodinka jen diví.Můžu všem jen doporučit.

Omik
zkušenosti: Velká spokojenost.

JarkaS
zkušenosti: Jsen s ní moc spokojená, alee používám jí jen na zadělávání těst

JarkaS
zkušenosti: Jsen s ní moc spokojená, alee používám jí jen na zadělávání těst

Marťulák
zkušenosti:

Agga
zkušenosti: Mám tuto pekárnu druhým rokem a jsem moc spokojená.Hodně ji využívám na pečení chleba,v poslední době čím dál tím víc i na sladké dobrůtky a zadělávání nejrůznějších těst,zvláště těch kynutých.Ještě stále se učím a zjišťuji,co všechno tento stroj umí a dokáže vyprodukovat.U mne po myčce na nádobí a konvici nejvyužívanější domácí spotřebič.

Tina.74
zkušenosti: Mám ji čtyři měsíce a zatím jsem moc spokojená.Doufám že budu i nadále :o)

alboška
zkušenosti: Mám pekárnu asi 4 měsíce,jsem s ní velice spokojená,díky velkým hnětacím metlám,umíchá těsto i z 1kg mouky.Zatím velká spokojenost.....

jarka69
zkušenosti: teprve začínám

B-u-f-y
zkušenosti:

dzinaevelyna
zkušenosti: Mám ji 2 měsíce a zatím velká spokojenost ....

lukas1000
zkušenosti: Spokojenost, po case jsem vetsinu veci vychytal

kuchtik33
zkušenosti: Jsem s ní velmi spokojená, velká nádoba je super!! Zkušenosti: Dávám jí zabrat skoro denně a ještě mne nezklamala. Všem doporučuji.

jennyfreedom
zkušenosti: Mám ji jen pár dní, jsem sice začátečník, ale jsem s ní spokojená.

dadulkax
zkušenosti: Mám harmonku asi měsíc, ale je vytížená každý den, a jsem s ní naprosto spokojená, nemám k ní žádné výhrady:-)

labradorka
zkušenosti: Koupila jsem si Eta Harmony teprve před týdnem. Zatím jsem pekla dvakrát a jsem maximálně spokojená.Po delším používání snad přidám více poznatků.

jirka234
zkušenosti: super

dobrota
zkušenosti: Mám pekárnu 2roky a jsem spokojená.

handula
zkušenosti: Mám ji rok, 2x jsem reklamovala nádobu. 1. háky odíraly nepřilnavou vrstvu, reklamace uznána, nová nádoba. Po půl roce vypadl unašeč či jak se tomu říká, prostě to, kam se nasazuje hák, reklamace uznána, nová nádoba. Jinak mně osobně docela vadí předehřívání, není možnost zvolit bez něj. Celkem jsem spokojená.

Mazlib
zkušenosti: Mám cca 3 roky a jsem spokojena,jen je trochu hlučnější.

etsilka
zkušenosti: chleba pekla moc dobrý, ale byla poruchová, dvakrát byla v opravě a když odešla potřetí tak už sem se s ní rozloučila, protože už nebyla v záruce :) doufám, že příště budu mít šťastnější ruku ve výběru

paula56
zkušenosti: Jsem s ní moc spokojená, pouze mi vadí, že pečení je nastaveno přesně na hodinu a nejde přidat. Někdy je to málo a protože je nádoba horká po ukončení programu, nelze zapnout program znovu ... je to tak naprogramováno. Takže po zchladnutí pekárny by se výtvor znovu pečením srazil ... jinak na práci výborný pomocník !!! Teď jsem zjistila, že při větší námaze dost "vrže", nevím zda všechny tyto typy nebo i jiné ...??? Ale je pravda, že od začátku co ji mám pracovala /popř. pekla/ i několikrát denně.

Ajka-jamaku
zkušenosti: Jsem moc spokojená, občas jsem si půjčila od maminky ETU Siestu, než jsem dostala tuto a byla jsem rozhodnutá hned pro koupi stejné značky a Harmony byla zrovna v akci...mám jí dva roky, bez poruchy a když dělám kynuté těsto, tak vždy z kila mouky. Ajka

asjenka
zkušenosti: Koupila jsem si ji loni v červnu a od té doby se chudák nezastavila :-)) Jsem s ní moc spokojená, že je trochu hlučná ve fázi hnětení mi nevadí.

Hanninka
zkušenosti:

julla
zkušenosti: Mám pekárnu od 12.6.přála jsem si ji už dávno,konečně jsem se dočkala.Jsem spokojena a doufám že bude využívaná denně jako dodnes.JE TO ÚŽASNÁ VĚC :-))

Miran.da
zkušenosti:

LauraTiffani
zkušenosti: Teprve jsem po vypálení, péct budu až zítra :D a nemůžu se dočkat.

verkana1
zkušenosti: Super věcička. Mám ji už dlouho. Bez problému. Velká spokojenost. Výborné zpracování jakéhokoli těsta. Nejčastěji dělám vánočky. Mńam :o))))

Kari
zkušenosti: Mám ji už dva roky, jsem celkem spokojená. Až na jednu malou domácí opravu(vypadlá pojistka pod háky nebo pérko nebo jak se to jmenuje). Používaná je nejméně 1x za dva dny a o víkendu třeba 3x denně. Knedlíky, buchty, housky, chleby, langoše. Vyzkoušela jsem i sekanou a vynikající. V poslední době využívám hlavně program těsto a peču v troubě.

svell
zkušenosti: Mám jí teprve jeden den..učím se :-) a snad se s ní naučím zacházet..

Kytice
zkušenosti: s touto pekárnou jsem spokojená

Beautynka76@seznam.cz
zkušenosti: Mám jí od vánoc a miluju jí :))

Bohunka52
zkušenosti: nedám na svoji pekárnu dopustit

Newer
zkušenosti: Velká, zatím bezproblémová, trochu hlučná, bohužel nemá zvukový signál pro vyndání hnětacích háků

hapimere
zkušenosti:

Ibu
zkušenosti: Teprve začínám, ale jsem z ní nadšená.. mám ji sice už z několikáté ruky tak doufám, že vydrží dloouho bez problémů, protože s ní mám v plánu sdílet velkej kus sebe :)))

boletka
zkušenosti: "zdedila" jsem po rodicich, kteri si koupili novou s bezlepkovym programem. Jede uz nekolik let bez nehody, jen ja se s ni trosku "peru": mam ji asi pul roku a pecu hlavne celozrnne a vicezrnne pecivo, takze si upravuji recepty na klasicke bile a vysledky pak nejsou optimalni, ale to se casem vychyta. Vadi mi prilis hlucny akusticky signal a taky pri hneteni je to docela randal a klepe se i stul, na kterem stoji. Jinak zatim spokojenost. Uvidime, jestli se v tom naucim chodit.

LucSa
zkušenosti:

babika
zkušenosti: Včera mi Ježíšek přinesl tuto ETU,měla jsem Siestu,tak jsem zvědavá jak budu spokojená,doufám,že aspoň tak,jak s tou předešlou.


Diskuse:

nelus 14.3. 22:36  

jsem maximálně spokojená

kmotřička 15.3. 13:31  

TUTO PEKÁRNU MÁM 4 DNY A DENNĚ DĚLÁM AŽ 2 VĚCIČKY - JSEM S NÍ MOOOOC SPOKOJENÁ, SUPER!!!!!!!!

Nelinka 15.3. 20:19  

Já na ni nedám dopustit.Je skvělá!

sosik 16.3. 21:33  

Koupila jsem si ji na doporučení sestry a mohu pouze chválit:) Super

mamusenka 16.3. 22:12  

To jsem moc ráda, že jsi spokojená /sosik/ a dala na moji radu, dělá nám radost oboum.

sněhulík 17.3. 14:28  

jsem absolutně spokojená...SUPER

Matabr 19.3. 1:06  

Je to skvělá pomocnice - denně teplý chléb, mazanec...jsem velice spokojená, jen by mohla být méně hlučná

Petra, Cina 19.3. 13:56  

Mam Harmony od ledna 2007 a nase souziti je harmonicke. Jsem s ni moc spokojena!

avorecuka 20.3. 17:07  

mám ji velice krátce a hlučnost se mi nezdá až tak hrozná ale co do pečení je fajn

martinka 37 24.3. 16:05  

jsem nadšená...co ta věcička vše dokáže...super

NikaM 25.3. 15:32  

Musím říct, že jsem nečekala, že budeme péct tak často, ale chlebík je hned pryč :-). Super nápad a pekárnu všem doporučuji.

STUHA 25.3. 19:57  

těsto výborné, na správné pečení chleba jsem přišla po čtyřech dnech, ale už bych jí nedala, nevím proč jsem rok váhala

Dada 28.3. 19:06  

Potřebovala bych poradit,nikde jsem se nedočetla nic k velikostem hnětacích háků,kdy používat větší a kdy menší,Myslím si , že je to při hmotnosti pro větší a menší chleba.Jsem nadšená a moc spokojená.

wendik 29.3. 17:22  

Ahojte,
tak pekaren konecne dorazila, ideme na to, ale chcem sa spytat (jasne, ze som blba;-)), ci sa pred prvym pecenim pri zahrievani pekarne na 20 minut tam ma dat aj forma E a zahriat spolu. Z navodu mi to nie je jasne a nechcem nic pokazit. Vdaka!

jonaš 30.3. 9:21  

dotaz dada mne také zajímá

akknel 30.3. 21:53  

Zajímá mne zda někdo z vás peče bezlepkový chléb v této pekárně????

Linaberta 17.4. 14:46  

Mám pekárnu něco přes půl roku a jsem velice spokojená.Po zakoupení jsem měla hned dvě reklamace(netočily se hřídelky,nepekla)ale od té doby peče skvěle.Teflon se mi zatím vůbec neolupuje a to peču denně.

