Pekárna: Bifinett KH 1171 / Silver Crest


Náš test pekárny zde - klik

- funkce odložený start - 15 hodin
- možnost zvolit velikost chleba (750 g, 1000 g, 1250 g)
- možnost zvolit stupeň propečení (světlý, střední, tmavý, rychlý)
- speciální program pro bezlepkové pečení
- pojistka při přerušení či výpadku el. energie(10 minut)
- k této pekárně nelze dokoupit dvojitou formu

- spotřeba el. energie na základní program 0,385 kWh


Programy:
1. normální
2. kyprý
3. celozrnný
4. sladký
5. expres
6. těsto
7. nudlové těsto
8. podmáslí
9. bezlepkový
10. koláč
11. marmeláda
12. pečení

Český návod

DŮLEŽITÉ ČASY:
program č. 1 Normální - Základní - vyjmutí hnětačů - na displeji 2:14 h
-------
program č. 4 Sladký - přisypat rozinky, čokoládu .... 2:06 h
Vyjmutí hnětačů - 2:05 h
-------
program č. 6 Těsto - přisypat semínka 1:15 h
-------
program č. 10 Koláč - vyjmutí hnětačů - 1:25 hAdresa výrobce: http://www.kompernass.com
Cena: 1111,-Kč
Příkon: 850 W
Počet háků: 2
Počet programů: 12
Velikost chleba: max. 1250 g

Pekárnu používají tyto čtenářky a čtenáři:
bukyna
zkušenosti:

bukyna
zkušenosti: mám jí 4dny a je skvělá.Myslím že za tu cenu nemá chybu .Už jsem upekla 4 chleby,udělala 1 těsto a 1 buchtu přímo v pekárně.A zatím super!!!!Mamce už se taky začíná zamlouvat.

Saraa
zkušenosti: Dnes jsem pekla 2x a to slunečnicový chleba a pudinkovou bábovku. Obojí se povedlo na 1*. Jsem s touto domácí pekárnou moc spokojená. Jak se říká za málo peněz hodně muziky.

Ivana.
zkušenosti: Mám ji od 8/2007. Náš oblíbený chlebík je upečený stejně dobře jako v Alasce, zdržuje jen nahřívání (to Alaska má jen u dvou programů). Na druhou stranu má odložený start i na těsto, což mi u Alasky chybělo. Myslím, že se budou dobře doplňovat a já už nebudu řešit, co dát do pečky dříve a budu jako správná údernice pracovat na dvou strojích.................................. Po 1,5 roce začaly zlobit převody, těsto na chleba neutáhne, i u těsta na housky naříká, ačkoliv naprázdno se točí dobře. Půjde tedy na reklamaci. Jinak jsem s ní byla moc spokojená.................................................................. Reklamovala jsem ji až v 6/2009 a překvapilo mne, že reklamaci vyřešili výměnou za KH 1170. Ten program na nudlové těsto mi tedy bude chybět. :(

EliMe
zkušenosti: Pekárnu mám necelý týden a jsem maximálně spokojená, pekla jsem ze směsí a už i samostatně z mouky, zatím se mi každý chlebík pohádkově povedl. Teď se ještě chystám na kynutá těsta a na nějaké to sladké. Za ty peníze myslím pekárna nemá chybu (bála jsem se toho, jak holky psaly, že se v ní nedá dopékat, jedině až vychladne, ale já včera dopekála na program 12 cca čtvrt hoďky a normálně se chlebík krásně dopekl do křupava, takže super), jsem moc ráda, že jsem do ní šla :o)))

tigřice
zkušenosti: Jsem spokojená,ale zatím jsem nováček.

karmala
zkušenosti: První jsem koupila 8/2007 a jsem velmi spokojená.Dnes 3/2009 jsem koupila druhou a už se těším jak budu péct duo.

renanka
zkušenosti:

Andísek1
zkušenosti: huráá

A1167
zkušenosti: Je výborná, perfektní na obsluhu, může péct s předehřevem i bez, nádoba má ucho pro snadnou manipulaci, má na sobě české popisky...Zkrátka pro začátečníka jako já pekárna k nezaplacení(a to musím připomenout i její cenu-1111Kč).

to je schválnost? dík
zkušenosti: Práve som si ju doviezla,je to moja druhá ,mám aj Domo 3955,dám vedieť ,aká bude,chcem ju používať hlavne na cestá.

skoty
zkušenosti: Doufám že nezklame, teď peče první chleba ze směsky :-)

aluvi
zkušenosti: Koupila jsem si ji teprve dnes jako záložní pekárnu, protože už jednu mám, ale jak se znám , tak budou asi vrtět obě dvě. Teď se v ní peče margotková buchta, až bude hotová, dám vědět v diskuzi.

lupka
zkušenosti: ještě žádné zkušenosti nemám, dnes jsem jí koupila :-)

Bacounek
zkušenosti: Zatím nevím, koupená dnes ráno, těším se, doufám, že si s tím výběrem nenaběhnu.

jakubi
zkušenosti: SUPER chvála, jsem moc spokojená, práce je jedna radost a výsledky - mňam mňam!!! Tak doufám, že mi vydrží, myslím, že si na ni brzy vypěstuju závislost.

sonja
zkušenosti: mám ji od rána, tak se na ni moc těším :-) zítra budu poprvé péct tak pak napíšu

Vera07
zkušenosti: Koupila jsem si ji teprve dnes jako záložní pekárnu, protože už jednu Bifku mám. Tato je už lepší. Má odložeý start u všech programů, kromě marmelády.Také u sladkého a koláč se dá navolit kůrka, což je také plus proti té co mám.Asi pojedou obě.

ivankadav82
zkušenosti: já ji mám ode dneška a jenom když ji vidím, tak jsem nadšená...vím,že když nebude zlobit bude to můj druhý milášek :-)))

mahali
zkušenosti: Výborná pekárna, díky které upečete pro rodinu samé dobroty!!!Mám jí skoro tři roky a peče a peče a peče. Prostě nemá chybičku!

jarka321
zkušenosti: včera jsem koupila a už jsem pekla dvakrát chleba. Pekárna bezva, asi budu péct každý den ,chleba je z ní vynikající

JaninkaLN
zkušenosti: Pekárnu mám 4 roky a jsem s ní moc spokojená.Jelikož mám dvě,ještě Harmony, tak léto tráví na chalupě,kde je stále v provozu.A v zimě používám obě.

Kvendy
zkušenosti:

Jitulčiny.recepty
zkušenosti:

AllyMcB
zkušenosti: Koupena 13.3.2008 - upečeny dva chleby ze směsi z Lidlu. Povedly se oba na jednicku. Zatim spokojenost.

Jorga
zkušenosti: Je to moje první pekárna, a zatím jsem s ní plně spokojená.

HanaNO
zkušenosti:

karrelia
zkušenosti:

Anonym
zkušenosti: Mám tuto pekárničku krátce a jsem moc spokojená, spousta funkcí za nízkou cenu.

Ivi-kočka
zkušenosti: Moje 1pekárna mám ji sice krátce,ale jsem maximálně spokojená.

janik13
zkušenosti: Jsem asi čtrnáctidenní majitelkou této pekárny a pěju chválu, zatím nemám nic, co bych mohla vytknout. Jen ať slouží!!!

k1712
zkušenosti:

Blanka.L
zkušenosti: Mám pekárnu asi měsíc. Zkouším různé chlebíky dle receptů i ze směsí. Jsem s pekárnou spokojena a za tu cenu....;-))))

Jahodnik
zkušenosti: Prakticky jediný spotřebič, který jsem "neodstavila". A už více než půl roku pekárnička jede na plný výkon - od té doby co jí mám, jsem žádný chleba a téměř žádné pečivo nekoupila.

bábrle
zkušenosti: Mám pocit,že tahle pekárna je lepší jak Bifinett KH 2232.Pekárna má nižší a hranatější víko,dno není tak členité,takže se lépe udržuje čisté,forma je hranatější.Programy jsou časově kratší.

