Pekárna: Professor DP - 03


- možnost nastavit stupeň propečení kůrky (světlá, střední, tmavá)
- nastavení velikosti chleba
- akustický signál
- pojistka při výpadku el. proudu - 10 minut
- funkce odložený start - 13 hodin
- funkce udržování teploty po ukončení programu
- LCD displej


Servis a náhradní díly - Čertes spol. s r.o., Liberec

Adresa výrobce:
Cena: 1390,-Kč
Příkon: 700 W
Počet háků: 2
Počet programů: 10
Velikost chleba: max. 1250g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
henvi
zkušenosti:

R.a.d.y.s
zkušenosti: Tuhle pekárnu máme,a jsme s ní spokojení:-)


Diskuse:

zoulinka 30.10. 19:57  

Zdravím všechny pekařky a pekaře :o))
Dnes mi přišla nová pekárna místo dosloužilého modelu DP-1.
Ta radost ze super akční ceny mi vydržela jen do vybalování z balíku , že se vám po zemi sype "dárek" směs , mě až na ten bordel , nevadilo , peču svoje směsi , ale samotná pekárna mě zklamala.
Designově je možná hezčí , ale...
Víko špatně doléhá a přečuhuje v přední části.
Vana měla místy odřenéé místa.
Vretule sami od sebe vypadávají , nedrží...
Samotná nádoba , která je o poznání menší , se strašně špatně dává do korpusu.
Tlačítko s časovačem bylo nefunkční.
prostě pro mě propadák!!!!

Anndy 1.11. 19:22  

zoulinka - ty mě děsíš!!! Mám DP 01 a jsem naprosto spokojená. myslela jsem si, že když "vyjeli" s 03, že budou vychytaný mouchy a bude super a ty tohle...Řešíš reklamaci nebo vrácení peněz? Prosím pak písni!

zoulinka 1.11. 21:37  

pokračování pekárna DP - 3
reklamace probíhá k mé spokojenosti , ale přiznám se bez obalu , že jdu do Moulinexu , takže výměna a doplacení , jsem opravdu příliš zklamaná...

Jinak kamarádka si jí objednala se mnou , měla štěstí na "lepší" kus , jen do dneška , kdy mi zoufalá volala , že jí v teflonu metly vyryly kroužek , moc hezký , viděla jsem to! Po dohodě s firmou si vyměníme nádoby , tak uvidíme , jestli ta moje nádoba neudělá to samé.

Mám takový pocit , jestli to nedělají v jiné továrně , protože ta kvalita je naprosto nesrovnatelná .

Elíášová Božena 4.11. 18:33  

Milé dámy, děkuji vám za názory. Přesně tuto jsem si objednala a okamžitě zrušila objednávku. Včera jsem si donesla pekárnu za 999,-Kč z Kauflandu(dynamik) Je čínské výroby Riskla jsem to, protože jsem úpný laik a začátečník. Nadchla jsem se pro pekárnu při pročítání vašich diskusí. Upekala jsem dle vašich rad první bílý chlebíček-čekala jsem neúspěch prvního pečení. Nekonal se, chleba je výborný. Dnes jsem pekla jogurtový, zase úspech.Snad mi to vydrží a i přes některé problémy, které očekávámů, jak píšete, peční je v pekárně skvělé.

Koulidlo 5.11. 23:14  

zoulinka: Nazdar, hodiny...M+la jsem 01, teď mám 02 a zatím super, dost jsi mne vyděsila...

zoulinka 6.11. 23:39  

dotřetice a naposledy!!! :o))
Kamarádka taky pekárnu vrací , sice chlebík se upekl dobře , ale bohužel teflon jde dolů , hlavně kolem dráhy vrtulek , fakt škoda!!!

iff 10.12. 15:12  

mám pekárnu DP-3 a nemůžu si stěžovat,těsto je z ní vždycky super a chleba bezkonkurenční.Problém byl najít recept,který by odpovídal 900g,ale za to nemůže pekárna.já ji chválím za ty peníze je super!