Jana3 30.4. 16:31  

Rozhoduji se, jakou pekárnu si mám koupit. Líbila se mi ETA Harmony, ale odrazuje mě fakt, že si mnoho lidií v různých diskusích stěžovalo na odlupující se teflon. Víte o tom někdo něco bližšího? Díky za ev. rady sem nebo na malajana3@seznam.cz

Dada47 2.5. 20:51  

Dada47
Vlastní zkušenost pro Janu3,mám pekárnu Harmony 2 měsíce a také se mi začínal loupat teflon, ale není problém s reklamací, nádobu mi vyměnili bez potíží.S pekárnou jsem jinak moc spokojená.Chlebík se sní do posledního drobku.
Všem doporučuji.

ajkaaaaa 5.5. 7:08  

Ahojky
nemohl by někdo poradit?Hned při úvodním vypalování se mi na průzoru udělali bublinky, jako by se to roztavilo. Všude píší, že průzor je sklo, ale vypadá to jako plast. Vypaluje se, když je forma vevnitř nebo vytažená. Návod je celkem nesrozumitelný.

Jitka1300 9.5. 15:51  

Ahoj Ajko!Mě se stalo to samé, taky se mi při prvnim vypalování objevily bublinky. Mám ji týden pekla jsem v ní asi desetkrát a už nic dalšího negativního se nestalo, tak jsem se rozhodla, že jí zatím reklamovat nebudu. Přes průzor vidím, tak to neřeším. Rozhodně to sklo není, je to určitě plast. Vypalovala jsem to s formou uvnitř, myslím, že by se měla taky vypálit, aby se vše špatné vytratilo.

Mirka_R. 16.5. 19:13  

Ajko a Jitko: Pekárnu mám od soboty, a zničený "skleněný průzor" taky :-(. Stalo se při úvodním vypalování. Prý je to organické sklo, ale nechápu, proč ho tam dávají, pokud to nevydrží tak vysokou teplotu. Bohužel jsem ještě objevila prohnuté víko vzadu u pantů, takže budu reklamovat, snad uspěju. Souhlasím s ajkou, z návodu nebylo jasné, zda vypalovat s formou či bez. Jinak z pečení a přípravy kynutého těsta jsem nadšená, o to víc mi bude chybět. Snad ji pošlou zpět brzo.

Stáňka 18.5. 22:19  

Ahoj pekařky
V balení k troubě jsme dostali 2 druhy hnětacích háků. Jedny silnější a nižší, druhé vyšší. Ví někdo k čemu slouží a jaký je mezi nimi rozdíl v používání????

vera 21.5. 20:57  

Je super,jen trochu hlucnejsí.
Taša 28.5. 21:08  

ETA HARMONY
Zatím trochu bojuji ale učím se a čtu rady.

lona 6.6. 14:22  

Ahoj, mám ji měsíc a zatím je vše o.k. Jenom hned po rozbalení, jsem si všimla - že vzadu u pantů je taková křivá mezera. Nevím, jestli to tak má být nebo jestli je to závada. Může mi někdo poradit? Můžu poslat i foto.

Pavel 7.6. 22:48  

ahoj..poradí mi někdo,kde koupím náhradní nádobu..poškrábala se potvora.díky

sole 15.6. 20:47  

Mám ji týden a pídím se po dobrém vyzkoušeném receptu. Jeden chleba už jsem upekla a byl výborný.

KEO 19.6. 13:25  

Mam ju par mesiacov. Hned od zaciatku /aj napriek davaniu si pozor a osetrovaniu/ sa zacal odlupovat teflon z bokov nadoby /asi 4-5x sa odlupili par milimetrov dlhe pasiky - pravdepodobne, kde sa prilepoval chleba/. Pri peceni 1,3kg -1,5kg chleba je farba chleba /aj pri peceni na maximu/ nieco medzi bledou a strednou korkou.

vašek158@seznam.cz 23.6. 9:31  

Ty samé problémy s hřídelkama

Majka 28.6. 13:50  

Je možné v této pekárně upéct bezlepkový chléb.Děkuji za radu.

Sip 28.6. 21:06  

vážené pekařky,
můžete mi některá prozradit, zda má tento model paměť programu, takže v případě výpadku el. produ na pár minut pak pekárna zase dál pokračuje v programu. Vím, že ETA Sympatic má paměť na 10minut a Moulinex OW3000 na 7 minut. Co ETA 2149 Harmony?????
díky za odpověď
Pavel

Anita 29.6. 9:38  

Mám pekárnu od dubna, a nedám na ni dopustit. Peču, vařím marmaládu, zkoušela jsem i dort. Pohoda, paráda, výsledek vždy 100%. Ať žije pekárna!!!

KEO 6.7. 17:17  

Podarilo sa vam v tejto pekarne urobit 1,5 kg chleba, upeceny, pripadne aj s tmavou korkou, ci este aj tmavym vrchom chleba - a to vsetko v ramci programu ?

simakov 13.7. 8:37  

neviem či správne táto pekáreň pečie, pretože keď dám farbu tmavá, nezdá sa mi tá farba . je svetlá. inak pečie dobre. ako pozerám na obrázky, tam je chlebík tmavý. kde robím chybu? Alebo je tá špirála slabá?

Julča 13.7. 22:09  

Tááák....je to fantastická pomocnice,ale...pekla jsem poprvé slunečnicový chleba a mám po semínkách škrábance.Přidala jsem je až po signálu jak bylo uvedeno v návodu. Stalo se vám to někomu??

Liduš 5.8. 16:30  

Jsem nová majitelka této pekárny.Zatím jsem moc spokojená.Peču podle receptů které jsem tady našla a tak se my i daří.Tímto Vám chci i poděkovat za to že se podělíte o informace.

KEO 7.8. 15:13  

pre simakov:
Tiez peciem na maximalne tmavu korku, ale chleba je nieco medzi strednym a bledsim. Ale nastastie je upeceny. Este keby tak hore dopekalo. Keby tam boli 2 spiraly, aj z vrchu, mohla mat pekaren lepsie riesene pecenie vrchnej korky. Ad tmavost chleba - na receptoch vacsinou robia mensie chleby /a tam to asi lepsie prepecie/. Pripadne to autor raci obratit hore nohami, aby nebolo vidno bledy vrch. Ci po ukonceni programu, aby to bolo krajsie - nechaju este dopekat dalej...

ed 15.8. 22:07  

Mám skromný dotaz, zda je to chyba nebo to tak má být.Pekárnu HARMONY máme novou, při prvním pečení se nám povedl krásný a chutný chléb, avšak při dalším pečení dochází k výrobě propadlého chleba. Příčinu vidím v tom, že pekárna hněte těsto, poté pípne k přidání případných ingrediencí, dále hněte a poté začíná těsto kynout, až potud se mi to jeví v pořádku, avšak jakmile těsto krásně vykyne (je vidět přes sklo nádherný bochník) začne pekárna znovu mísit těsto, což se mi zdá že by již neměla, těsto spadne a znovu již tak krásně nevykyne, pekárna začne péct a vznikne nějaký patvar chleba.A tak se ptám, má po vykunutí ještě mísit, dělá Vám to také. Díky za informaci. Eda

hanulla 19.8. 9:13  

Může mi někdo poradit, jaký je rozdíl mezi Siestou a Harmony? Máte zkušenosti s bezlepkovým chlebem?

KEO 1.9. 13:19  

pre ED: to sa stava, ak je tam viac vody, pripadne viac drozdia. Na chleba s beznym, ci celozrnnym programom o vahe cce 1350-1400g staci jedna cajova lyzicka suseneho drozdia. A staci dat menej vody. Potom, aj ked cesto nakysne, tak nespadne.

zde.z 14.9. 8:39  

Koupila jsem si pekárnu Harmony, učím se, jak je to s programem Sprint?? Když jej navolím, nelze už navolit nic jiného, jen barva chlebíku. Přitom hotové směsi na chleba vyžadují delší délku pečení než je v tomto programu, odpoví někdo ?? Díky

Sykora 15.10. 19:29  

Koupila jsem si ji včera,peču už potřetí-paráda.Tady čtu o druhém mísení já si myslím,že to tak má být-vždyť když jsem zadělávala kynuté těsto tak jsem také nechala vykynout a prodělala znovu a až po dalším vykynutí zpracovala.Jinak se moc těším na další pečení.

vasek158@seznam.cz 24.10. 8:11  

Mám ji rok a půl s chlebem jsem spokojen.Ale hřídelky mají vůli,občas teče,někdy při hnětení sleze hák z hřídelky a i se zasekne v nádobě.Pod háky se vydírají kroužky. Mám jí poslat do Hlinska.Radost z toho nemám,prý na opravu mají měsíc.Myslel jsem ,že vydrží déle.Prý je vyrábí Čína.

Radek 4.11. 8:10  

Chystám se koupit tuto pomocnici. Máté někdo ńáké skvělě recepty jak na světlý tak na tmavý chléb. Mám možnost si ji půjčit. Děkuji Vám. S pozdravem Radek

Eva 9.11. 10:20  

s etou už žádné drobné první koupená tato pekárna se nerozjela vůbec po výměně zas takový hluk, že se to nedalo vydržet vyměnila jsem ji za moulinex neporovnatelná kvalita

Václav VÍTEK 10.11. 15:33  

Reklamaci nádoby mi v Hlinsku uznali.

mato99 11.11. 13:17  

Mám pekáreň 1 rok, išla bez problémov ale teraz začalo zadierať metličky ale inak som veľmi spokojný, pečieme chlieb 2x denne, lebo musíme piecť aj deťom.

Brunhilda 14.11. 21:11  

Harmony je moje první pekárna, nedokážu tedy posoudit hlučnost. Ale nejhlučnější je při hnětení a vyrovná se zvuku mirovlnky, tak mi to nepřijde zas až tak hrozné.
S tmavou kůrkou mám také problém. Peču pouze na tmavou, ale nikdy ji nedosáhnu. Vyřešila jsem to tedy tím, že při pečení vršek chleba potírám (nejčastěji vajíčkem) a kůrka zesklovatí a ztmavne.
Trochu mě zaráží, že je v charakteristice uvedeno, že nemá bezlepkový program. Peču v něm bezlepkový chleba (na program 2) a vše je v pohodě.
Těsto na buchty zadělává nádherně a peče líp než trouba a mermelády jsou také jedna báseň. Ostatní programy jsem ještě nzkoušela.
Celkově se dá říct, že jsem moc spokojená (kůrka nekůrka) a nedám na ni dopustit. Zcela jsme zrušili nákup chleba a pečiva a naše pekárna jede každý den. Je to výborná věc, neměnila bych.