Sikina
zkušenosti: Jsem nová majitelka této pekárny, takže zkušenosti zatím žádné, ale mám velkou radost. Hned jsem jí vyzkoušela, zatím na chlebík ze směsi a super, je výbornej. Tak přidávám zkušenosti po cca půl roku užívání, jsem naprosto spokojená, pekárnička funguje bez chyb, používám ji téměř denně.

verusajda
zkušenosti: dnes je nová, až budou zkušenosti určitě je písnu:-)Tak už js pekla, je super, forma má kvalitní teflon, vypadá bytelně, dva háky jsou super.Pauza a 3 hmotnosti vyhovují.Tak píšu zkušenosti, občas povrzávají převody na hacích, a i když dám barvu kůrky tmavá tak není to úplně klišé.Mám ješt Tesco BM08 a tam ta barva kůrky je lepší.

svabe
zkušenosti: mám ji teprve první den,takže testuju

pandi
zkušenosti: Dneska jsem si koupila tuto pekárnu. První chlebík se povedl na 1. Zatím nemám pekárně co vytknout. Myslím, že za tu cenu udělá perfektní službu.

patek
zkušenosti: Má za sebou první chleba a dopadl nad očekávání!Doufám,že dudem takhle spolu pokračovat!

žulan
zkušenosti: jsem s ní spokojena!A tak peču a peču.

Prcková
zkušenosti: Koupila jsem si ji dnes, má za sebou první pečení, tak doufám, že bude pracovat jak Severin, která peče denně.

pH
zkušenosti: Pekárnu mám několik měsíců, je to druhá v pořadí a jsem spokojená, jen jsem očekávala trošku větší formu :-). Taky jsem byla zvyklá na to, že chleby z první pekárny byly hodně nadýchané - vyřešilo se to používáním programu kyprý, kde ale podle mě je v časové tabulce chybka - třetí kynutí u velikosti chleba 1000g je 50 min ne 35

Arabela
zkušenosti:

handula
zkušenosti: Pracovala dobře, byla jsem s ní spokojená. Nyní musím reklamovat, při programu TĚSTO nehřeje při kynutí a občas se "zassekává" jeden hák Reklamace vyřízena, vrátili peníze, což jsem sice nechtěla, ale nov áse jim někde ztratila a jinou neměli

Hanyma
zkušenosti: Včera jsem si ji zakoupila v Lidlu. Hned i odzkoušela se směsí chleba z Lidlu (slunečnicový) a výsledek perfektní!!! Kůrka křupavá, chlebíček výborný! Pozitivně mě překvapil poměrně tichý chod

Hanyma
zkušenosti: Včera jsem si ji zakoupila v Lidlu. Hned i odzkoušela se směsí chleba z Lidlu (slunečnicový) a výsledek perfektní!!! Kůrka křupavá, chlebíček výborný! Pozitivně mě překvapil poměrně tichý chod

Číva
zkušenosti: 27.3.mám ji od dnešního rána, je to moje druhá pekárna, první mám Unold.Mám ji jako záložní, ale pojedou obě dvě zároveň (jako zrovna teď - v jedné kyne chlebík a v Bifince valašské frgále).

Hanče
zkušenosti: velká spokojenost - za málo peněz hodně muziky. Zatím jsem se nesetkala s ničím, v čem by zklamala.

pavlásek
zkušenosti: Mám jí 2den.Upekla jsem dva chleby,a teď peču černou buchtu tady z receptů.Sice nevím na jakou gramáž,jestli 750g,1000g,1250g,tak jsem zvědavá jak to dopadne.Nevíte jak odhadnou hmotnost na pekárně.Chleby se mi malinko propadli,taky nevím proč,jestli moc vody,ale dala jsem méňe,podle rad.

Betyyna
zkušenosti: dnes 27.3.2009 jsem ji koupila, po vyzkoušení napíšu jak se osvědčila, moc se mi líbí po vypálení nádoby a upečení prvního chleba = nadšení

Sumec
zkušenosti: 27.3.09. Včera jsem upekl v ní první chlebík a myslím že budu spokojený,kůrka byla dobrá po celém chlebu stejná takže půjde dělat jak světlý tak tmavý,a jistě zvládne velké množství těsta,ještě mám ,,DOMO 3975" je suprová a jistě se spolu budou perfektně doplňovat.

granule
zkušenosti: Mám jí první den, jak něco zkusím upéct, napíšu jaká je.

cinie
zkušenosti: dnes jsem si ji koupila a hned jsem zkusila chlebík....jsem nadšená......neváhejte nebudou!!!

rapa100
zkušenosti: Je to moja druhá pekáreň a zatiaľ som z ňou spokojná

rybicka_rybka
zkušenosti: Mam ji pet minut. Podle zkoumani navodu, zkusenosti uzivatelek... bude stejne skvela jako moje prvni XXL.

Nevanka
zkušenosti: Měla jsem 2 a vždy vydržela půl rok, reklamace uznána bez problémů. Ale je pravda, že jela několikrát denně na chajdě i místo trouby, kterou tam nemáme. Posloužila dobře.

Kočkoočko
zkušenosti: Dnes 28.3.2009 zakoupená :-). Těším se na výrobky a doufám, že nám bude dobře sloužit. Momentálně ji manžel se synkem vybalují a jsou nadšení možná ještě víc než já :-D

Baruše
zkušenosti:

kuddit
zkušenosti: pekárnu mám asi 3 roky, odesla mi na ní elektrika (prestala do ní jit), oprvil mi ji známý, funguje. Ale uz ji pouzivat pouze na pripravu testa, ale na pečení chleba ne.

iveta40
zkušenosti: je větší než mám tu první,jsem spokojená,z toho důvodů že má 2 metličky a moc se těším na větší vanilkový oblak :-)),dobře že má český návod a dá se dokoupit i pečící vana i metličky.Jsem moc spokojená.

zuzankaa
zkušenosti:

chaoticka
zkušenosti: velmi dobra pekaren , stale pozeram v obchodoch po inych , ale tato moja mi stale vychadza naj.

ojunka
zkušenosti: Zatím moc zkušeností nemám zadělávala jedno těsto, ale se stoprocentní spokojeností, myslím, že to bude bez problémů .

zdenuse
zkušenosti: Je bezvadná - za málo peněz hodně muziky. Spousta programů, předehřívá i nepředehřívá, má pauzu a hlavně dá se přidat pečení navíc (to když se náhodou nepovede dopéci na zvoleném programu) to některé pekárny neumějí. Mám ještě DOMO 3955, ale nabídnu ji na nějakém bazaru. Ještě připisuji: dnes jsem v této pekárně dělala podruhé chléb ze směsi - častěji dělám pečivo podle receptů tady z Dámy - a musím říct, že za téměř 4 roky jsem neměla pěknější chleba - pěkně vykynula ani nespadl,přestože jsem dala vody přesně podle návodu. No prostě Domo 3955 (přestože nabízejí směsi na pečení) ten chleba tak neumí upéct.

Martil
zkušenosti: Je to moje druhá pekárna, tak mám trochu srovnání. Pekárna má spoustu funkcí, které jsou super, nádherně peče a není moc hlasitá.

trnovacka
zkušenosti: Mám pekárnu asi měsíc.Zatím naprostá spokojenost.Všechno se mi zatím povedlo.Po 3 měsících používání se ze mě stala zapálená pekařka.Bifinetka jede každý den i několikrát .Zatím úplně bez problémů.Zvládne úplně všechno.Takže jsem využila akce se slevou a koupila 2 pečku za 799kč.