Anndy 25.12. 23:50  

iff - "Problém byl najít recept,který by odpovídal 900g..."...na našich stránkách je většina chlebů z 500g mouky...ve výsledku je to právě chléb o hmotnosti 900g. Koukni, vyber, uvidíš! :-))

mara 26.12. 11:54  

mohu potvrdit, že ihned po prvním pečení , je poškozen povrch - kroužek kolem metly. jinak chleba super

felina 26.12. 17:20  

professor dp3nedoporučuji má hnětače hodně u dna a proto se pečící nádobka zničí,dvířka špatně sedí.
Hnětače musí být odedna asi4mm.Při pořizování pekárny dejte na to pozor!

tuningmys 26.12. 21:00  

Tuto pekárnu jsem dostal k Vánocům a můj první chléb se vydařil,tak sem zvědav jak to bude dál pokračovat,určitě napíšu jak si pekárna povede dál

Arny71 10.1. 11:00  

Obávám se, že u Professorek se problém s kvalitou teflonu u pečící nádoby netýká jen modelu DP-3. Já mám pekárnu DP-2. Prní nádoba vydržela cca 1 a 1/3 roku, pak začaly vypadávat osičky metliček. S kvalitou teflonu jsem byl však u této nádoby spokojen. Nereklamoval jsem to (chyba!) a rovnou koupil novou nádobu. Už na první pohled bylo zjevné, že povrch nádoby je jiný (černá se stříbrným nádechem), než byl u té původní (černá barva). Teflon odešel za cca 2 měsíce. Nádobu jsem reklamoval, dostal jsem nový kousek. Po 2 měsících stejné potíže. Teď už reklamuji celou pekárnu. Dle mě je evidentní, že nádoby do Professorek (všechny modely) se nyní dělají jinde a méně kvalitně. Zas někdo šetřil na špatné místě.

drna 18.1. 20:25  

tuto pekárnu03 jsme si koupili na vánoce.bohužel po upečení prvního chleba došlo k poruše,po reklamaci jsme upekli asi 4 chleby a vyboulila se mísa a odřela se mísa po hákem.

z.iff 25.1. 10:23  

tak jsem milou pekárnu přechválila,ppo více jak roce se odřela nádoba tak,že se tam těsto drží a chleba nejde ven.Reklamovala jsem ji,ale zatím nevím co bude dál nikdo se neozval a tak pečivo kupuji a čekám.Sloužila moc dobře tak snad i reklamace dopadne dobře.jinak se rozhoduji pro novou,ale uvidím.

vilík 29.1. 18:48  

Koupily jsme tuto pekárnu03 mamince k narozeninám po týdenním používání se ulomilo tlačítko start, tak teď jsem našla tyto články a mám hrůzu co jsme jí daly.

henvi 31.1. 20:47  

bohužel-je dosti poruchová,při hnětení již dvakrát vypadl řemínek,jinak pečení funguje-ještě,že mám doma šikulku,který to umí opravit.Také je díky špatné osičce hlučnější,,,

pemipe 31.1. 21:43  

Koupila jsem tuto pekárnu asi před měsícem. a jsem také nespokojená , chleba dobrý ale asi po 4 pečení odřený teflon metlama.škoda. chleba jde těžko vyklopit!!!

činčila 7.2. 17:40  

tak koukám, že jsem na pekárnu Professor nenaletěla sama. Dostali jsme ji k vánocům a dodnes jsem v ní ještě chleba neupekla. už podruhé je na reklamaci. Nejprve několik dírek v teflonové nádobě a poškození teflonu a teď po měsící při dalším pokusu o pečení pro změnu nefunkční hnětače. a vlastně třetí závada byla ještě před koupí, kdy jsem si všimla, že víko zevnitř je poškozené -tu vyměnili ještě v prodejně. Závěr: Proffessor už nikdy!!! nyní čekám na vrácení peněz a chci si přidat další korunky a pořídit nějakou kvalitnější pekárnu. Můžete mi někdo poradit jakou?díky

iff 14.2. 12:17  

Tak nádobu vyměnili a vypadá dobře,včera jsme upekli super chlebíček.Pokud to vydrží další dva roky tak není na co nadávat.Nová nádoba stojí 142Kč.Neplatili jsme ji,ale byla tam cena.

drna 19.2. 19:53  

tak mi slezl teflon z pečící nádoby,reklamuji ji a chci vrátit prachy,servisní technik mi potvrdil,že toto jsou časté vady 03.tak at si jí nechaj,protože pokud mi jí vymění, stane se to prý znovu.