TAŠA 17.11. 17:36  

S pekárnou jsm spokojená i když byla už v opravě /zasekl se hák/ a je hlučná i když se snažili tu hlučnost odstranit ale po několikátém pečení opět začala drnčet /není slyšet telka/ ale naučila jsem se dávat ubrousek pod víko a po míchání ho odstraním.

TAŠA 17.11. 17:46  

Jsem s ní spokojená ale byla taky v opavě/zasekl
se hák/ a je trochu hučná tak jsem se naučila dát pod víko servítek a pak ho vyndat než začne péct.
Ale neměnila bych.

červená 26.11. 12:55  

Objednala jsem si pekárnu HARMONY a teď jsem slyšela, že se na skle někomu udělaly bubliny.Jak tomu zabránit? Díky za radu.

Anna 5.12. 12:31  

Pro ED. Asi tam dáváš hodně vody, proto se propadne.

Jirka 5.12. 19:29  

Z návodu není jasné, zda vypalovat s nádobou nebo bez ní - vypaloval jsem bez ní a sklo zbělalo a zpěnilo ale celé víko šlo bez problémů objednat v servisu za 270 Kč + poštovné. Prohnutí v zadní části pekárny je normální. Jinak pekárna je super, k "ed" pekárna začíná píct asi až poslední hodinu - jinak těsto kyne a průbežně prohněte. Podle mě je lepší přidat víc sušených kvasnic. Jinak ty recepty, co dodávají k pekárně nejsou moc dobré - chleba se jíst dá, ale je takovej nedochucenej - lepší jsou recepty z dama.cz

dusank 8.12. 11:16  

jsem spokojený můž, za kterého tato pekárna peče sama je to dobrá věc můžu doporučit

Majda 8.12. 19:25  

Mám pekárnu 4 dny,super,ale stalo se mi,že těsto vytáhlo jeden hnětací hák.Není to velkou hustotou těsta?

terinka 20.12. 21:35  

Mám ji přes 3 měsíce,peču obden a jsem maximálně spokojená.Nemám jediný problém.

misa100 4.1. 20:17  

Včera jsem zapekla jednu osku a musím reklamovat nádobu,nevíte někdo jestli musím posílat celou pekárnu nebo stačí nádoba?

Gloory 5.1. 17:59  

Edův dotaz by mě také zajímal. Prosím odpovězte na něj někdo. Hněte Vaše pekárna před pečením znova?

staninaaa 10.1. 18:21  

Mám rozbitou pekárnu.

staninaaa 10.1. 18:22  

Já už po roce mám rozbitou pekárnu.

Vašek 12.1. 7:45  

Budu mít Harmony 2roky,byla velká vůle v uložení hřídelek,pak se 1 zadřela,taky hák začal slézat z hřídelky a zasekl se mezi stěnu a druhý hák-odřela se nádoba.Reklamaci uznali(vým.nádoby),po druhém pečení hák spadává zase+velká vůle hřídelky.Podle mne,nepřesnost při výrobě,v otvoru háku je ploška asi 5 mm.,to je malé uložení pro hnětení těsta;to by stačilo na vodu.ETA se pokazila,její výrobky máme40let,a všechny sloužily bez problémů.Budu reklamovat znovu.Slyšel jsem že to vyrábí v ČÍNĚ.

Anndy 13.1. 12:34  

jakékoliv dotazy přijďte řešit na naší diskusi:
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=937

Lajk 15.1. 17:19  

Prosím mám dotaz. Zakoupila jsem si pekárnu Harmony,protože peče chleba až 1500g. V návodu uvádí volbu ze dvou velikostí. Kolik gramů mouky se dává na manší velikost a kolik na větší? Vůbec nevím jak se v tom orientovat. Prosím poradí mi někdo?

mat 16.1. 17:17  

s tim propadlym chlebem-cetla jsem ze se to stava pri vyssi davce drozdi.pecu kazdy den a pri dodrzeni mnizstvi surovin by se to stat nemelo.

Mareska 17.1. 21:54  

Smev: S pekárnoujsem velmi spokojena, připravuji v ní veškerá těsta /knedlíky, koláče, bábovky, rohlíky,nudle,.../. Jen nevím, proč se mi odírají vnitřní časti formy. Pekárnu mám jeden rok,v provozu jednou týdně.

marlenka100 24.1. 14:00  

Mám na vás dotaz, prosím o radu. Dělala jsem Rohlíky od Světlušky - z 500g mouky, ale jen se po nich zaprášilo, potřebovala bych dělat z většího množství. Nemáte zkušenosti, z kolika max. g mouky zvládne udělat těsto??? 1 kg je asi hodně,že? Zkoušel to někdo?

iva.na 25.1. 15:23  

Potřebovala bych poradit jestli má Harmony program bez předehřívání kromě programu dort.Když zastavíte program nejde v něm pokračovat, musíte ho navolit znova od začátku?díky za radu.Iva

aillinka 27.1. 16:13  

mám ji teprv měsic jsem zatím moc spokojená.

Sabík 3.2. 19:00  

Mám dotaz, prosím o radu: ohledně hnětacích háku chtěla bych vědět jak jsou háky usazené jestli jsou uplně dole nebo mají být trochu vysunuté

Lenka

Jitka1300 4.2. 15:27  

Pro marlenku:já dělám housky vždycky z dvojité dávky (10 housek je pro nás málo) tedy z kila. Je fakt, že po dokončení programu musím těsto hned vyndat, jinak se brzo začne lepit na víko a snaží se kynout všude, ale jinak je těsto super.

Jitka1300 4.2. 15:30  

Jinak čtu tady dost o reklamacích, taky se musím přidat. Při prvním "vypálení" se mi udělaly bublinky na víku.Nějak mě to nevadilo, tak jsem to neřešila. Po půl roce používání mi vyhořela spirála a to opravdu doslova. Reklamace byla bez problémů, dali mi pekárnu celou úplně novou, jenže tam se zase při programu těsto tělísko tak přehřívalo, že místo kynutí skoro peklo. Teď mám pekárnu dva dny zase zpět a tělísko mi vyměnili. Zatím šlape jako hodinky, tak uvidíme.

Dáša 5.2. 12:28  

Mám ji od Vánoc, zatím pohoda. Trochu hlučná, někdy vibruje víko. Taky se mi začíná "zapékat" hmota povrchu (dožluta) a forma z vnější strany má různé "čůrky" asi od sražené vody, nejde to vyčistit.
Kromě toho mě dost popudilo, že jsem k ní nedostala "Časovou tabulku". Kolega si ji koupil taky a protože netušil, že v programu těsto (ale i základním) se cca 20 minut předehřívají suroviny, měl za to, že je pekárna vadná. Ještě že jsem mu vzkázala dřív, než ji odnesl do servisu.

Jitka1300 6.2. 8:50  

Pro Dášu:teď je k stažení časová tabulka přímo na dama.cz

sabík 6.2. 8:59  

napište mi nekdo prosím jak je to s háky mate je take povysunutý nebo mají byt až u nadoby díky Lenka

Dáša 6.2. 14:21  

Tak se mi taky začala odírat nádoba, a to ji mám od Vánoc. Hlavně jak jsou takové ty svislé drážky, no a na kratších stranách skoro u dna. Teda je to vysloveně sedřené, ne oloupané. Máte někdo zkušenosti s reklamací? popř. jestli se dá koupit nová nádoba? Na střídačku, nechce se mi být měsíc bez chleba.

Radek 6.2. 19:27  

Dobrý den, můžete mi někdo poradit je možné v pekárně uvařit rýži. Pokud ano na jaký program. Pekárnu mám objednanou 31.12.07 od jednoho nejmenovaného obchodu (přez net) a pouze mi jednou napsali že bude na skladě 20.1.08 a když jsem tam volal tak mi řekli že bude až 14.2.. Tak jsem zvědav . Troubu jsem měl možnost vyzkoušet a snad jsem vybral dobře. Uvidíme jak to dopadne.

Sabrila 11.2. 17:18  

Pekárna mě hodně zklamala. Mám ji od vánoc a po upečení tří chlebů odešlo topné těleso. Teď ji mám čtrnáct dní z opravny a nefunguje prvních 5 programů. Pekla sice dobře, ale ETU příště NE.

Bony2 12.2. 14:43  

Pekárnu jsem si vybrala po dlouhém vybírání.Mám ji několik dní a potřebovala bych poradit recept na klasický velký chleba.Zatím jsem zkoušela jen ze směsí a ten nám moc chutnal.Předem díky.

Renáta13 7.3. 9:05  

Zhruba před měsícem a půl jsem náhodně objevila tyto stránky a rozhodla jsem se, že i já bych chtěla ten zázrak zvaný domácí pekárna. Začala jsem tedy na internetu hledat různé informace, abych věděla, jakou pekárnu si mám koupit. Dala jsem si dohromady všechny pro a proti a rozhodla se pro Etu Harmony. A ouha, zrovna nikde nebyla k dostání. Až minulý týden jsem pekárnu objevila v e-shopu podnikové prodejny Eta. Jakou jsem měla radost, když jsem si v sobotu pekárničku vyzvedla na poště, vám snad nemusím ani popisovat. Pekárničku jsem vybalila, umyla a po počátečním vypálení jsem ji naplnila těmi nejkvalitnějšími surovinami, které jsem si za tímto účelem nakoupila. Když jsem spustila program Klasik tak po počátečním předehřátí surovin začala hnětat. Celá rodina jsme nadšeně sledovali tento úžasný proces, ale bohužel, jen pár minut. Najednou začala pekárnička vrčet, páchnou a úžasný proces hnětení byl ukončen. Takže musím reklamovat a velmi lituji, že jsem si raději nepřidala pár stovek a nekoupila si UNOLD 8660. Předem se děsím, jak bude vyřizována reklamace.