Beruna1
zkušenosti: Tuto pekárnu mám asi 3 týdny a pekla jsem koláč přímo v pekárně, sekanou, výborná jse na kynuté těsto a hlavně jsem neodolala a vyzkoušela škvarky - fakt nejsou téměř cítit a je to bez stání u sporáku a míchání. Shrnuto - pekárnu můžu jen doporučit!!!

Inamka
zkušenosti:

jarmule
zkušenosti: Koupila jsem si ji asi před měsícem jako svou druhou pekárnu, zatím veliká spokojenost, jen mám pocit, že má trošku slabší motor než Eta Harmony, Bifka zápasila s nudlovým těstem a občas se mi připečou hnětače, takže mívám v chlebu docela díry a kus chleba zůstane v pečce (když peču chléb se semínky),ale velmi chválím že má pauzu, není nijak hlučná a za ty prachy- 999.- je fakt bezva, výborně se doplňuje (dle mého) s Etou Harmony.....každá je dobrá na něco jiného :-) -------------------------- Tak je to právě rok (3/2010), co mám Bifinetku :-) Jsem s ní maximálně spokojená, na nádobě, kterou jsem před používáním "vypálila" není absolutně žádná známka opotřebení a to jede 3-5x týdně a nejen na pečení chleba, škvarky, chilli, zapékané snad cokoliv, pečená masa, krupici, opravdu snad všechno, co koho napadne. Měla jsem problém s programem - nudlové těsto- s těstem podle zdejšího receptu zápasila až jsem měla strach, že bude po ní, ale v diskuzi pod receptem se objevil recept od "feliberi" a bylo vyhráno, takže už dělám i nudlové těsto (poprvé po dvaceti letech)a má předehřev, což mě osobně velice vyhovuje, mléko, vajíčka vytáhnuté právě z lednííčky není žádný problém a pečení se vždycky povede, nemusím hlídat, aby ingredience byly pokojové teploty, to bych linku v kuchyni měla pořád plnou věcí. Můžu jen doporučit, není nic co by nezvládla a šlape jako hodinky a za hodně dobrou cenu, Bifka je totožná ještě se dvěmi DP na trhu, jen mají jinou značku a jsou min. jednou tolik drahé a řeknu Vám, to co udělá drahá pekárna, udělám já v Bifce taky. Přeji všem majitelům Bifinetky hodně zdaru a úspěchů v domácím pečení a v objevování nových praktických možností využití :-) :-) --------------------------- 12/2011 ... tak Bifinetka asi velmi brzy dopracuje, začalo v ní při míchání neskutečně křápat, jsou to rány, jakoby tam někdo do něčeho třískal kladivem. Ještě stačila umíchat na programu - nudlové těsto- všechna těsta na cukroví. Nádoba je v dobrém stavu, nijak nepoškrábaná, ale háky, i když jsem na ně dávala pozor, jsou už tak poškrábané, že se zapékaly do chleba .... to vše ale nemění nic na tom, že je Bifka dobrá pekárna za dobrý peníz. Jela takřka denně a s velikou spokojeností. Jediné malinké mínus bylo ve velikosti chleba na 1250g, to se mi nikdy nepovedlo, protože vždy těsto zvedalo víko ... možná i moje hcyba, kdo ví, na to už asi nepřijdu. Přeji úspěch v pečení všem zdejším příznivcům Bifinetky :-)

andreiuska
zkušenosti: nahradila moji 1.pekárnu,levná a skvělá

elenor
zkušenosti:

aret
zkušenosti: mám jí krátce zdá se dobrá, ale těžko soudit, když s jinou nemám porovnání ani zkušenost.

sumafka
zkušenosti: Za ty peníze je skvělá!!!!

avaya
zkušenosti: květen 2009 - mám ji od rána, uvidíme :-). Zatím si ji nemůžu vynachválit - jednak jsem chtěla už kdysi s 2 háky a odložený start na těsto je super, taky se mi líbí předehřívání, tuk dávám na malý kousíčky a nemusím si špinit nádobí rozehříváním tuku a ohříváním mléka :-))

rk72
zkušenosti: peču v této pekárně tři měsíce a jsem s ní maximálně spokojená,zkrátka udělá hodně muziky za málo peněz,můžu ji s čistým svědomím doporučit všem

erika153
zkušenosti: Mám túto pekáreň asi 3 mesiace a som maximálne spokojná! Piekla som v nej uz kopec vynikajúcich chlebov a nemám ani jednu negatívnu skúsenosť zatiaľ!

kolobezka1.
zkušenosti: Bifinetku jsme koupili v březnu 2009 v Lidlu za tisícovku a zatím pracuje opravdu dobře. Myslela jsem, že bude jen na zkoušku - za tu cenu - a pak si pořídíme nějakou nerez. Ale mám strach, aby pekla taky tak dobře. Jako plus hodnotím hlavně tvar chleba - ne moc vysoký. Jinak ale nemám porovnání s nějakou jednohákovkou.

zdeni*
zkušenosti: Zatiaľ fajn, prvý chlebík sa podaril.

hurhaj
zkušenosti:

Anndy
zkušenosti: je to moje druhá pekárna, tak snad budem dobrý kámošky a pošlape tak, jak má :-))
----------------------
Po více jak třech letech používání jsem naprosto spokojená a doporučuji!
Velice spokojená jsem s programem Koláč - pečení s práškem do pečiva.

DŮLEŽITÉ ČASY:
program č. 1 Normální - Základní - vyjmutí hnětačů - na displeji 2:14 h
-------
program č. 4 Sladký - přisypat rozinky, čokoládu .... 2:06 h
Vyjmutí hnětačů - 2:05 h
-------
program č. 6 Těsto - přisypat semínka 1:15 h
-------
program č. 10 Koláč - vyjmutí hnětačů - 1:25 h


priadkajan
zkušenosti: Kúpená ako druhá pekáreň na porovnanie a doplnenie ku KH1172, ktorú mám od vianoc 2008.Akcia so zľavou v Lidli Detva 26.6.2009 za veľmi prijateľných 29,99€. Zahrievacie kolo si odbehla na recepte 0264.rychlochleba ala opičák od korcka dopadol na výbornú.Bledší vršok riešim pár minútovým zagrilovaním v el. rúre. K voľbe tejto pekárne mi dopomohla erudovaná recenzia od Svetlušky78(veľká vdaka) a hlavne náhoda. Long live Bifinett a Svetluška78!

Anonym
zkušenosti:

ENVY
zkušenosti: Moje druhá Bifinetka,jednu jsem dala dceři, s oběma naprosto spokojená.Mám ji několik let,zatím bez problémů.

vovec
zkušenosti: dnes jsem si jí koupila,zatím jsem jí jen vypalovala,tak nemůžu hodnotit

klukodvody
zkušenosti:

pečinka
zkušenosti: Jsem s ní,velice spokojená,když měli v Lidlu další akci,běžela jsem pro druhou.

evik22
zkušenosti: Mám ji přes rok,jsem maximálně spokojená.Předtím jsem měla Eta Harmony,tu jsem několikrát reklamovala.

