Pekárna: Sencor SBR 1030WH


- funkce odložený start (max. 13 hodin)
- LCD displej
- akustický signál
- možnost nastavit velikost chleba
- možnost zvolit stupeň propečení kůrky (světlá, střední, tmavá)
- funkce udržování teploty po ukončení pečení
- paměť při výpadku el. proudu - 7 minut
- bílá barva
- protiskluzové nožičky

Rozmístění tlačítek:

- všechna tlačítka jsou pod displejem
První jsou tlačítka pro nastavení časovače - nalevo šipka nahoru, napravo šipka dolů. Pod nimi je nalevo tlačítko pro nastavení stupně propečení a napravo tlačítko Menu pro vybrání programu. Pod nimi je nalevo tlačítko pro zapnutí programu a napravo tlačítko pro volbu velikosti chleba.

Adresa výrobce: http://www.sencor.cz
Cena: 1699,-Kč
Příkon: 450 W
Počet háků: 1
Počet programů: 12
Velikost chleba: max. 1000g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
Lenik_25
zkušenosti: Tuto pekárnu jsem si pořídila včera, resp. jsem ji dostala jako dárek. Určitě sem brzy napíšu, jaké máme úspěchy. Jinak ovládání je naprosto jednoduché.

atka49
zkušenosti: tuto pekárnu používám pár dní,je výborná,chlebík je vždy dobrý.Chzstám se na škvarky a na marmeládu.Napíšu jak se povedlo.

Ywi
zkušenosti: zatím je super, jen ta doba 3,25 hod si musím zvyknout ;o). Jeden klasický bílý jsem upekla, teď zkoušíme toustový Programy nesedí psané v manuálu, a na pekárně. na pekárně je 12 programů, v sešitě 11, chybí dopsaná 9 dough

Cindik
zkušenosti: Můj dárek k vánocům od milovaného manžela. Manžel je velký gurmán a oba se těšíme, jak se nám budou chlebíky dařit. O zkušenosti se časem podělím a ráda využiju rady jiných. Zdravím všechny pekařky.

MAGGALENA
zkušenosti: Je to moje druhá pekárna po Etě,mám ji 1 den,nemám vše vyzkoušené,ale zatím super.

Markéta81
zkušenosti: Pekárnu mám přes měsíc a pracuje téměř denně. Jsem s ní spokojená a zatím se mi vše povedlo. Pekla jsem mazanec a různé chleby, připravovala těsto na rohlíky a loupáky. Zatím velká spokojenost!


Diskuse:

Anndy 27.12. 11:45  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

atka49 9.1. 13:25  

atka49:tuto pekárnu používám od včerejška,pekla jsem zatím jednou a je to na jedničku.

Lenik_25 10.1. 15:47  

Tak pekárna je super, chlebík z ní výborný.

Verča 5.2. 12:36  

Koupila jsem si tuto pekárnu před pár dny a zatím jsem spíše v rozpacích.

Ywi 11.4. 18:48  

10.4. jsem jí dostala, 11.4. poprvé pekla bílý kmínový pro "nováčky" a zdá se mi super. Sice dlouhá doba na vše 3,25hod, když zadělám ručně, dám vykynout do mísy od Tuppru, mám dřív. Ale aspoň si ručičky odpočinou. Bylo mé přání mít pekárnu, a těším se na marmelády ;o)

Ywi 12.4. 17:20  

tak chlebíky jsou super, dnes jsem v ní zadělávala na dva mazance a parádička, jen vytvarovat a pečeme. Doufám, že bude jemný i jako ručně zadělaný ;)

misanek26 31.12. 13:45  

zdravím holky prosím rychle potřebuju radu jak nastavím v pekárně aby mi začla dělat těsto a pak péci?směs sem tam dala moc děkuji

Anndy 31.12. 22:38  

misanek26 - není to sice rychle, ale vždy, jakmile dáš pekárnu do sítě, měl by ti naskočit program Základní. To znamená, těsto pekárna zadělá, nechá vykynout a upeče. Velikost je nastavena na Střední, to je 500 g mouky (směsi). Při použití směsi doporučujeme snížit množstvé vody, než je uvedeno na obale. jak nejenom na první chléb / klik

berulinda27 2.1. 22:27  

už mám v téhle pekárně vyzkoušené chleby,sekanou,sladkou buchtu a všechno bylo výborný,pekárnu jsem dostala pod stromeček a zatím peču každý den,chleba nezbývá...

jana14 5.1. 9:58  

Pekárnu jsem si pořídila před vánocemi v akci za úžasných 700,- kč a peču v ní skroro každý den. Pekla jsme chleba a zadělávala na vánočku a další pečivo. Je suprová. Prostě za málo peněz hodně muziky :-)

Cindik 11.1. 23:09  

Pekárna už jede od vánoc, peču chleba a vyzkoušela jsem několikrát i funkci přípravy těsta. Zatím stále nevycházím z úžasu. Chleba výborný - u nás je momentálně v oblibě pivní, těsto na buchty skvělé. Takovéhle není ani z ručního hnětače.

Yogi 22.1. 15:33  

Jsem starý kolenovrt, tak jsem si ji koupil v akci za 900,- řekl jsem si, že stejně dlouho nevydrží a před koncem záruky ji vrátím. Reklamoval jsem pouze ložisko nádoby, bylo vykeklané a při odloženém startu teklo. Poslali novou nádobu a nový hnětací hák. To jsem celé 2 roky pekl 1-2x denně chleba pro slepice, kačeny a pštrosy. A také pro kamarády. Koupil jsem lacinou pšeničnou mouku hrubou za 3,90 Kč, docházela exp. lhůta. Zvířátkům by to nevadilo. Ale dá se z ní klidně péct i chleba bez jakýchkoliv problému místo hladké. Poslední dobou si v pekárně jenom udělám těsto, hodím do remosky, nechám vykynout a peču asi 30 min. V polovině času dávám na povrch chleba kruh s alobalu, aby se seshora nepřipálil. Pepa.

Sany 13.7. 17:50  

Zdravím prosím nemohl by mi někdo naskenovat návod pro tuto pekárnu Sencor SBR 1030wh,dostali jsme ji ale uplne bez návodu. Pomůže někdo?

Ruzena 20.1. 11:28  

Jak pokračovat v pekárně na zadělání těsta aby i kynulo na buchty

Ruzena 20.1. 11:30  

Jak pokračovat v pekárně na zadělání těsta aby i kynulo na buchtyVáš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.