Dzuli34 11.3. 13:05  

Etu Harmony nikdy více!!!Při pečení prvního chleba nešly hnětací háky a při výměně za jinou jsme také nebyli spokojeni,protože fungovala jen dvě pečení a při třetím začala pekárna vrčet a hnětací háky se opět přestaly točit.Tak nevím,zda mají nějakou vadnou výrobu,či mám jen smůlu na výrobky!

Fifinka 13.3. 17:11  

Ráda bych se přidala ke kuchařinkám, které jenom pějí chválu na ETU Harmony. Bohužel nemohu. Před vánocemi jsem po dlouhém pečení chleba v klasické el. troubě dostala pekárnu ETU Harmony. Bylo to úžasné, Krásně nadýchané těstíčko a voňavočký chlebíček, který vydržel sotva do druhého dne. Avšak jen do konce ledna. Pak jsem pekla už jenom propadlé ušáky. Myslela jsem, že mám špatnou mouku, recept nebo kvasnice. Nic nepomohlo. Nakonec jsem odnesla pekárnu do servisu a čekám již 14 dnů co bude dál. Kupuji chleba v obchodě a přemýšlím zda jsem neudělala chybu, že jsem nekoupila jinou pekárnu. Jinak všem přeji krásné voňavé chlebíčky.

clio1 16.3. 17:56  

tak jsem si koupil pekarnu eta harmony prvni den jsme upekl chleba byl dobrej, druhy den jsmem pekl znova ale to se pekarna rozbila (vibrovala) a to pri kynuti peceni tak jmsem ji sel vymenil vymenili a z vymenenou pekarnou jsem pospichal domu upect dalsi chleb ale co se stalo pri zapnuti zacala vibrovat skoda ze jsem si ji tam nevyskousel :-( tak jsem ji opet odnesl do obchodu a tam mi vratily penize na zaklade znalosti zakona o reklamaci :-)
(ELECTRO WORLD)solidni pristup k reklamaci vyrobku

Karel 19.3. 9:24  

Pekárnu ETA Harmony jsem si zakoupil v sobotu 15.3.2008, večer jsem hned upekl chleba a to bylo vše.
Včera 18.3.2008 pekárna přestala hnětat, takže jsme směs na chleba uvařili a dnes 19.3.2008 jsem ji šel reklamovat.
Měl jsem pekárnu 3 dny !!!

Janaen 19.3. 11:33  

Tak ji máme od včera doma :-) Do včerejška jsem pekla recepty z Dámy pro DP v obyčejné elektrické troubě, tak zatím jen porovnávám a porovnávám... A můj první závěr? Šetří můj čas :-) Jo a vychytávám "mouchy" ale to je obvyklé, já a elektronika :-D

Janaen 21.3. 17:00  

Ahoj holky, mohl by mi někdo přeposlat časovou tabulku? nemám nauistalováno pdf. Děkuji moc, stačí do vzkazů na dámě :-)) Děkuji!

Mamina Jitka 22.3. 11:46  

mám pekárnu půl roku a zatím jede bez problémů a to peču tak 3 krát týdně. sice mám trošku poškrábanou formu od semínek, ale těsto se tam nedrží tak to zatím ničemu nevadí. Velikost nám vyhovuje, jsme 4 a když upeču velký chleba máme ho za 2 dny snědený.V létě chci zkusit udělat marmeládu tak jsem zvědavá.

Amonagava 23.3. 14:20  

Moje zkušenost bohužel není moc dobrá.Včera jsem po jedenácti dnech od nákupu pekárnu reklamovala v Globusu.Jeden hnětací hák se přestal otáčet a pekárna nereagovala na vypínač,musela jsem ji vytáhnout ze zásuvky.Bylo mi řečeno,že toto je velmi častá závada, že se hodně pekáren vrátilo na reklamace a že se jednalo zřejmě o vadnou sérii.Jsem zvědavá,jak to všechno dopadne.....je to pro mě velké zklamání a příště si to s podporováním českých výrobků rozhodně rozmyslím.

eva441 23.3. 17:09  

Pekárnu jsem si koupila před týdnem.Jsem sní velice spokojená až na jediný problém že mi přestala hnětat.Jsem zvědavá jak dopadne reklamace.Pekárna byla 2-3krát denně v pohotovosti a i za tu krátkou dobu jsem poznala že je to věc,kterou musím doma mít.

Monča 23.3. 17:33  

V listopadu jsem si koupila na doporučení mých kamarádek pekárnu Etu Harmonii. Bohužel po dvou měsících se mi pekárna spekla a musela ji reklamovat. Nyní bych ráda koupila novou, ale Eta to už určitě nebude. V loňském roce jsme zakoupily 3 výrobky od Ety a všechny skončily reklamací.Snad budu mít větší štěstí s jinou značkou. Mezi mé oblíbené značky patří Moulinex, máme doma již 10 let plně funkční robot..., ale jejich pekárna mě zatím nezaujala. Snad vyberu dobře. Přeji pěkný den.

Gwila 23.3. 20:18  

Dobrý den,
ráda bych také přispěla se svou zkušeností, aby nový případní vlastníci pekárny měli více názorů.
Před 14 dny jsme zakoupili Etu Harmony. Rozhodovali jsme se mezi Etou a Moulinexkou, nevěděli jsme si rady ani s velikostí. Nakonec, protože Moulinex byli všude vyprodané už od Vánoc, jsme koupili Etu. Byli jsme nadšeni. Bylo skvělé, že je tak velká, i když jsme pekli jen malé chleby ale častěji. Naše nadšení skončilo po 7 dnech... přestala hnětat.
Měli jsme asi štěstí, že jsme jí kupovali v Tescu, protože nám jí vzali zpět a my si koupili poslední vystavenou Moulinex XXL. Ta zatím funguje :)
Ve srovnání ale musím říct, že na základní program je těsto mnohem nadýchanější, propracovanější a chleba je lepší (samozřejmě se stejným receptem :)). S Etou byl chléb vynikající, ale s Moulinex ještě lepší.
Doufám, že Vám někomu pomůže náš názor.

ostplus 24.3. 3:27  

Tak mě to počáteční nadšení pominulo - první vícezrnný chléb ze směsi od Labety se povedl suprově a hned byl sněden.Další várka uź se nedokončila.Program Sprint běžel cca 25-30 minut a pak začalo hučení a hňetače se sotva otáčely.Nešlo to ani zastavit přes tlačítko start,tak jsem musel vytáhnout přívodní šňůru.Tak-že těsto ven a ručně naválet 4 bagety a v horkovzdušné troubě upéc.Výsledek na poprvé také dobrý,za to pekárna se sama po zasunutí přívodní šňůry sama zapne a stav je stejný - hučení a stále pomalu se otáčející hřídele.Teď jenom musím počkat až dostanu podvrzený záruční list od prodejce a pak do servisu.Ví někdo jak je to stou Čínou ?

Amonagava 24.3. 8:29  

Podívejte se prosím na http://www.eta.cz/.je tam upozorněnní pro majitele domácí pekárny Harmony.Pekárny prodávané od začátku roku 2008 mohou mít závadu.I moje měla přesně tuto závadu a už je na reklamaci.

lumpik 24.3. 22:58  

Tuto pekárnu jsem si zakoupila 17.3.2008 a po dvou pečení se přestaly háky točit. V sobotu 22.3.2008 jsem vrátila zboží zpět a musím říci,že se prodejna zachovala velmi solidně a i přes problém,který pekárna měla, mi ochotně vrátili zpět peníze....

Dzuli34 1.4. 14:02  

Přes dlouhé hledání jsem se rozhodla si koupit pekárnu Eta Harmony.Po měsíčním čekání,kdy ji nikde neměli,jsem ji náhodou objevila v jednom malém kamenném obchůdku.S radostí jsem si ji přinesla domů,nasypala ty správné ingredience a zapla.Po půl hodince pekárna začala vrčet a místo kynutí a pečení stále míchala míchala.Vypnout jsem ji musela ze zásuvky.Na tlačítko STOP prostě nereagovala.Zanesla jsem ji zpátky do výše zmiňovaného obchůdku,kde mi ji na počkáni vyměnili.Ale ouha.Ta druhá upekla 3 chleby a u třetího už prostě nehnětla.Tak jsem ji opět vrátila a dostala jinou.Jenže ta po týdenním pečení měla stejný problém jako ta první.Prostě stále hnětla.Vzali mi ji na reklamaci a čekám.Můj závěr tedy je ETU raději už NÉÉ!

Lucin-necka 1.4. 16:12  

ahoj i já si koupila tuhle uzasnou pekárnu a po 14 dnech zacala hrcet a nic...pri reklamaci prijemne prekvapili a vratili ihned penize kvuli seriove chybe z dodavky pekáren za březen...ted mam kenwood ale ta neni tak dobra..vubec nejsem spokojena..

kukutska 7.4. 12:48  

S pekarnickou som spokojna. Odporucam!!!!!!

Martin 71 7.4. 15:46  

Upekl jsem během měsíce od zakoupení cca 5 chlebů a milá pekárna už nehněte. Udělal jsem chybu,že jsem nedal na rady, že ETA je šit a vsadil na český výrobek. Už se vidím, jak se budu dohadovat s prodavačem o reklamaci.