Saruuska
zkušenosti:

shineon
zkušenosti: koupila jsem jí mamině, ale ona zatím tvrdí, že ji nechce a že vystačí s tou starou... takže jsem ji důkladně testovala o dovolené na chatě a jela holka denně i víckrát - chleba, sladké, chilli, krupicová kaše, džemy, sekaná, sádlo ... prostě skoro cokoliv vás napadne. Jenom tedy ne těsto na housky a tak, protože by je nebylo kde upíct. Spokojenost veliká - za ty prachy:-))) Srovnávala jsem jí s Harmonkou - klidně bych ji vyměnila. Má proti ní několik výhod - jde zastavit, přeskočit nahřívání a je míň hlučná řekla bych. Nešikovné je to víko na výšku.
Tak ta první skončila nakonec u exmanžela. Já si včera koupila novou, s nápisem SilverCrest. Doufám, že mě nezklame, vpodstatě ji mám otestovanou z minula. Dobrá pečka za dobrý peníz!!!

sova32
zkušenosti:

Maik
zkušenosti: Mám jí více jak rok a jsem moc spokojená. Žádné poruchy za celou dobu nebyly, takže si nemám na co stěžovat. A hlavně má snadnou ovladatelnost.

iv@
zkušenosti:

jája830
zkušenosti: Pekárnu jsem právě zahřála a nyní se chladí.

emča
zkušenosti: Dnes jsem si ji přivezla maminka upečen perník (zdá SE MI Lepe nez upečen v Siestě) dopékám chleba.Vypadá na MOC Dobře. Další zkušenosti:Peče opravdu skvěle,zatím vše dopadlo na 1.A jaká je z ní výborná rýžová kaše...mňam.Zdá se mi,že peče opravdu lépe než má Siesta a s tou jsem byla moc spokojená. Dnes 25.10.2010 musím konstatovat,že moje pekárnička stále dobře míchá a hlavně peče kváskový chlebík.Jsem ještě stále moc spokojená.

Mirkaf
zkušenosti:

Eliann
zkušenosti: zatiaľ ju mám týždeň, uvidíme po pár mesiacoch:) Už keď som taká likvidátorka pekární:))

Linnda
zkušenosti: mám jí asi půl hodiny, takže zkušenosti zatím žádné, ale to příjde, můj vozový park se rozrůstá, je to moje třetí pekárna do sbírky:-)), prodává se nyní pod názvem Silver Crest, ale je úplně stejná jako takhle Bifinettka ... jdu jí vypálit a připravit do pracovního procesu

mlíčko
zkušenosti: začínám

Cilie
zkušenosti: Výborná!! Všem doporučuji!!!

LuckyL
zkušenosti: je to moja druhá - po prvom dni - je tichšia ako Tefal, čo mám (totožná s Moulinex XXL).

Dádulka
zkušenosti: Mám jí pár hodin, takže zatím nevím, co od ní mohu očekávat, ale zatím ji všichni chválí, tak uvidíme

hdn
zkušenosti: Zatím zkušenosti nemám, pekárnu mám 3dny. Ale ráda si přečtu rady zkušených. Jak a kdy vytáhnout háky aby se nezapekly do těsta. Děkuji za příspěvek

jarkasim
zkušenosti: Silverku mam uz par dni ako druhu piecku a som s nou velmi spokojna. Skusala som v nej robit cesto, chlebik aj ovsennu kasu a vysledok bol vyborny. Za tu cenu je to naozaj skvela pomocnica...

Hejenka
zkušenosti: Mám Biffinku 14 dní a jede denně minimálně 2x. Doufám, že takové tempo hodně dlouho vydrží!

Jana255
zkušenosti:

berulka
zkušenosti: tato pekárna je moje druhá, mám ji asi dva měsíce a zatím jsem s ní velice spokojena

tery
zkušenosti: Pekárnu mám od akce v Lidlu z konce března a nemůžu si jí zatím vynachválit. Těsto je z ní jedna báseň :-)

Lucwia
zkušenosti: Jsem začátečník. pekárničku používám dost často a nemůžu si stěžovat, těsto z ní je krásné a doslova "šeptá", krásně hnětě a co se týče pečení kůrčička je vždy křupavá a lahodná.Všem vřele doporučuji :o)

aja-andrejka
zkušenosti: je to moje druhá pekárna, A je suprová doporučuju všem

Ivík
zkušenosti:

amalinka11
zkušenosti: Dnes jsem si ji koupila o protimé harmonce která je teť zrovna v opravé má o 2 programy více a je méně hlučná.zatím se v ní peče 1.chleba zkušenosti dodám později.

amalinka11
zkušenosti: Dnes jsem si ji koupila o protimé harmonce která je teť zrovna v opravé má o 2 programy více a je méně hlučná.zatím se v ní peče 1.chleba zkušenosti dodám později.

hanisska
zkušenosti:

cvrckova
zkušenosti: vcera jsem v ni pekla prvni chleba a to dle doporuceni zde ten bily kminovy, vse jsem udelala na gram a mililitr presne dle navodu a nevim proc, ale z pekarny jsem vytahla jakysi patvar nepodobny chlebu :-( nemam s pekarnama zadne zkusenosti a tak nevim proc jsem takto dopadla? Nevzdavam se a dnes zkusim dalsi pokus. Dalsi pokus druhy den: chleb jsem dle rady po poslednim kynuti uhladila, po upeceni vypadal jako chleb, ale chutnal zcela stejne jako ten prvni den i kdyz mel v sobe vice vody a drozdi.

zuzi777a
zkušenosti: mám ji jako druhou pomocnici k Etě Dellicca(první jsem odrovnala Etu Harmony :-) ).Koupena 16.6.2010 Po prvních dvou pokusech můžu říci, že za tu cenu je to bomba- pokud vdrží, nemá to chybu. Záruka 3 roky, cena minimální , výsledek pečení super!

draga07
zkušenosti: zatím spokojenost :)

Jajík
zkušenosti: jsem spokojená moc skušeností ještě nemám

jen.tak
zkušenosti: koupena v akci dne 17.6.2010 za 899,-Kč.

DagmarM
zkušenosti: Tuto pekárnu mám přes rok a jsem maximálně spokojená. Navíc když se vyskytl problém (protáčel se hák), v servisu mi obratem vyhověli a poslali nový. Až odejde do pekařského nebe, koupím si opět z Lídlu. 29.8.2011

janikd
zkušenosti: Pekárnu mám asi 3 týdny, pečeme v ní téměř každý den. První neděli prošla velkou zatěžkávací zkouškou, dopoledne knedlíky - výborné, v poledne šlehačková bábovka taky vynikající, a odpoledne chléb ze směsi z Lídlu slunečnicový. Všem to moc chutnalo. Zkusila jsem i chléb recept 0016 a i když jsem ho pekla poprvé, přidala jsem do něj na kostky vysočinu, sýr a česnek a podařil se na 1*. Určitě tuto pekárnu doporučuji.

wacinka
zkušenosti: Máme ji necelý týden a jsem zatím moc spokojená, oproti moulinexu je krásně tichoučká a vše zvládla stejně jako moula. těstíčko je z ní jedna báseň, krásně peče. Doufejme, že nebude problémová jako MOula :-)

JarkaS
zkušenosti:

Mahulka
zkušenosti: Veľmi dobre pečie a je tichá.