Slona 21.2. 9:05  

Ahoj všichni taky mám tuto pekárnu,
a samozřejmě odřené dno okolo metliček. Taky mi příjde že jde jedna metlička ztuha. Je to dárek a tak je mi blbý to reklamovat.

Ale chtěla jsem se zeptat na jaký program pečete - když jsem totiž pekla na základní program - kupované směsi i vlastní- tak mi ten cheba vždycky spadl - no prostě neměl kopeček ale vanu - u rychlého programu mi to nedělá a chleby jsou krásné - tak nevím jestli to není nějaká chyba v programu
díky za odpověd

Slona 21.2. 9:06  

jo a směs jako dárek byla přeplná molů - senzace

pemipe 21.2. 15:08  

Všechny zdravím , reklamovala jsem tu to pekarnu jak uz jsem viš psala a dnes jsem mela donest celou pekarnu a vrátili mě peníze. šetřít nebudu a jdu do Moulinexu Home Bread XXL OW500030.
Pro Slona: chleba mi vzdycky taky vykynul a pak splaskl, zkus pect jen na rychly i normalni chleba,neni potřeba aby tak dlouho nahříval těsto.

pepa 22.2. 15:11  

Záleží na obsahu tekutin.Na 0.5kg mouky je 350ml tekutin.Vyzkoušej můj recept.320ml vody,10ml oleje
10ml octa,380g pš.hladké,60g pš.celozrné,70g žitné
celozrné,2 čl soli,1 čl cukru,2 čl kmínu a 1/2droždí
v kostce.Peču na programu 2 šnel nebo 1 Je vždy výborný.

drna 27.3. 19:45  

tak dnes jsem obdržela email,vrací mi peníze.ten technik měl pravdu,že tyto pekárny za nic nestojí.byla jsem s ní spokojená dokud jsme neměli teflon v jídle.nyní jdu do domo 3955 má dvě vaničky.

ježek 11.4. 21:24  

ahoj všichni, mám pekárnu už nékolik let a jsem s ní spokojená. Až na to,že mám taky pod hnětači vydřený teflon. chtěla bych poradit kde bych si mohla novou nádobku objednat. Papíry od ní už jsou někde v nenávratnu. Díky

petra 25.4. 8:19  

Mám Professorku už 3 roky a nedám na ni dopustit. Mamka koupila Etu a už ji 2x reklamovala (během 2 měsíců) Nakonec jí vrátila, ale na peníze čekala přes měsíc. Objednávala na moje doporučení Professorku, ale z shopu eva.cz ji rekli, že se chysta nejaký vylepseny typ, takže do června počkáme. Jako náhradu mi nabízeli AFK pekárnu, kamarádka ji koupila a peče jako vzteklá, ale mamka prý taky radši počká na tu novinku.

Dita 11.10. 19:51  

Ahoj, pekárnu professor 02 mám už víc jak dva roky, loupe se mi teflon z metliček a pečicí nádoby, na reklamaci je už pozdě. Nevíte náhodou, kde bych mohla koupit novou nádobu? Dík nenidi@seznam.cz

Anndy 27.12. 11:43  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

R.a.d.y.s 27.3. 17:15  

Ahoj.my máme taky Professorku DP-03 a nemůžeme si stěžovat!!máme ji asi tak rok a půl a žádné problémy,jak tu píšete s ní nemáme.akorát jde trochu těžko nasadit pečící nádoba a trošku máme odřený teflon kolem metliček.spíš si myslím,že záleží na tom,kde tu pekárnu koupíte.a některé firmy jejich výrobu asi pěkně odfláknou.rozhodně bych nic nekupovala od číňanů,jak tu někdo psal!pečeme v ní podle receptů i z kupovaných směsí,a chlebík se nám pokaždé povedl.Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.