Janula 9.4. 13:48  

Pekárnu mám skoro rok,a přestala mi hnětat,poputuje na reklamaci jinak jsem s ní maximálně spokojená jak na chléb tak na těsta i na marmelády

qwert 24.4. 20:15  

No nasa Eta Harmony upekla asi 4 celkom podarene chleby a racila sa odporucat - prestalo miesanie. Reklamacia a po dvoch tyzdnoch mi vratili peniaze s tym, ze je tam nejaky problem a vsetky sa opravuju... Takze ete never more! Pockam si na Moulinexa XXL dufam, ze upecie viac ako 4 cleby :(

AlcaSkakoska 28.4. 13:21  

Pekárnu Harmony jsem si koupila v březnu 08. při prvním pečení se mi zasekly háky a řvala jak pominutá.Vzhledem k tomu že to byla úplně nová pekárna opravili mi ji do týdne. Upekla jsem výborný chléb.Odjíždeli jsme na chalupu, tak jsem chtěla rán o úpéct druhý. Stejný problém.Zaseklé háky a řev. Vrátila jsem ji a dnes mi poslali zpět peníze.
Nedala jsem na Etu dopustit, ale už ji nechci. Alena

Jehlička 7.5. 21:19  

Pekárna je v opravně,nesli jsme ji tam,protože jsme mysleli,že je vadná,poněvač nejde přidat program pečení.Přidat se může až když pekárna schladne.Bylo nám sděleno panem Klasem z Ety,že nejde o závadu,je to prý v pořádku,že pekárna je takto vyrobená a nastavená.Je to pěkná blbost,jak budu péct buchtu a budu potřebovat přidat pečení,když nebude upečená,tak než pekárna schladne,buchta se zakalí nebo spadne a bude nanic.Chtěla bych vidět toho blba co to vymyslel.
No aspoň nám vymění tu součástku co je prý v té sérii co máme poruchová.
Eta mě teda sklamala,pochybuju,že si od nich nějaké zboží koupím.

Jehlička 8.5. 17:22  

Dnes 7.5.nám domů volal pan Klas z Ety,protože mám pekárnu v opravě dala jsem ji tam kvůli té vadné součástce co je v té sérii co mám a ptala jsem se taky na přidávaní pečení(nejde mi přidat až když schladne).Není prý to vada,pekárna je tak naprogramována.Je to prý v pořádku.Říkal,že to co řekl nám do telefonu dá taky tady na diskusi.
Tak teda nevím,je to pěkně uhozený.Nemám odvahu vní udělat buchtu,co když bude třeba přidat?Buď mi buchta spadne,nebo se zakalí,než pečka schladne a půjde znova zapnout.

cindaminda 21.5. 17:19  

Mám pekárnu asi 3/4 roku a jsem s ní velmi spokojená. Ale musím říci, že kdybych si předem nenašla na internetu časovou tabulku, která z neznámých důvodů není součástí návodu, byla bych asi velice bezradná. Neznám nikoho s jakoukoliv pekárnou a určitě bych si myslela, že mi nefunguje, protože bych nevěděla, že se předehřívají suroviny. Také k receptům v receptáři nemám velkou důvěru, raději jsem si našla dobré a vyzkoušené recepty např. na těchto stránkách, ale i na jiných. Zatím pekárna funguje bez závad, teflon je v naprosém pořádku, snad jen troch vibruje víko při rychlém hnětení a tehdy je poněkud hlučnější - to ale trvá pár minut a kromětoho se to velmi zlepší dočasným podložením víka třeba složenou papírovou utěrkou v pravém rohu. Doufám, že budu spokojená i nadále.

doblbanek 25.5. 23:05  

Také vlastním tuto pekárnu..Jsem s ní spokojena,ale opakovaně vypadávají háky a už odřely i dno.Takže milá pekárna půde na reklamaci.

maajaxxx 31.5. 11:48  

Pekárnu mám asi měsíc, nevybírala jsem si ji, ale vyhrála. Zatím jsem naprosto nadšená hlavně z toho, jak snadno a bez práce lze péct :) Hlučnost mi tolik nevadí, přes den se ten hluk ztratí a v noci spím jak dudek :) Jen ten akustický signál by mohl jít vypnout. Trochu mi vadí nemožnost pozastavení programu (což jsem zrovna před chvílí vyřešila vytáhnutím ze zásuvky, naštěstí pak pekárna pokračuje v programu dál) a nemožnost -v návodu popsaném- dopečení (lze dopéct až po zchladnutí). A to mi připomíná velkou nespokojenost s přiloženým návodem, nebýt těchto stránek doteď netuším, co si s pekárnou počít anebo bych pekla podle přiložených receptů samé nepovedence. Ale jinak peče bez problému výborné chlebíky, jen se po přečtení některých komentářů hrozím, až problémy nastanou :)

verawin 8.6. 14:08  

Pekárnu mám od března, sháněla jsem marně Siestu, nakonec jsme koupili Harmony a jsem spokojená. Jen jsme se trefili do té vadné série, takže 3 týdny v záruční opravě nás neminuly. Ale to se stává. Peču chleba, chutná všem i mlsnému synovi v pubertě a po mazanci podle rceoeptu z Dámy se vždycky jen zapráší.Zkoušela jsem i marmeládu a zadělávat těsto na knedlíky. A plánuji si, jak ji proženu při zadělávání těst na cukroví.

slava 9.6. 21:24  

Nie som spokojna. Po zhruba 3 mesiacoch prestala piect, len hriala. Dali sme na reklamaciu a po case sa ozvali s tym, ze sa neda opravit. Takze mame teraz Moulinex i ked s 1 hakom a verim, ze bude lepsia. Eta ako znacka ma uz viac krat sklamala :o(

dani.mill 11.6. 17:29  

Tak koukám že jsem nakonec asi udělala dobře, že jsem tu etu nekoupila. jak sleduji i jiné stránky tak na etu jsou hodně stížnosti a reklamace dokonce se k některým když byly reklamovat chovali prodavači velice neslušně. no ale nevím jeslti jsem si pomohla s clatronikem poslední dobou mi začla vrzat metla.

diazepan 20.6. 21:38  

chtěla jsem si tuhle pekárnu také koupit,ale po 3měsících čekání ji poslali poštou a cestou se pekárna ztratila.Chtěla jsem si koupit náš výrobek,ale děkuji už nechci

jujinka0406 8.7. 19:33  

Tuto pekárnu mám měsíc, hrozně jsem se na ni těšila a po prvním upečeném chlebu jsem byla spokojená. Dala jsem péct druhý a nehnětala, tak šla na reklamaci. Teď ji mám od včerejška doma a jede pořád, zkouším nové a nové recepty.

dobrota 8.8. 22:26  

Tak dneska jsem si objednala pekárnu ETA HARMONY,tak se moc těším,a zároveň mám strach,když čtu zkušenosti některých Vás.Tak držte palce,a potom písnu!

dobrota 8.8. 22:29  

Tak dneska jsem si objednala pekárnu ETA HARMONY,tak se moc těším,a zároveň mám strach,když čtu zkušenosti některých Vás.Tak držte palce,a potom písnu!

dobrota 8.8. 22:29  

Tak dneska jsem si objednala pekárnu ETA HARMONY,tak se moc těším,a zároveň mám strach,když čtu zkušenosti některých Vás.Tak držte palce,a potom písnu!

Radka 26.8. 12:31  

Mám pekárnu od března tohoto roku a do léta pekla skvěle,nedala jsem na ní dopustit,všude jsem ji chválila.Ale pak přišel první problém,spálil se motor,reklamace uznaná a za 14 dní jem opět pekla, ale jen jeden chleba a opět problém,nechugovaly metle, tedy opět reklamace na 14 dní a ted peču, ale už nám obavy a nechválím.Je tady dobrá i marmeláda nebo sekaná i moučníky na které jsem našla recepty na těchto stránkách.Recety v příručce od ETY nejsou dobré a mají zde v návodu nedostetečné informace o programech.Pokud budu mít ještě jeden problém, tak kupuji jinou značku.

Jana6464 10.9. 10:57  

Pekárnu mám tak dva měsíce a jsem s ní velmi spokojená. Co mi na ní vadí, že pro moji rodinu je malá. Musím péct i dvakrát za den.

Jana6464 12.9. 11:45  

Jsem velmi s pekárnou spokojená. Peču i dvakrát za den.

Andrea 15.9. 22:00  

Pekárnu mám už rok a půl a jsem si ní moc spokojená.Jsme doma tři bezlepkáři a to znamená,že pekárna jede každý den!Oprava žádná,musím ťukat ťuk,ťuk,ťuk!!!

Adruš 15.9. 22:04  

Pekárnu mám už rok a půl a jelikož jsme bezlepkáři,tak musím říct,že pekárna jede každý den.Jsem s ní velice spokojená a nedala bych na ni dopustit!!!Doufám,že to nezakřiknu!!!

imis 15.10. 22:02  

Pekárnu mám asi půl roku a už si nedovedu představit že bych jí neměla je prostě super ještě zkusím nějaký ten receptík tady od vás a věřím že to bude perfektní nedám na ní dopustit

KIRIKOU 1.11. 11:09  

spokojenost

axetom 8.12. 22:38  

Tak sem ji koupil mámě k vánocům sem zvědaj jak moc to bude úspěšné:D

Nelca 25.12. 23:26  

dnes jsem pekla poprvé a hned dva chleby,je to výborná mašinka.nemůzu srovnávat,ale hlučná se mi nezdá.zítra jdu zkusit knedlíky,tak mi držte palce.

Anndy 27.12. 11:36  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

šneček.pomalý 29.12. 17:54  

Má tuhle pekárnu a vyhovuje mi. 100% spokojenost!!!

glorie06 29.12. 21:49  

Dobrý den!
S touto pekárnou nejsem spokojená a opravdu ji nikomu nedoporučuji! Víko nedosedá,plasty jsou opálené do černa a metly při provozu vypadávají.
Na reklamaci prý ani jedna ze závad není a výrobce
na moje stížnosti ani neuznal za vhodné reagovat.
Prostě prvotřídní šmejd!!!!!!!!!!!!!
Ještě nějaký čas vydržím,než pekárna přestane
fungovat,nebo vyhoří a pošlu ji ČOI,aby na tento
nekvalitní výrobek byli lidé upozorněni.
Po této zkušenosti už si žádný výrobek ETA
nikdy nezakoupím. Glorie

ama 2.1. 11:25  

Pekárničku mám zatím jen krátce, pekla jsem již několikrát a vždy úspěšně. Je to moc dobrý pomocník, doufám, že se jí líbím i já. cha cha

Katka 7.1. 14:17  

Měla jsem ji skoro 2 roky a te´d ji musím odnést nkam do opravny.Mám asi spálenou spirálu-jsou na ní bublinky a nic nedělá.Jinak u nás běžela ob den.Jsem spokojená a doufám ,že zase budu.

bochĂĄnek 11.1. 17:06  

dostala jsem ji k vánocům-harmonii,stále peču chléb,zatím jsem spokojená!