GeorgiaG
zkušenosti: Je to moje druhá (záložní) pekárna a ačkoliv ji mám asi od března, vypálila a vyzkoušela jsem ji až teď na začátku července. Včera zpracovala těsto na žitný chléb a dneska upekla bábovku. V porovnání s ETOU HARMONY je tišší, má trochu jiné programy a hlavně - můžu u ní znovu zapnout (prodloužit) pečení !!! Myslím, že s ní budu velmi spokojená !

jitkazal
zkušenosti:

čtyřlístek
zkušenosti: Mám ji 2 měsíce,je využitá na maximum a jsem s ní spokojená.za málo peněz hodně muziky

suchča
zkušenosti: je to moje první pekárna a mám ji krátce.Měla jsem smůlu,po asi měsíci se začal protáčet jeden hák,dala jsem reklamovat,dvakrát mi ji vrátili špatnou,ted po třetí je v pořádku.Vše trvalo 3 měsíce.Nevydržela jsem bez pekárny a koupila jsem si v Lidlu tu černou,když byla na akci,ta je v pořádku.Ted mám dvě.

korinka
zkušenosti: Tak koupila jsem další uložila a možna to bude i jako dárek pod stromeček co je doma se počíta zatim peču jak jsem již psala na Eta Siestě se kterou jsem spokojena moc.

joja17
zkušenosti: Mám tuhle pekárnu a jsem s ní velice spokojená. A ta cena, no prostě nemá chybu.

maxov
zkušenosti: Psáno: 08.02.2011 Máme ji cca 1,5 roku. Pekárna je dříč. Pečeme pravidelně chleba tak 2x až 3x do týdne, mezitím občas nějaké těsto na knedlíky, nebo kynutou buchtu :). Pekárna už sice jeví známky častého používání (vnitřní prostor je už takový přičmoudlý, nádoba trošku na jednom místě promáčklá, hnětací háky odřené po jednom pokusu o sundání(moje chyba)), ale co do funkčnosti stále bez sebemenšího zaváhání, klidný vyrovnaný chod bez pazvuků, jako když byla nová :-), elektronika taky spolehlivá. Motor je silný jak drak. Několikrát se nám podařilo vyrobit hustější těsto a stejně si s ním pekárna poradila. Poměrně často využíváme odložený start, aby byl chléb ráno čerstvý a křupavý. Chleba je upečený rovnoměrně, moc pomáhá dvojí hnětení a předehřívání. Chleba i ostatní pečeme v podstatě jen ze špaldové mouky, ať už obyčejný, nebo podmáslový. V současné době experimentujeme s chlebovým kváskem (z žitné mouky (bez droždí)), a musím říct, že zatím naprostá spokojenost (ani jeden "ušák"). Odkaz na chlebový kvásek je např. zde http://cojist.cz/?p=387. Občas peču sladký mazanec, a ten nemá chybu. Ještě, kdyby uměla pekárna před pečením vytáhnout háky z těsta a zasunout je někam pod formu :-) Pekárnu všem bez nejmenšího zaváhání doporučuji, pokud ještě v Lídlu bude, neváhejte.

Danuš
zkušenosti: Pracuje dobře, mám ji rok a zatím bez poruchy. Jsem s ní spokojená.

alena62
zkušenosti:

hankamishka
zkušenosti:

tissue
zkušenosti: Koupeno jako svou druhou pekárnu na chatu,spokojenost,mně trošku vadí ten předehřev,jelikož u první ho nemám a jsem zvyklá bez něj,ale jinak splňuje vše jak má

studankaw63
zkušenosti: Právě jsem si jí pořídila,inspirovali jste mě vašimi příspěvky a hodnocením,tak jí dnes vypálím a zaběhnu.Držte mi palce

Petulinda
zkušenosti: Tuto pekárnu mám teprve krátce, ale i tak ji už mohu po srovnání se svou předchozí pekárnou Moulinex XXL hodnotit jako výbornou. Má i drobnosti, které mi i Moulinexky scházely (např. odložený start a signál na přidání semínek u programu těsto apod.)Navíc je i tišší. A opravdu za skvělou cenu. Takže zatím naprostá spokojenost. Zkušenosti po půl roce: pekárna stále funguje perfektně, pečící nádoba je stále jako nová, a to pekárničku opravdu nijak nešetřím. Ale přeci jen jsem objevila jednu chybičku - oproti staré pekárně jde tady mnohem hůř vyklopit chléb, pokud nevyndám předem háky, občas dokonce musím chlebu pomoci stěrkou ven a to se potom většinou i natrhne. Až tolik mi to nevadí, s nevyndanými háky peču jen občas, ale pro někoho to může být podstatná informace.

ZuHud
zkušenosti:

angelina1001
zkušenosti: já jsem spokojená :)

Fialína
zkušenosti:

Toms
zkušenosti: pekárna je úžasná, dlouho jsem vybírala, je to moje první, těsto je z ní perfektní, ani v ruce se mi tak dobře nepovedlo a hlavně čistá kuchyň, zatím se s ní učím, ale na poprvé to jde báječně...DOPORUČUJI!!!!

Toms
zkušenosti: pekárna je úžasná, dlouho jsem vybírala, je to moje první, těsto je z ní perfektní, ani v ruce se mi tak dobře nepovedlo a hlavně čistá kuchyň, zatím se s ní učím, ale na poprvé to jde báječně...DOPORUČUJI!!!!

janeten
zkušenosti: Mám ji od včerejška, pekla jsem chlebík kmínový. Chleba super akorát mi nešel vyndat z formy.

škubi
zkušenosti: První pekárnu jsem si koupila před rokem,jsem z ní nadšená.Krásné kynuté těsto,rohlíky,bagety,veky,koláče nikdy před tím jsem to neuměla,teď je to hračka.A chleba dle své chuti od podmáslového až po celozrnné,takové v obchodě nekoupím.Proto jsem si koupila ještě jednu. Mán ji na chatě i doma. Mohu ji všem doporučit.

ArmyDOG
zkušenosti:


Diskuse:

Kamča+Jessie 31.7. 8:19  

Taky jsem velice spokojená. Tolik dobrot, co jsem upekla za 5 dní, co mám doma pekárnu, jsem snad neupekla ani za 2 roky.

KarinK 31.7. 14:45  

velka spokojnost, kazdy den peciem chlieb,je vynikajuci a dnes aj kysnuty kolac

Saraa 31.7. 16:32  

Jsem spokojená a hlavně i moje rodina.

LindaG 2.8. 23:09  

Mam pekaren od vcera a uz sme piekli 3 chlebiky..Zatial len zo zmesi z Lidl-u, ale pochvalila ma aj svokra /teda pekaren/..Maximalna spokojnost..Prave terazz som testovala odlozeny start..Dufam ze rano bude chlebik vonat...

Ivana. 12.8. 9:39  

Program Pečení jde znovu zapnout hned, odložené starty na všechny programy kromě Marmeláda. Program Koláč je přesně na upečení třeba 094.kokosové bábovky.

Reňule 14.8. 16:32  

Pekla jsem v ní 2x přesně podle návodu,ale ani jeden chléb se mi nepovedl.1. pokus byl ze směsi z Lidlu - celozrnný:nakynul krásně, tvar i barvu měl jako chleba, ale uprostřed byl úplně syrový.2. pokus: nejsem doma,proto nevím z paměsti,jak se chléb z přiložených receptů jmenoval, myslím, že selský (dávalo se tam mléko,2 vajíčka,1,5 lžíce másla, mouka,droždí, sůl,cukr), také nakynul,ale nezabarvil se na tmavý stupeň,jak jsem to naprogramovala a po otevření pekárny klesnul a tentokrát byl upečený jen zpola,nevím,kde dělám chybu (pekla jsem na program 1).Prosím o radu,nevím,zda mám pekárnu reklamovat.Díky, Reny

Saraa 15.8. 11:58  

Reňule: Tak ti nevím, kde děláš chybu ty, ale jelikož popisuješ, že byl chlebík pokaždé neupečený tak bych to viděla na chybičku v pekárně, i když těžko radit takhle na dálku.
Já jsem jako první věc v pekárně pekla ze směsi z Lidlu Slunečnicový chléb - povedl se na jedničku (si myslím) a jako druhou baštulku jsem pekla 043.PUDINKOVÁ BÁBOVKA OD ZINDULE taky se povedla a jen se po ní zaprášilo tak jsem si to nedávno zopákla a vše v poho. Jo a z tý směsi z Lidlu jsem pekla z polovičního množství 1kg bylení - takže z 500g směsi.
Písni jak jsi dopadla a kde byla závada.

e-milka 13.9. 11:01  

Ahojte, tiez mam pekarne Bifinett a chcela by som sa vas opytat, ci sa vam tiez tazsie vyklapa chlebik z formy ako mne. Bola u mne kamaratka a ta ma iny typ pekarne a velmi sa divila ako komplikovane vyklapam chlebik z formy. (Ona vraj len formu otoci a chlebik je vonka).Zatial som piekla len z hotovych zmesi z Lidlu. Clebik bol perfektny- az na to umorne vyklapanie a to aj vtedy ked som pred pecenim vybrala haky. Co robim zle?

