Pekárna: Moulinex OW 301030


- možnost nastavit velikost chleba (750g, 1000g)
- možnost zvolit stupeň propečení kůrky (světlá, střední, tmavá)
- funkce odložený start
- funkce udržování teploty po ukončení pečení
- akustický signál
- LCD displej
- kombinace nerezu a černého plastu

Programy:
1. základní
2. francouzský
3. celozrnný
4. sladký
5. super rychlý
6. kynutá těsta
7. nudlové těsto
8. jogurtový
9. zavařenina
10.pečení

Adresa výrobce: http://www.moulinex.cz
Cena: 2390,-Kč
Příkon: 650 W
Počet háků: 1
Počet programů: 10
Velikost chleba: max. 1000g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
cesmina21
zkušenosti:

1zuzana
zkušenosti: Naprosta spokojenost, jsme na chleba a mazance 4 lidi a pecu skoro denne. Nejlepsi zatim podmaslovy chleb pana Frantiska a mazanec.

verdelka
zkušenosti: Dostala jsem ji pod stromeček a jsme z ni nadšeni celá rodina. Pečeme každý den. Zatím jen chlebíky a le jsou super. Moje mami i babička si ji hned taky pořídili. Jak říkam SUPER

lesnamacicka
zkušenosti: Čo sa týka samotného cesta, je zamiesené a upečené dobre, aj keď navrchu je vždy trochu bledšie ako po bokoch. Čo mi však vadí, je zvuk - keď ju zapnem, vždy zapípa, aj keď stláčam programy - ten zvuk mi strašne vadí. Hrozný je najmä keď pípa ako zvukový signál na doplnenie surovín - 12 krát za sebou. To jednoducho nemôžem vystáť. Tiež je na môj vkus príliš hlučná pri hnetení a občas sa mi zahákne pečiaca nádoba a ťažko sa vyberá. Ale aj napriek týmto nedostatkom som vcelku spokojná, lebo svoj hlavný účel - výrobu chleba - zvláda v poriadku.

sobinka
zkušenosti: pekárnu používám často a jsem spokojena. Peču , zadělávám těsta, super. Ale mohla by být trochu tiší


Diskuse:

Anndy 27.12. 11:24  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

Sovice_snezna 12.5. 19:29  

Ahoj, mám dotaz. Tuhle pekárnu jsem si nedávno koupila a hned jí šla vrátit. Nyní se vyřizuje reklamace. Ani jsem jí nepoužila. Stačilo jí zapojit do zásuvky. Hned začla podivně vrnět, přitom jsem ještě ani nic nezmačkla. Tak jsem začala zkoušet jiné zásuvky po bytě. Vrněla všude. Když jsem jí nechala v zásuvce asi 3 minuty, tak z ní začal jít zápach. Taky vám to dělá? Ten smrad by údajně mohl po pár použitích vymizet, ale doufám, že mi vrátí peníze. Abych v dnešní době měla v kuchyni výrobek, který naprázdno vydává takové zvuky, mi přijde ujetý... Paní na reklamacích tvrdila, že prý je to normální a nechali si měsíc na vyřízení reklamace. Mám malý byt, když jí pustím na noc s odloženým startem, tak bych se u toho moc nevyspala... Nehledě na to, že ten zvuk trochu vyvolává nejistotu, jestli je to vůbec bezpečný??

Ifca7 14.5. 22:46  

Ahojky, my máme taky tuhle značku. Nijak nevrčí když se zapne, odpočítává si potichu, když pak začne hnětat, tak to už tiché není. Ale to je normální. Je fakt super, chleba jsme koupili jen párkrát, třeba když jsme přijeli z nemocnice a nebyl kdo by ho upekl. Peču o levný proud, nastavím ji a ráno máme suprový teplý chlebík.

Jana 9.9. 22:41  

Dobrý den. Pekarnu jsem dostala od kamarádky, která ji chtěla vyhodit, protože stratila hnětací hák. Nevíte prosím někdo kde seženu? Na netu jsem našla, ale poštovné bylo dražší než samotný hák. Děkuji.Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.