Soňa 11.1. 18:14  

Mám takový problém: u programu klasik se pekárna v čase 0:40 minut před koncem vypne a po 4 minutách se znova zapne s tím, že začně odpočítávat znova od 0:40. Někdy dojde čas až k nule, někdy se vypne během zbývajících 40 minut úplně, čímž je chleba propadlý a nedopečený. Prosím, ozvěte se někdo, kdo má stejné nedobré zkušenosti... Díky.

Svetluska78 11.1. 21:52  

Soňa: tohle by pekárna rozhodně dělat neměla - pokud se sama bezdůvodně vypíná bude nutná reklamace

aja-andrejka 12.1. 11:38  

Pekárnu jsem dostala letos, rsp loni od Ježíška (přítele) a pořád jen peču a peču a zkouším co se dá.Naprosto bez problémů, jen jednou mi přestal hnětat jeden hák ale bylo to tm že jsem jej nenasadila pořádně, takže jsem zatlačila a v poho. Ted mě čekají 3týdny dovolené tak snad nenakynu jako výrobky z ní :-)

Zdeněk 18.1. 20:35  

zdravím pekárnu jsem dostal na vánoce měl byhc pár dotaz který jsem tu nenašelnebo přehlídl pečete z normálních čerstvích kvasnic mě se ze třech chlebů nepovedl ani jeden testo pěkně kinež až jakoby překyne chleba je takove tvrdeja to jsem pěkl na nejsvětlejší kůrku a na okrajích a divnej uvnitř i bábovku co jsem pekl nebyla naskočená a měla tvrdý okraje mám stoho takovej divnej pocit nemám chut dále experimentovat díky moc za vaše rady a připomínky

Anndy 18.1. 22:27  

Zdeněk - ve všech našich receptech (zde nahoře vlevo) je v každém napsáno kolik buď čerstvého nebo sušeného droždí. Takže pečeme z obou. Záleží na tom, jaké recepty používáš. Můžeš prosím napsat? Snad na to přijdem.

Iivetata 20.1. 14:27  

mam jí rok a jsem s ní spokojaná,maká 8x týdně ,a nyní jedna vada,u jedné hřídelky se mi tvořilo takové bahýnko ,tak mi ji vyměnily a je to,výměna trvala 4 dny

Lucika 20.1. 17:32  

dnes mi přišla pekárna eta a delala jsem v ní první chleba, jen ze směsi kterou jsem si koupila v lidlu. je dobry. Povedl se mi. Ještě musím počkat co řekne manžel až prijde z práce. Někdy zkusím recepty co sem píšete.

SIMCA80 21.1. 19:31  

pekarnu mam par mesicu je super pecu aji 3 krat dene.je vyborna

Renatka1970 22.1. 14:08  

Krátce po vánocích jsem ochutnala veku z pekárny,přejedla jsem se jí.V lednu jsme koupili Etu Harmony a hned první chleba se moc nepovedl.Ty další už jo.Manžel zkusil škvarky a podřela se vana.Reklamoval a uspěl.Hned mu vyměnili pekárnu za novou.Tak teď pečeme a zkoušíme nové recepty.Zatím žádný "ušák".Máme ji sice krátce,ale jsme spokojeni.Jen mi vadí, že na program pečení nejde přidat minuty navíc.Ale jinak jsem nadšená.

šneček.pomalý 25.1. 0:23  

Mám pekárnu od vánoc a už se mi vydřely kroužky pod hnětačema. Budu ji reklamovat. Snad to bude bez problému.

R@du 30.1. 9:01  

Mám pekárnu jeden měsíc,nedokáži si to bez ní ani představit.Pečů každý den,už nekupuji pečivo v obchodě.Používám hlavně program těsto a pak tvořím různé dobrůtky.Je to prostě bezva.

Zdenda 2.2. 22:00  

teď jsem pekl chleba se sušených kvasnic a mouky přímo na chleba už to bylo lepší nebyl tolik cítit po kvasnicích akorát jsme ho aisk málo osolil ale nelíbí s emi že jakoby brzo obeschne i pod utěrkou dělal jsem ho podle návodu na pytlíčku akorát jsme dal místo čtvrtky čerstvích kvasnic jednu malou odměrku sušených jinak používám převážně program těsto a pečení dělávám bábovky pizzu a makovec a to furt dokola:D je to parádní pomocník

kvetka.tp 4.2. 21:34  

Dnes ráno se pekl můj první chlebík sice z mouky na domácí chléb z Kauflandu s trochu menší úpravou.Přidala jsem pár semínek.Z téhle směsi je fakt moc dobrý, vláčný nedrobí se, kůrka byla pěkně propečená.Zatím mám radost.

Renatka1970 5.2. 18:02  

Tak už jsme bez pekárny, opět se podřela vana.Nikdo to nechápe jak,ale je podřená-asi semínky.Vrátili nám peníze a my budeme kupovat novou.Tak nám držte palce.Už se nemůžu dočkat té lahodné vůně čerstvého pečiva...

Anička2 7.2. 13:37  

mam 3 týdny pekarnu peču každý den jsem velíce spokojena

Honza 7.2. 19:44  

Občas se nám stane že pekárna u programu číslo 1 cca po 30 minutách program ukončí a na displeji zase svítí doba 3.30. Problém je že to není pravidelně (občas upeče bez problémů) a při reklamaci by se závada určitě neprojevila. Neměl jste někdo stejný problém?

Soňa 9.2. 13:29  

Honzovi: Měla jsem stejný problém, jen s tím rozdílem, že pekárna vypínala 40 minut před ukončením programu klasik asi na 4 minuty a pak znovu program začal běžet dál... Reklamovala jsem pekárnu a poslali mi novou s tím, že to byl vadný ovládací panel. Takže já bych rozhodně reklamovala, tohle není normální...

Honza 15.2. 19:22  

Soňo díky, ještě chvilku s tím počkáme (až se nám čerství chleba trochu omrzí) a pak to tam pošleme .

Mýša 16.2. 12:03  

Pekárnu mám dva měsíce.Peču v ní deně,když je studená večeře i dva chchleby.Těsto na knedlíky jsem nikdy neměla tak pěkně vypracovaný.Jsem s pekárnou velice spokojená.I jsem se naučila péct naprogram sprint.

kvetka.tp 2.3. 12:13  

Po měsíci vracím zpět Etě pro neopakované dopečení i když v návodu stojí,že jde dopékat.Pekárna se zapne až po částečném vychladnutí.Reklamace UZNÁNA. ROZPOOR S KUPNÍ SMLOUVOU!!

Fany7 4.3. 18:11  

Mám pekárnu necelé 2 měsíce jsem velmi spokojená.

Demoniaque 5.3. 16:44  

Už bych si jí nekoupila, měla dopékat, nedělo se, ačkoli to v návodu bylo,reklamaci nechtěli uznat, pouze se omluvili, že nastala změna výrobku, takže už nedopéká!!! Nedala jsem se a řekla jim, že jde o rozpor s kupní smlouvou a hned jsem měla peníze zpátky. Takže shrnutí-jednáním Ety jsem velmi zklamána a už nemám v plánu si od nich do budoucna cokoli pořídit.Jinak, pokud chcete uplatnit rozpor s kupní smlouvou, musí se to stát do 6ti mesíců od zakoupení

šneček.pomalý 10.3. 9:24  

Psala jsem výše, že se mi vydřely kroužky pod hnětačema-hned mi nádobu vyměnily a peču dál!!! :-)
Demoniaque:co můžu, tak kupuji všechno od ETY, protože u nás je servis výborný. Zatím jsem teda reklamovala 2x rychlovarnou konvicu a hned mi vrátili peníze(jednou nádobu do dom.pek.-tu mi hned vyměnily) Je škoda, že máš takovou špatnou zkušenost, je vidět jak "ochota" jednoho prodavače dokáže změnit názor na značku výrobků celkově. Tak ať jsi jinde spokojená!!!

Demoniaque 10.3. 12:25  

šneček.pomalý: myslela jsem si, že Eta je dobrá, ale co se týká pekárny, tak si mě přehazovali jak horký brambor. Od Ety mám doma i kulmofén,když mi první vyhořel, hned poslali nový, původní mě stál 900 a jako nový výrobek mi poslali fén, co stál s bídou 400, co si neohlídáš, to nemáš, tak jsem volala, že ho nechci a vybrala jsem si jiný a tenhle vrátila. Ale to si hned na prodejně ohlídali, aby nááhodou nebyl dražší než ten první,ale že mi dali o 500 levnější a tim pádem mě o ty peníze obrali bylo už v pořádku-mimochodem, stejná prodejna, ale tohle šlo přímo od výrobce-Eta

eficka 23.3. 18:07  

Mám ji od vánoc a jsem s ní moc spokojená

Demicko 23.4. 11:47  

Tuhle pekárnu mi pomohli vybrat, názory našich pekařinek- řekla bych že jsem si vybrala dobře a hlaně využívám rady a postupy tady na dámě.

pipicjukova 11.5. 18:07  

pořídili jsme ji v polovině prosince,jednou jsem reklamovala-mám novou formu.Ted mám nějak divné metly(no nejsou to přímo metly,je to zespodu formy-prostě křivé),jako bych to špatně nasadila a ohnulo se mi to,ale zatím to nevadí tak peči dál.
Pro mě je zo skvělý pomocník,prostě geniální věc.

Sysina 14.5. 7:37  

Mám ji od prosince 2008. Byla škrábnutá, takže mi vyměnili formu. Škoda, že nejde přidat čas pečení. Jo a nepovedlo se mi pečení s odloženým startem. Půlka směsi nebyla vůbec promíchaná. Jinak jsem spokojená. Jinou jsem neměla, tak nemůžu srovnávat. Každopádně krup. kaše a pudinky jsou z ní super!!!