Ebbi 27.9. 17:44  

mám ji taky a tvrdím,že pekárna je moje nejlepší domácí kamarádka.nedám na ni dopustit!

volavka 22.10. 14:12  

Ahoj chtěla bych se zeptat kde se dá tato pekárna koupit nenašla jsem jediný internetový obchod kde by ji prodávali. Děkuji za odpověď.

bukyna 23.10. 19:16  

Ahoj volavko,tahle pekárna se podle mě dá koupit pouze v Lidlu při nějaké akci.vzhledem k tomu že je to výhradně značka pro Lídl.

Bažant 14.11. 14:54  

Zdá se mi, že hřídele u pečící nádoby jdou poněkud ztuha. Když do ní na chvíli naleji horkou vodu, již je mohu otáčet snadněji. Bojím se, abych nepřetížil motor. Jaké máte vy s tím zkušenosti?

bobešek 16.11. 18:08  

Ahoj,víte někdo jak přinutit pekárnu rychleji ztratit paměť?Dělala jsem pudinkovou buchtu-nejdřív zamíchat na expres a pak na pečení(12) a mrška si ještě po 15 min pamatovala původní program.Trochu to zdržuje i když při výpadcích proudu je to super. Díky.
Jinak také občas mám problém s vyklopením chleba a to i bez háků.

EliMe 21.11. 9:52  

Bobešku, přece, když déle podržíš tlačítko start/stop tak ten program normálně vypneš a navolíš si jiný. Já tak běžně buchty peču, ještě se mi nikdy nestalo, že bych musela čekat, to fakt, nééé !

gogina 28.12. 16:11  

Mám problém s háky a vyklápěním chleba. Muže my prosim Vás někdo poradit jak postupije u vyklápění chleba? Mě nikdy chleba nejde dostat ven.

dendrobie 2 29.12. 17:37  

gogina: při vyklápění chleba stačí když formu obrátíš, a otočíš hřídelkama na kterých sedí háky. Pak chleba krásně vyppadne a na vyndání háků máš takové udělátko přibalené k pekárně. A kdyby ani to nepomohlo, stačí gumovou stěrkou nejprve uvolnit chleba po stranách a pak už krásně vypadne.

Ilča 17.1. 9:59  

Pekárnu mám půl roku a jsem s ní nadmíru spokojená a stálým pečením přícházím na nové a nové recepty. Pravdou ovšem je, že někdy mi na program rychlý nevykyne jak by mělo, ale snad to také vychytám.

Reňule 6.3. 23:19  

Sarao, měla jsi pravdu,chyba byla pravděpodobně v pekárně, protože mi ji bez jakýchkoliv dalších dotazů vzali a ihned vrátili peníze. Myslela jsem, že ji pošlou k opravě, ale v Lidlu vyřizují reklamace takovým stylem.

vera6556 8.3. 18:53  

Ahojte holky, která z Vás mě poradí kde koupit tuto krásnou pekárničku. Díkec za radu. Vera

kinaj 11.3. 12:40  

jak jste spokojeni s touto pekárnou???? Co máte za výtky??

kinaj 11.3. 12:42  

uvažuji o její koupi, ale pořád sháním ještě její + a -. Pište, prosím, ať neudělám chybu. Chtěla bych být spokojená i s celou rodinou.

Ivi-kočka 13.3. 10:45  

Dnes jsem si zakoupila tuto pekárnu a přiznám se,že mi hodně pomohly Vaše názory za ně,díky Vám všem,kteří se o ně dělíte.Jdu ji vyzkoušet,tak mi držte pěsti.Pro veru6556 mají ji ode dneška v Lidlu :-)

miskab 13.3. 11:36  

Také přemýšlím o koupi pekárny, chtěla jsem ETU Harmony- nemohu ji nikde sehnat, a líbí se mi reference na tuto pekárnu, stále se rozmýšlím jestli pro ni doběhnu do Lidlu, od dneška je akce.

Ivi-kočka 13.3. 14:44  

Chlebík upečen,voní a vypadá krásně,čekám až vychladne a ochutnám-jsem nadšená :-)

miskab 13.3. 15:31  

to je super , jedu pro ni, zítra dám vědět.

frajerka 13.3. 17:56  

Prosím poradte mi,právě se snažím pekárnu prvně zahřát.Ale i když postupuji podle návodu-nehřeje.Kde dělám chybu.Frajerka

HanaNO 13.3. 19:52  

Čauky, taky jsem si ji dnes koupila v Lidlu, vytřela jsem podle návodu vlhkým hadříkem. Hlavně musíš navolit program 12 a zmáčknout Start a po pěti minutách vypnout. Pokud jsi to takhle udělala, tak to je na reklamaci :-( protože ta moje po vypnutí a otevření hřála jako blázen. Hana

HanaNO 13.3. 19:56  

Pro "miskab! - Na Bifinett co je dnes v akci je výborná recenze - viz. výše. Etu Harmony koupíš kdekoliv, ale cena cca 2.500.., někdy se objeví v akci, ale pod 2tis. nejde ani náhodou... což je pořád hodně. H.

simika 13.3. 21:38  

Právě jsem dopekla svůj první slunečnicový chlebík (směs z Lidlu) pečený v této pekárně, právě ochutnávám a musím říct, je že to lahoda. Navíc je to opravdu blbuvzdorné, pokud pracujete přesně podle návodu, což je to, co já potřebuji:-)

JaninkaLN 13.3. 21:59  

Taky jsem si ji dneska koupila.Moc se mi líbí.

mahali 13.3. 22:29  

Ahojky, včera jsem si přečetla pár skvělých recenzí na pekárnu Bifinett, dnes ráno mi jí manžel koupil....Před pár minutami jsme vyklopili první křupavý a voňavý chlebík (Selský-Lidl, upečený podle návodu, absolutně jednoduchý postup). Je výborný, nemá chybu - tak se těším na sobotní ráno až nás probudí vůně čerstvě upečeného chlaba (a nikdo nebude muset do obchodu, aby bylo čerstvé pečivo k snídani):-)

miskab 14.3. 17:38  

Tak jsem objela 4 obchody a nikde ji neměli, všude už byla vyprodaná. A ta Eta taky nikde není na skladech bude až v dubnu. Všem vám zaávidím, že si pěkně pečete.

HanaNO 14.3. 18:29  

Pro miskab: To chtělo hned ráno před 7hod se postavit do fronty a pak rychle běžet :-) jako kdysi za starých časů. V Rožnově jich měli ráno max. 8ks a jen se po nich zaprášilo, předpokládám, že jinde to bude stejné. Pak jsem stejnou rychlostí valila do práce. Cena jasně nejlepší, dlouho jsem to sledovala. Dnes jsem ji zkoušla - bezlepkový chleba (mám celiakii) - a je výborný! Tak škoda, příště, vyplatí se počkat...

PoníkTom 14.3. 23:26  

Tak zatím testuji dva kousky této pekárny.

