Pekárna: TRION TR-7495


- funkce odložený start (max. 13 hodin)
- funkce udržování teploty po ukončení pečení
- akustický signál
- LCD displej
- možnost nastavit velikost chleba
- možnost nastavit stupeň propečení kůrky
- dodává se ve 2 barevných provedeních

Programy:
základní
francouzský
celozrnný
rychlý
sladký
ultra rychlý-1
ultra rychlý-2
těsto
sendvič
džem
koláč
pečení

Adresa výrobce: http://www.trionelectro.com
Cena: 1299,-Kč
Příkon: 600 W
Počet háků: 1
Počet programů: 12
Velikost chleba: max. 900g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
nelus
zkušenosti: je to moje 4 pekárna,ale nemám je doma všechny :-) jednu jsem darovala,za druhou mě vrátili peníze jen třetí mám doma,a tohle bude její pomocnice,vypadá moc hezky - je stejná jako Vega,Clatronic,Amboss.Až ji vyskouším,poreferuji.

luckat223
zkušenosti:


Diskuse:

Vraťka 6.12. 16:24  

Vypadá úplně stejně jako moje Tesco pekárna, alias Vega

miriam 17.2. 8:39  

ja mam trion - chcem sa opytat, ci nema niekto taku istu a ako vyberate chlieb po upeceni. nam sa totiz ta metlicka neda vybrat a chlieb vybrat je strasny problem, dakujem miriam

nelus 21.5. 14:27  

miriam,měla jsem stejný problém,hák jde vybírat těžko,takže ho před pečením vytáhnu a namažu,pak to jde,ale jinak dělám většinou jen těsto nebo v ní jen peču,jsem s ní moc spokojená,a jinou už bych nechtěla, i když mám doma i DOMO,ta odpočívá a Trion pracuje skoro denně

Anndy 27.12. 11:47  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

Mato74 27.5. 21:11  

s touhle pekárničkou mám několik let zkušeností, neměl sem s ní jediný problém, upekla desítky různých druhů chlebů a pečiva, fungoval naprosto spolehlivě. Měl jsem ji za super cenu přímo od dovozce. Časem trochu povoluje teflon na háku ale to je obecně problém teflonových povrchů. Prošlo mi rukama několik pekáren jen jedna se vracela na záruku a byla ihned vyměněná za nový kus. Můžu je chválit, přehledné menu, snadné použití... Vyměnil jsem ji za novou Bifinetku s dvěma háky, tam mě trochu vadí předehřívání surovin, protože to zdržuje, tahle to neměla a nechybělo mi to.

luckat223 23.6. 20:56  

Zdravím vespolek :) Podědila jsem tuto pekárnu, bohužel však bez návodu a dohledat ho na internetu je nadlidský úkol. Podělil by se se mnou někdo o něj, prosím? DěkujiVáš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.