Emca 29.5. 13:29  

Jsem s pekarou spokojena jen potrebuji poradit.U programu 7 priprava testa pekarna se dlouho hreje zacne pracovat az po pul hod.U kynúteho testa drozdi pracuje driv a tekutina je promacena s moukou.Poradi mi nekdo jak mam postupovat.
Pekrnu vlatni cera 2 roky a 1 reklamace na zablokovane haky.

Anndy 29.5. 13:55  

Emca- jak už jsme si psaly v diskusi: jedná se o předehřev, kdy si pekárna ohřeje všechny suroviny na stejnou teplotu. Surovinám se nic nestane, ani "promočením" nic nehrozí. Co bychom pak dělaly při odloženém startu?
I proto se droždí dává až na mouku.

Konvička 3.6. 21:47  

Už s ní pracuji půl roku a jsem nanejvýš spokojena

Makytka 7.6. 19:33  

jsem s pekárnou spokojená ažna to že když chci chléb vyklopit tak musim vydat moc úsilí abych chléb vyklopila a když je nejhuř tak si musim zavolat na pomoc manžela

Mirrďass 16.7. 21:11  

Zdravím, poradí někdo??? Jsem s ní vskutku spokojený, ale stalo se mi, že jsem něco pekl a nebylo to hotové, i když pekárna již dopekla. Chtěl jsem, aby pekárna pekla dál, ale nepovedlo se mi to, protože signalizovala stále HHH, že je zahřátá a nešla spustit znovu.......Jak na to????? díky za radu Mirrdass

Anndy 21.7. 8:10  

Mirrďass - bohužel, jedna série pekáren Eta Harmony (také jedna série Eta Siesta, Concept PC 5020, Bifinett KH 1172, Domo DO 2625 CG, Sencor 1030, Professor 05…) po programu Pečení nelze znovu nastavit na dopečení. Pekárna musí cca 20 minut stát, aby vychladla.

-Naďa- 21.7. 17:30  

Zdravím.S pekárnou Eta Harmonny jsem byla spokojená jen ze zaátku.Podruhé bych si ji už nekoupila.Když dělám chleba,tak asi za 2 hodiny se mi z ničeho nic přepne na začátek.Téměř za polovičkou programu,takže chleba k ničemu.Protože tam mám opět nastavený čas 3,30hod.Už se to někomu stalo?Reklamovala jsem ji už 2x,ale reklamace nebyla uznána,takže podle nich je to asi normální nebo já nevím co s tím.

kvas 28.7. 6:59  

Harmony je prostě NEPOVEDENÝ VÝROBEK mám ji 3 rok, 2x reklamace
>> zadírala se hřídelka,přitom
>> je tam velká vůle v uložení ( 0.8 mm v pouzdře) jde tam těsto ,to se
>> zapeče. Teď u 3tí nádoby se vydřelo těsnění - teče. Na hřídelce je
>> sfrézovaná ploška o délce5mm, což je málo a háky při hnětení těsta
>> spadnou, buď to nehněte a i se zablokuje mezi druhý hák a nádobu, pak se
>> sama vypne. Ale prog. nepokračuje , ale začne se novu. To osazení háků by
>> bylo tak na hnětení VODY a né chleba,protože ten musí mít svoji
>> hustotu.2x
>> mi v záruce nádobu vyměnili , stejné závady se opakují. Jak se ten hák
>> trochu nadzvedne a párkrát se protočí, tak se vybrousí uvnitř háku to
>> zploštěni a hák poklesne a brousí dno nádoby. NEKUPOVAT!!! Musím u
>> pekárny sedět a hlídat ji. Teď si koupit jinou, ale nechtěl bych se
>> napálit. Tyto závady se stále opakují,jelikož mám určité zkušenosti ze
>> STROJAŘINY,popsal jsem je , vyfotil a poslal do Hlinska už před 28
>> měsíci a
>> vůbec se neráčili odpovědět. Eta dělala před 40 lety na tu dobu dobré
>> spotřebiče( některé máme již 45 let-mixer ETA Mira s kompl.
>> příslušenstvím , slouží bez závad stále ) . Hrozně se v tomto
>> kapitalistickém systému zhoršili. Proč si nevzali příklad od BATI, nemají
>> to do Zlína tak daleko. TAKŽE - NEKUPOVAT. Oni začali dělat el. ruční
>> nářadí, ale vždyť je v krámech vrtaček, že je PŘEVRTAČKOVÁNO !
>>
>>

kvas 28.7. 7:02  

Poraďte mi , jakou pekárnu si mám
> koupit. Syn má tu samou, stejné závady, navíc byla ještě velká vůle v
> pohonu kde řemenice na hřídelce měla v uložení osovou vůli půl
> centimetru! , až se to vymačkalo ( správně VYŽVEJKALO) a přestala se
> jedna metla točit.
> Opět reklamace , tak se mi nedivte ,že mi slovíčko uletí. Proč se to
> takhle dělá? Odpovědi prodavačů : je to spotřební zboží, tak se to dělá
> všude , náhradní díl není - to se mění celé atd. , mě neuspokojí. Vždyť
> se spotřebovávají suroviny, pálí se pohonné hmoty( které nepřibývají) ,
> zatěžují se silnice , nakonec je mnoho rozlobených lidí, jako JÁ. To je
> strašné plýtvání! A Bursík nám bude vyprávět, že spalováním dřeva,šišek
> a papíru,zatěžujeme životní prostředí. Tak se na mne nezlobte a poraďte
> PEKÁRNU , která přežije alespoň záruku.
> Mám PIONÝRA ze 60 tých, let, stále na něm jezdím bez problémů, tenkrát
> se každá součástka v ceně několika haléřů v Mototechně koupila, nebo ji
> poslali z Povážských strojíren v Dubnici/ Váhom.
> Nakonec , když jsem poslal dotaz do prod. ETA v Praze, který kráječ na
> chleba si mám koupit, odpověděli mi ani JEDEN!
> Jsou 3 typy úplně stejné pouze každý je s jinou značkou.

Anndy 28.7. 8:48  

kvas - mrzí mě, že jste se synem zrovna natrefili na špatný kus. To se ale může stát u jakékoliv značky...... Je tu spousta pekařů a pekařek se stejným typem pekárny, pečou už pár let a spokojenost.

Anndy 28.7. 8:50  

obecně radím:
KOUPĚ PEKÁRNY
Pekárnu kup jakoukoliv!
Všechny mají stejné nebo podobné funkce.
Pokud je vás hodně, tak Unold68511 / klik, Eta Harmony / klik, Moulinex XXL / klik , Unold 8660 / klik , Concept5020 / klik, Eta Delicca / klik , Fagor /klik , Severin3986 / klik , Hauser820 / klik , Hauser830 / klik , ….ty mají největší formy, jinak je to asi opravdu jedno....
Peče se převážně z 500g mouky = bochník o velikosti cca 750g.
Proč koupit pekárnu a jak vybírat/klik
Takže vybírej dle finančních možností a podle toho, jaká se ti líbí!
pekárny ZDE/klik
U každé z pekáren je napsáno, kdo jí má a případně jak je spokojený.
Bohužel, závažný nedostatek vidím u některých pekáren, kdy po programu Pečení nejde spustit program znova (pro dopečení)

PROGRAM PEČENÍ NEJDE PŘIDAT:
jedna série Eta Siesta, jedna série Eta Harmony, Concept PC 5020, Bifinett KH 1172, Domo DO 2625 CG, Sencor 1030, Professor 05….

CO VŠE PEKÁRNA ZVLÁDNE:
Buď zvolíš program jen na míchání a kynutí těsta a dál pak zpracováváš těsto v ruce a pečeš v troubě (např.rohlíky, housky, bulky - plněné i neplněné, nasladko i naslano), knedlíky přílohové nebo plněné, záviny sladké i slané, mazance, buchty, koláče, koláčky, koblihy, pizzy
anebo zvolíš program, kdy ti pekárna těsto zamíchá, nechá nakynout a i upeče - chleby, ale i záviny, buchty.....
V pekárně si můžeš udělat i škvarky, džemy, mléčné, rýžové i krupicové, ale i bramborové kaše, nudle do polévky, těsta na vánoční cukroví, perníčky, zapečené brambory, těstoviny, čočku, guláš, hubník, jakýkoliv nákyp, rizoto .....


Do Moulinex XXL a Baguette bych nešla ze tří důvodů:
- program Džem / Marmeláda - buď míchá nebo hřeje, ostatní pekárny to dělají zároveň - bezvadný program nejen na džemy, ale na škvarky, mléčné a rýžové kaše a jiné.
- nedává signál po ukončení programu Těsto, což je docela důležité, protože většinou zaděláváme těsto, kde je víc droždí a pokud si nevšimnu, že je hotovo, může těsto překynout
- zdá se mi, že dělá shora nejsvětlejší kůrku
Jinak ale zastane veškerou bezva práci a upeče výborný chléb jako kterákoliv jiná pekárna:882:
Nehledě na to, že bagety si můžeme pomocí plechu na bagety / klik upéct taky.

Mám pekárnu Professor 01 / klik , ale ty už se nedělají, dále pekárnu Bifinett / klik , , moc se mi líbí Sencor, možná bych koukla po Professor 06 / klik nebo Eta Delicca / klik, nebo Fagor / klik , podívej se i na Domo / klik nebo Unold / klik - pozor, Unold má záruku na nádobu pouze 6 měsíců!!!

GeorgiaG 17.8. 21:26  

Pekárnu ETA HARMONY mám od 15. ledna 2009, to je 7 měsíců. Jsem s ní spokojená, zatím peče bez problémů, vše funguje tak, jak má. Pekárnu jsem kupovala bez předchozích zkušeností a tyto stránky jsem neznala. Jediné, co mi snad vadí, je nemožnost přidat čas pečení, plastový vstup do pekárny teplem a párami časem žloutne. Nádobu odřenou nemám.

hračka 19.8. 10:07  

Nevím kolik mohu kg dát ovoce při výrobě marmelády?

Anndy 19.8. 17:28  

hračka - cca 1 kg ovoce. Mrkni např. na recept č. 1303

Malenkap 30.8. 9:08  

Reklamovala jsem rezavějící vnitřní nádobu a už za 14 dní mi přišla vyměněná.