První - po úspěšném startu zahoření (první zahrátí naprázdno dle návodu) a úspěšném upečení prvního chlebíku, pri dalším pokusu přestala péct. Naprosto stejný problém jako měla Reňule. Pekárna se sice nahřála pro kynutí těsta, ale z tohoto programu se již do stádia pečení nedohrabala... Zkoušel jsem všchno možné včetně restartu a marná sláva. Ani "natvrdo" zadaný program 12 jí k pečení neprobudil. Takže jí čeká reklamace.

Druhá - Sice si po úspěšném zahoření trochu zablbla. Po zapnutí při programu 1 začala těsto okamžitě míchat a nechtěla toho nechat, nicméně vypnutí ze sítě a znovu zapnutí pomohlo a pekárna úspěšně chleba upekla, další pečení už bylo v pohodě, takže se zdá, že tahle druhá je OK... ťuk, ťuk... no, kdyby něco, je na ně z Lidlu 3letá záruka.

34 15.3. 12:59  

Ahojky,
tak jsem taky zakoupila pekárnu v Lidlu, měla jsem na zkoušku půjčenou od kámošky Moulinex, byla jsem spokojená. Jen mám problém, nejde mi upéct vrchní kůrka chleba. Mám ráda tmavší chléb a i když program nastavím na nejvíce propečenou kůrku, mám to jen po stranách a nahoře je úplně měkký. Už jsem pekla 4chleby, furt stejné. Tak půjdu asi reklamovat. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Díky

AllyMcB 15.3. 19:16  

Zdravím ve spolek a hlasim se do klubu :o) O pekárně jsme doma přemýšleli delší dobu. Nabídka v Lídlu mě zaujala, ale původně jsme ve čtvrtek jeli ráno koupit jen digitální váhu. Ale dopadlo to trošku jinak a mám doma i pekárnu - zatím k mé spokojenosti. Na zkoušku jsem upekla dva chleby ze směsi z Lidlu - pšenično-žitný celozrnný a selký. Oba se povedly a chutnaly, což je povzubivé pro další pečení. Teď jdu hledat další recepty.

dědula 16.3. 10:27  

Máme taky tuto pekárnu z Lidlu a spokojenost. Tolik chleba (bez příloh) jsem za tři dny ještě nesnědl. Tušil jsem zájem a tak jsem si ve čtvrtek ráno přivstal aby se na mne dostalo. Využili jsme i slevu na chlebové směsi a udělali zásobu. Nejvíc mě šmakuje Selský a Slunečnicový. Navíc do každé směsi přidávám PL olivového oleje, těsto se na stěny nelepí a i chuťově se zdá lepší. Pečení
zdar. taťka

mahali 16.3. 13:39  

Tak pečeme a baštíme...Zatím ale jenom chleba. Do směsi na Selský chléb z Lidlu mi bylo od známého doporučeno přidat 1 lžičku kmínu - dávám drcený a opravdu je chuťově lepší.
Poraďte mi recept a postup a nastavení pekárny na nějakou (nejlépe mramorovou) bábovku, kterou bych mohla v této pekárně upéct ! Prosím a předem díky !

Ivi-kočka 16.3. 14:02  

Tak už jsem úspěšně upekla 3 chleby,všechny se moc povedli a výborně chutnají,včera jsem zkoušela z recptů pudinkovou bábovku,sice se mi trochu propadla,ale chutově výborná,už je tam jen pláteček,tak opět hledám inspiraci co upéct dobrého.Souhlasaí s děulou,i u nás se tolik samotného chleba nikdy nesnědlo :-)

midloch 17.3. 10:38  

Tak jsem si v akci koupila také tuto pekárnu,už jsem upekla 2 chleby ze směsí a 1 podmáslový.Také 2x pouze těsto a vše super!Jsem nadšená a pekárna za tuto cenu BEZKONKURENČNÍ!!!

Quick 17.3. 22:17  

Pekárnu jsem si koupila minulý týden. Předtím jsem měla GM a Alasku. Naprosto nesrovnatelné, Bifinett peče ze všech nejlépe. Úplně nejlepší je možnost pozastavit program, pokud se těsto zdá málo vykynuté, stačí jednou nebo dvakrát pozastavit a krásně dokyne (hlavně kváskový chleba). Vyklápět se dá bez problémů, což se o GM ani o Alasce nedá říct. Doporučuji!!

tunal 20.3. 22:49  

prosba ilču,jestli nezaslala mi maila z osvedcenymi a chutnymi receptami,prosim prosim!

myška filipka 21.3. 18:08  

Nazdárek všem pekařům a pekařkám. Mám koupenou bifinu za 1111,- v lidlu, jsem s ní max. spokojená, chleb je výborný. Vždy se sní bez drobečku, celozrnné jí i taťka i když z obchodu by takový chleby do pusy nedal.Tak pa a ať se všem daří.

Majki 22.3. 21:43  

a maji ji tam porad?

HanaNO 23.3. 19:11  

Nemaji :-( Co vím, tak se vyprodaly se už prví den, co akce začla. Navíc ta akce skončila tuším ve středu. Takže nezbývá než počkat na další akci, nebo si ji nechat dovézt z Německa, tyhle pekárny se jinde než v Lidlu koupit nedají.

SLUNÍČKO 26.3. 11:13  

taky mám tuto pekárnu,manžel mi jí šel koupit brzo ráno do Lídlu,tak snad mě nezklame jak to udělala po 5 týdnech Clarotinička,zatím peče :)

betyna 29.3. 15:25  

pekárna s Lídlu je opravdu super,chleba peču denně a zadělávam v ní těsto na Vídeňský houskový knedlík.Můžu vřele doporučit.

janik13 29.3. 22:51  

holky mám jeden dotaz-když chcete vynechat nahřívání surovin, jak na to????

Quick 1.4. 9:51  

Každý program má časový rozvrh- tak zapnout a těsně před spuštěním míchání vložit mísu se surovinami.

Makousek 2.4. 18:36  

Ještě zajímavost ode mě: byli jsme teď v Maďarsku v termálech, do Lidlu jsme šli pro pití a na hromadě tam leželo asi 8 těchto pekaren i když v žadné akci nebyly. Stály 9.999 HUF, tzn. v přepočtu mě vyšla na 950 Kč. Nakonec jsme z Maďarska vezli 3 kousky (i pro kamarádky) a manžel zuřil :-)

babča 14.4. 15:31  

Mám takový dotaz,občas se mi stává,že míchací háky se nadzvednou a přestanou míchat. Dělám nějakou chybu?

Quick 16.4. 10:49  

Mohou být špatně nasazené, před pečením zkontrolujte, jestli dobře zapadly do výřezů v hřídelkách.

babča 17.4. 12:47  

Dávám si pozor,ale myslím si jestli nemají mít určitý směr.

HanaNO 18.4. 16:43  

Ne, nemusí mít určitý směr, ale je třeba s nimi ještě před naplněním točit na hřídelce co trčí ze dna tak dlouho, až "zapadnou". Mně se to co popisujete nikdy nestalo.

sonja 30.4. 8:29  

Tak po asi měsíci a něco užívání jsem mooooc spokojená, je výborná, všechno se mi zatím povedlo a manža si moc pochvaluje :-) Dávám za 1s*

Babua 30.4. 10:51  

V německém Lídlu je dnes akce na tuhle pekárnu, stojí 32,99E. Jelikož pracuji v Německu a přečetla jsem si všechny názory, hned si ji běžím koupit.

dan 19.5. 19:40  

mohl byste mi nekdo napsat kde ste tu pekarnu koupili???? diky muj mail daniel1997@seznam.cz

dan 19.5. 19:42  

tu pekarnu Bifinett KH 1171
diky

Quick 20.5. 14:49  

Tuto pekárnu mívají v akci v Lidlu tak jednou za půl roku.

jajax 21.5. 21:08  

tuto pekaren mame vyse dvoch mesiacov(od akcie v lidli) a som velmi spokojna.odvtedy sme nemuseli kupovat chleba v obchode.za dva mesiace sme na chlebe usetrili vyse 800 kosrun.to hovori same za seba.i ked nikdy predtym sme tolko chleba nezjedli.

