Pekárna: Brandt MP 850


Tato pekárna nebude nadále distribuována na českém trhu. Nahrazuje ji pekárna Fagor PEN-850

- možnost nastavit velikost chleba (750 g, 900 g, 1350 g)
- možnost nastavit propečení kůrky (světlá, střední, tmavá)
- LCD displej
- akustický signál
- pojistka při výpadku proudu - max. 7 minut

Programy:
1. základní chléb
2. francouzský chléb
3. celozrnný chléb
4. sladký chléb
5. rychlý chléb
6. bezlepkový chléb
7. chlebové těsto
8. nudlové těsto
9. máslové těsto
10. džem
11. pečení / ohřev

Český návod

Štítek s českým popisem

Adresa výrobce: http://www.brandt.cz
Cena: 0,-Kč
Příkon: 850 W
Počet háků: 2
Počet programů: 11
Velikost chleba: max. 1350 g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
vatapis
zkušenosti: Dobrý den zkušenosti s touto pekárnou mám jen pár dní a sem maximálně spokojen můžu zatím vřele doporučit.

lumpik
zkušenosti: Jsem s touto pekárnou velmi spokojená

Oleek
zkušenosti:

Danuli
zkušenosti: Pekárna je super,zatím jsem velmi spokojena, pekárnu používám asi 2 měsíce. Nejdříve jsem měla Moulinex XXL, ale ta se po 14 dnech rozbila - přestala míchat. V servisu byla 2 měsíce a stejně nešla opravit. Tak jsem si hned pořídila tuto.

Hankafm
zkušenosti: Máme ji doma asi 14 dní,a zatím velká spokojenost,stala se ze mně zanícená domácí pekařka:-))Jediná,zatím docela nepodstatná chybička je asi ta,že na jedné str.(u displeje)míň peče,ale to je prý norm.,topení je prý na zač.a konci vždycky míň rozpálené,než ve prostřed.Takže tak:-))


Diskuse:

Roman 17.3. 18:24  

První pečení dopadlo na výbornou, použili jsme hotovou směs na pečení chleba, chuťově byl vynikající. Jen jsme zapomněli před pečením vytáhnout hnětací háky, ale to už byla naše chyba.
Nemůžu srovnat s jiným výrobkem, ale jsem s touto pekárnou spokojený.

Lukas 2.4. 20:55  

Naše první pečení dopadlo výborné.První den co máme pekárnu jsme pekli hned 4krát.Jsme moc spokojený.Uzž se tešim až vyzkoušíme další recepty!!!!Doporučujem!!!!

wendy 17.4. 9:05  

Nevite nekdo zda se da v teto pekarne peci i s praskem do peciva??? dekuji

lumpik 18.4. 9:59  

Tuto pekárnu mám 14 dnů a jsem maximálně spokojená....

Oleek 26.4. 18:58  

Ahoj, dneska jsem dostala tuto pekárnu k narozeninám a hned jsem vyzkoušela. První chlebík se mi docela povedl. Chtěla jsem se zeptat- jde použít na kynuté těsto?Myslím bez pečení, jen zadělávání?Jaký na to používáte program?Děkuji....

jessinka 9.5. 21:02  

Ahoj,pekárnu jsem dostala k narozeninám a hned jsme šli na chlebíček.Ale taky jsme zapomněli na háky.Chybama se člověk učí a tak už je to zase dobrý.Pro Oleeka, na hnětení a vykynutí používám program 7.Je to v návodu.Přeju všem krásné pečení a dobré chutnání.

Hankafm 10.5. 18:17  

wendy:já jsem s prdopečem pekla včera makovec,a docela štyrler:-)).Trvalo to dlouho,vevnitř byl pořád syrový a na vrchu už spálený.Po okrájení byl skvělý,ale příště ho asi radši upeču v troubě.Ale na kynutá těsta je Berunka skvělá.Prostě "S tebou mně baví péct":-))

Miruna 21.5. 22:43  

Jo, tak myslím, že tuto pekárnu mám taky a z 10 pokusů jsem měla 2 nepodarky proto, že jsem zapoměla vložit háky a nebo jsem nasypala kvasnice na mouku, zalila vodou a dala odložený start. V návodu je sice varování, že se to tak dělat nemá, ale celý návod jsem si nepamatovala. Takže rada: kvasnice pro jistotu vždy vmíchat do mouky a je to super. V obchodě už chleba nekupuju. Jo a Prdopeč je super název pro prášek do pečiva (pro ty, kdo nepoužívají zkratky)

Anndy 27.12. 11:29  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

lumpik 28.3. 22:47  

Po necelém roce řešíme reklamaci. Pekárna si dělala co se jí zlíbilo, chvíli se zapnula, pak si přepla program, vypla a takhle pořád dokola,až mi to napsalo nějaký kód,který ani v návodu nebyl vyznačen. Zítra jedeme pro výsledek reklamace a přijdu povědět, jak jsme dopadli

lumpik 5.4. 11:55  

Tak jsem tu znovu a opět nemám dobrou zprávu. 3.4. jsme si vyzvedli pekárnu z reklamačního řízení a už u druhého pečení ji dnes opět vezeme na reklamaci (či vrácení?! to by totiž bylo to nejlepší!!!). Při základním programu prostě ne a ne mísit a tak jak dáte suroviny do nádoby, tak se po údajném mísení a odpočinku (po 30 minutách) začne rovnou nahřívat vše co je v nádobě..Takže u mě pekárna totálně propadla a já osobně NEDOPORUČUJI!!!!

Tomáš 21.12. 8:54  

Dobrý den mám doma tuto pekárnu a rád bych se zeptal zda jde na nějaký program dělat kynuté těsto. Děkuji.

bára 15.1. 16:11  

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli hnětače z ekárny fagor PEN-850 jsou stejné jako hnětače u brandt-850,popřípadě,kde bych je mohla bo brandtky sehnat??Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.