Tessinka1 30.8. 10:15  

mám ji asi tři, čtyři roky a v pohodě, doufám, že to nezakřiknu:) peču většinou jen chleba. plast kolem dvířek žloutne, dá se to vyčistit, zatím.. jsem spokojená :)

GeorgiaG 17.10. 13:23  

Po 8 měsících skorokaždodenního používání začala protékat nádoba - pod nádobou v "korunce" zůstal napečený "bobek". Pekárnu jsem reklamovala, do týdne vyměnili nádobu a pekárnu vrátili(nereklamovala jsem v prodejně, ale přímo do servisu jsem nesla osobně). Teď už zase pracuje tak, jak má.

Dana St. 26.10. 19:36  

Pekárnu používáme již dva roky. Bochníků napekla nepočítaných (minimálně tři i více do týdne). Jsme s ní velice spokojeni.

Jarkas 9.11. 19:43  

Pekárnu používám stále,když nepeče chleba,tak zadělává těsto na housky a koláče.Kolik krát i dvakrát za den vyjimečně i víckrát.Běží už jí čtvrtý rok.

Kikulinka 14.11. 21:42  

Pekárnu mám z druhé ruky, nevím jak dlouho ji používala předchozí majitelka. Já zatím upekla cca 10 chlebů, od doby, co ji mám jsem koupila minimum pečiva. Pekárna pracuje perfektně.

sparklet 16.11. 9:19  

Mate nekdo zkusenosti s pekarnou Harmony i Duplica? Rozhoduju se, kterou koupit. Mela jsem Harmony, ale porouchal se motorek a oprava by stala skoro stejne jak nova pekarna. V cem je Duplica lepsi nebo horsi? Da se pouzit nadoba z Harmony do Duplicy, jsou stejne hlucne? Predem diky za radu

hračka 9.1. 14:42  

Pekárnu mám rok,nejvíce ji používám na kynutí těsta,peču v ní sekanou a v létě jsem v ní vařila marmeládu.Vadí mně to pípání(stačilo by jednou,dvakrát).Jinak jsem s ní spokojená je to výbarný pomocník.

Ježi 9.2. 10:50  

Mám Harmonku už přes 2 roky, jsem s ní maximálně spokojená. Dělám v ní něco skoro denně, nejčastěji mi zadělává těsta, ale používám ji i na marmelády, škvarky atd. Výhoda je, že je dostatečně velká.

amalinka11 27.2. 16:54  

Po dvouměsíční zkušenosti s etou harmony můžu zatím jen chválit je v provozu dost často a od jara do podzimu kdy tu jezdí pravidelně děti s rodinami bude asi jedna i málo .

Lida008 28.6. 18:10  

Dneska jsem si koupila druhou pekárnu Harmony.První mám přesně tři roky a už má své odpracováno.Jsem s touto značkou velice spokojena,pro její velikost a výkon.Doufám,že jsem kapla na kvalitní a bude sloužit tak dobře,jako ta první.

kuchtik33 8.7. 19:55  

Pořídili jsme si pekárnu v lednu tohoto roku a můžeme říct, že je opravdu skvělá. Nejen na pečení chleba a sekané, ale také na vymíchání a kynutí těst. Je to naše první pekárna a stala se trvalou pomocnicí v naší domácnosti. Všem velice doporučujeme.

alfonz 14.7. 12:16  

Mám harmony víc jak 2 roky a jsem s ní spokojená.Teď vypadává ten šroub ( nasazuje se na něj metla), nevím co s tím, musím nejdřín nasadit nádobu, dát metly a pak teprve dávat ingredience.
:(

alfonz 14.7. 12:17  

Ale pokud bych si kupovala novou, tak opět Harmony.
:)

paula56 8.2. 21:50  

Jsem s ní moc spokojená, pouze mi vadí, že pečení je nastaveno přesně na hodinu a nejde přidat. Někdy je to málo a protože je nádoba horká po ukončení programu, nelze zapnout program znovu ... je to tak naprogramováno. Takže po zchladnutí pekárny by se výtvor znovu pečením srazil ... jinak na práci výborný pomocník !!! Teď jsem zjistila, že při větší námaze dost "vrže", nevím zda všechny tyto typy nebo i jiné ...??? Ale je pravda, že od začátku co ji mám pracovala /popř. pekla/ i několikrát denně.

KJ 28.2. 17:50  

Výrobek Eta už v žádném případě, reklamovali jsme pepárnu na chleba v Etě Hlinsko, netočil se hnětací hák. Po vyzvednutí pekárny jsme doma zjistli, že nám byla vrácená jiná pekárna /špinavá, poškrábaná, víko pekárny utžené z pantu, v displeji kus nějakého hnusu./Pekárnu jsme vrátili zpět a bylo nám řečeno, že pekárna je naše, kus špíny z displeje vyčistí, protože je to kousek lepidla co se utrhlo při přepravě a mimořádě vyměnili víko, a zrovna ani jiná pekárna u nich v opravně nebyla. Pekárna nemá výrobní číslo podle kterého si jí můžete zkontrolovat, pouze sériové. Takže , až budete dávat pekárnu do opravy tak si jí řádně označte, jinak z vás udělají bordeláře. Děkuji Etu víckrát ne!

Ivana 3.3. 17:30  

eta sista:prosim vas jak se vyndavaji haky z ety siesty harmony 2149,zdedila jsem ji a haky vyndat nejdou dekuj

Anndy 4.3. 14:49  

Ivana - pokud nejdou ven z formy - ani po odmočení, kdy pak zespoda jednou rukou mírným otáčením tam a zpět a přitom tahat zevnitř druhou rukou hnětače ven nejdou, nezabývala bych se tím a nechala bych je nastálo ve formě

JarkaS 25.3. 15:25  

s pekárnou jsem maximálně spokojená, mám jí víc jak dva roky

julla 26.6. 15:50  

mám pekárnu od 12.6.přála jsem si ji přes rok,konečně sem se dočkala.Jsem spokojena a doufám že budu péct nadále..ÚŽASNÁ VĚC :-))

00022000 30.7. 12:15  

Mám pekárnu Harmony třetí rok a shrnutí : Etu už ne !Co se pečemí týká , tak celkem dobré až na detaily , které tu již byly zmiňovány, ale klasika : háky se "vyžvejkaly " celkem třikrát tzn. stejný počet oprav ,přestože to byl v jednom případě pouze hák a dalo by se dále používat pekárnu s druhým párem háků- Eta chtěla pekárnu celou, náledovala prasklá řemenice, pak zase nepekla vůbec. To vše během prvních dvou let . Teď jede půl roku celkem bez problémů , když opomenu vrzání jiné zvuky , ale koukám po jiné , jelikož bydlím daleko od města a s pečivem se spoléhám na pekárnu , pak Eta mi tu jistou nezaručí . Takže nedoporučuji , je to výrobek tak max.na dva roky , než skončí záruka -ale to je dnes asi všeho

Jitula 12.1. 8:48  

První chlebík se povedl, takže zatím spokojenost!

Martina 29.8. 15:14  

Pekárnu mám 14 dnů a již zasílám k reklamaci. Netočí se hák ,vybírala jsem dlouho a asi jsem netrefila. Chlebík je z pekárny moc dobrý ,ale kvalita silně pokulhává .

Alena 23.1. 13:31  

Mám pečku již od prosince 2011 a chleba jsem byla v krámě koupit jen jednou, a to na topinky :) jsem s ní spokojena. Vada na kráse?, zažloutlý plast kolem víka.

jitka 13.2. 18:34  

Dobrý den,pekárnu také mám, ale spokojenost 50%. Po roce používání nepracuje jeden hák, musím ho ručně přitlačit,aby se rozběhl. Takže není možné od pekárny odejít, neboť chlebík je jak hrbáč k jedné straně. Velký problém byl s odloženým startem,kdy ráno místo chleba byla v pekárně ubohá příšera s nepromíchanou surovinou.Škoda, další krám v domácnosti. P.S. pokud zadělám těsto růčo a peču klasiku v troubě tak i čas je poloviční.

Anndy 13.2. 19:14  

jitka - velký problém byl s odloženým startem..... to ale není problém pekárny, ale problém v receptu. Těsto máš odzkoušené? Já bych na odložený start nedala nikdy žádný recept, který jsem nezkusila.
Jasn, ručně zadělané těsto je rychlejší, o tom žádná, ale zase pekárna ho vypracuje lépe.
Já osobně na ní nedám dopustit!
S tím hnětačem to je blbý, ale pokud po přitlačení pracuje pekárna dobře, nezavrhovala bych jí.

Alena 19.4. 11:45  

Skvelá pekárnička za prijateľnú cenú, úplná spokojnosť 1*****

Karel 5.2. 15:17  

Pekárna je po záruce, do té doby cca OK za 3 roky upekla tak 150 chlebů. Hřídele nádoby bylo před použitím třeba pravidelně mazat. Přesto odešli řemeny, náhradní budou až za 3 měsíce, řemen vydřel hnací plastovou ozubenou řemenici za pár korun. Náhradní není objednejte si nový motor za 980 Kč. Tedy s novou nádobou suma 1600 Kč. Komunikace s ETA neochota řešit. Koupím si jiný výrobek, člověk má být hrdý a nepodporovat šmejdy z ETY.

Bernardo 17.4. 22:14  

Pekárna sloužila výborně 5 let, ale teď začala při hnětení vrzat. Konkrétně vrže ústrojí, které je součástí pekárny a otáčí s hákama. Netuší někdo, čím je možné to namazat, aby vrzání přestalo? Jestli je to vůbec možné něčím mazat... Děkuji za jakoukoli odpověď.

Spacirka 22.4. 13:46  

Pekárnu Harmony jsem měla tři roky a byla jsem s ní velmi spokojená. Ale po záruce mi přestala fungovat tak jsem ji vyhodila, neboť opravy jsou dražší jak nová.Dva další roky jsem byla bez ní,ale od letošních vánoc mám novou stejnou a jsem moc ráda že ji mám .....je bezva:-)Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.