Pekárna: Sencor SBR 950 SS


- možnost nastavit velikost chleba (500g, 750g 1000g)- možnost nastavit stupeň propečení kůrky (světlá, střední, tmavá)
- sklápěcí hnětací hák
- automatický dávkovač ingrediencí (semínka, rozinky, oříšky...)
- paměť při výpadku el. energie - 7 minut
- LCD display
- akustický signál

Adresa výrobce: http://www.sencor.cz/
Cena: 2199,-Kč
Příkon: 670 W
Počet háků: 1
Počet programů: 14
Velikost chleba: max. 1000 g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
ken21
zkušenosti: Vybrali jsme si tuhle pekárnu kvůli designu (leštěný chrom).Další přednosti jsou sklopný hák(těsně před dopečením se otočí proti směru,čímž z chleba vyjede-odpadá vytahování háčkem) a automatické dosypávání pozdějších ingrediencí. V e-shopu jsme ji sehnali levněji než udává výrobce. Trochu nás zarazila hlučnost při hnětení.

myskamisicka
zkušenosti:

jarko
zkušenosti: Nalákal mne ten sklápěcí hák, tak jsem si tuto pekárnu pořídila. Zatím jsem moc spokojená, sklápěcí hák a automatické dávkování semínek nebo rozinek je super vychytávka, díky které se pekárny během celého programu nemusím vůbec všímat. Navíc krásně peče.

karwen
zkušenosti:

zahradkarka
zkušenosti: Je to moje první pekárna. Dostala jsem ji jako dárek. Můžete mě poradit s nastavováním pekárny? Nevím jak mám nastavovat program propečení kůrky. Po stisknutí tlačítka COLOUR se ukazuje místo slova DARK hodiny a minuty a když chci dát velikost bochníku a zmáčknu LOAF SIZE tak se mě ukazuje zase hodiny s minutami. Prosím o vysvětlení nastavování a zprovoznění pekárny . Jsem v tomto úplný laik. Pekárnu mám od včerejška. Děkuji moc.


Diskuse:

adamil 9.8. 20:13  

Moc zdravím....pekárnu jsem si koupila nedávno a musím říct, že jsem neprohloupila...je vynikajicí....ikdyž mám početnější rodinu, tak nám úplně stačí a pokaždé máme čerstvý a hlavně vonavý chlebíček, ale hlavně víme, že co si do něj dáme to si taky sníme....jsem opravdu spokojená a neměnila bych........adamil

Eliška 16.9. 10:40  

Pekárnu jsem si koupila před dvěma lety, jako druhou, sklopný hák je perfektní, peče dobře, teď po 2 letech opět odešla vanička stejně jako u předchozího Moulinexu, trn ktrý drží hnětací hák vypadává a protíká tekutina přes něj, bohužel jsem se právě dozvěděla že u Sencoru (a i u jejich servisu), že nelze objednat novou, což mě zklamalo a příště se budu opět držet značek s lepším servisem.

Gabriëla 5.4. 9:16  

Dobrý den,prosím podařilo se někomu z Vás sehnat nový hnětací hák na tuto pekárnu ( třeba i z jiné),mám tuto poekárnu teprve necelé tři roky a jsem zcela šokovaná jednáním se servisem této značky který mi řekl ať si vezmu hák a obcházím v obchodě jiné pekárny abych zjistila který mi k ní pasuje...neuvěřitelná...děkuji za vaši odpověďVáš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.