Quick 10.6. 12:21  

Pro babču-už se mi háky také nadzvedávají, asi se uvnitř vymlel teflon, naštěstí mi pasují háky z jiné pekárny, takže zatím nepůjdu vrátit.

jajax 24.6. 7:48  

Quick z ktorej pekerne pasuju haky na Bifinett?

Quick 27.6. 11:32  

Z ETY Siesta, daly se koupit v podnikových prodejnách ETY (na objednání) asi za 70 kč jeden pár. Jak je to teď nevím, ale ikdyž už je mám velmi "jeté"-asi 2 roky, tak při míchání nevyskočí.Jinak v návodu k pekárně je objednávkový list na 4 háky za 450 kč, ale asi bych do toho nešla, když tak málo vydrží.

jajax 27.6. 16:20  

Quick,dakujem za radu.
Asi budem musiet tiez coskoro vymenit haky.Vobec ma to neprekvapuje lebo u nas ta pekaren ide skoro stale.

sargoska 18.7. 12:24  

Jak vidím, jsem jedna z mála, která neměla štěstí. Po půl roce používání se přestal točit jeden z hnětacích háků, pekárnu sice po měsíci vyměnili za novou (ani se nepokoušejí to opravovat), ale po dalším půlroce stejná chyba. Nemám trpělivost čekat na další výměnu, jdu vrátit a pouvažuji o jiném typu. JInak s funkčností a vším ostatním jsem byla naprosto spojená, ale být 2x za rok cždycky více než měsív bez pekárny mě nebaví.)

zdenik8 20.7. 14:41  

ahojky,já jsem asi taky jedna z mála.Mám ji 4měsíce,byla jsem moc a moc spokojená.Bydlíme na vesnici kde není obchod-upekla jsem si chleba kdy jsem chtěla-super.Ale nefunguje-nesvítí display-i když jsem ji nechala přes noc odpočinout-druhý den zapnula-mačkala i tlačítko start/Stop display nenaskočí.Jdu reklamovat.

Quick 28.7. 13:34  

Já jsem odnesla minulý týden po čtyřech měsících pekárnu na reklamaci-nejdříve vyskakovaly háky, začal se odírat teflon a nakonec se zapekla hřídelka v míse, čekám , jak to dopadne. Minulý týden mi přišla pekárna Panasonic 254, perfektně peče, nehlučná, doufám, že vydrží víc. Ani nebyla až tak drahá, na internetu se dá koupit kolem 3100 kč.

Johana1 16.11. 13:05  

Já šla dneska do Lidlu reklamovat pekárnu,měla jsem ji od března a byla jsem spokojená,včera při hnětení se odlomily držáčky co drží hnět.mísu,ale musím čekat 30 dní,takže žádné vrácení peněz

Quick 18.11. 22:53  

Mně je vrátili přesně po třiceti dnech....

majak 9.12. 22:32  

My sme si kupili tuto pekaren v lidli vo vypredaji za 200 sk, no nebola funkcna. Reklamovali sme ju vo firme elbyt presov a oni ju neopravovali, ale poslali nam novu s ktorou sme nadmieru spokojni..... za tu cenu bodaj bz sme neboli spokojni :)

katarina180 11.12. 10:34  

Mne sa tiež odlomil držiak na hnetaciu misu.Volala som do Elbytu (servis pre Slovensko) a pani mi povedala, aby som poslala celu pekareň, že mi pošlu novú.

sonja 14.12. 8:34  

Mám ji pár měsíců a jsem naprosto spokojená, dávám jí 1s* a ´tuk, ´tuk, ´tuk, a´t mi ještě dlouho slouží :-)))))))

Anndy 27.12. 11:28  

jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na naší diskusi / klik

derry 28.12. 11:07  

ahoj všichni,pekárnu mám už asi půl roku.Peču chleba,jak ze směsí z Lidlu,tak si i míchám,ze sladkého mám vyzkoušený makovec a mazanec,obojí super.Zatím jsme snědli všechno,co se upeklo.Doporučuju

svabe 26.3. 12:31  

ahoj zrovna jsem si ji dnes koupila,je to moje druhá,mám domo a teď jsem pekla první chleba v Bufinettce,šlape jako hodinky

cibulka 27.3. 11:07  

Včera mi ju kupil manžel a hneď sme piekli.Deti sa nemohli dočkať, ale chlebík bol super.Dufam že to takto pôjde stale, zatiaľ som spokojna.

pavlásek 27.3. 13:35  

mám ji dva dni,už jsem upekla dva chleby,ale trošku se mi propadly,tak nevím co dělám špatně.Dělala jsem je za směsy z Lidlu a dala jsem méňe vody možná proto.Teď peču černou buchtu tady podle receptu,ale nevím jakou hmotnost mám nastavit.KOukám,že jsem měla dát asi pečení.no nic chybama se člověk učí.Mám bifku z lidlu zatím gut.

patek 27.3. 19:36  

peče bombově!

Anndy 27.3. 23:15  

pavlásek - jak nejenom na první chléb / klik méně vodybylo v pořádku. Součet všech surovin = výsledná velikost nastavení. Ale většinou z 500g mouky nastavujeme cca 1000g

Betyyna 28.3. 11:54  

Po vypálení formy a upečení prvního chleba jsem velmi spokojená, pracuje perfektně a chleba se povedl krásně! Pro mě je to velká změna i v příjemnějším tvaru chleba, předtím jsem používala pekárnu s jinou nádobou.

melounek 28.3. 17:16  

27.3.09 jsem si koupila v lidlu Bifinett KH 1171 jsem velice spokojená mají jí v lidlu jen za 999kc.Doma máme prakticky vše od Bifinett a ještě z ničím nenastal problém.

Kubajss 46 28.3. 21:24  

Take jsme si tuto pekárnu pořidily a jsem sni velice spokojen

pečinka 29.3. 8:19  

Dlouho jsem o pekárně přemýšlela,ve čtvrtek jsem ji přinesla z lidlu,hned vyzkoušela-směs z lidlu,jinak už mám upečený 3 chleby,1 mazanec -3x recept tady odsaď,dávala jsem dvakrát načasování,aby ráno bylo čerstvě upečeno-vše se hned snědlo.Mám z ní ohromnou radost a lituju,že jsem si ji nekoupila už dřív,kdo váháte,neváhejte hned si pekárnu kupte.

trnovacka 29.3. 22:54  

Hlásím se také do klubu majitelů Bifinettu.Dnes jsem ji poprvé vyzkoušela.Upekla jsem Bílý kmínový chléb podle receptu pro úplné začátečníky a je naprosto skvělý

ZuHud 29.3. 23:32  

Dneska jsem ji koupila a první chleba upa super. Doufám, že to takto bude dál.Už se těším, až budu taky péééct jako vy. Byla jsem fascinovaná, jak je to super a jednoduché.

iveta40 30.3. 18:43  

dnes jsem upekla v nové DP BIFINCE chleba od hana,byla jsem nadšená jak moc vyrostl,bála jsem se že mi uteče :-),je prostě skvělá.

MichaelaFr 30.3. 21:37  

Ahoj mám problém mám pekárnu Bifinett KH1171 a nevim na jaký program mám udělat třeba perník. A taky by mě zajímalo jak mají být hnětací metly, jestli k sobě nebo obě jedním směrem. Děkuji za odpověď.

betyna 30.3. 22:04  

pekárnu mám rok a púl,musela sem koupit novou formu a háky.Peču denně,vřele doporučuji formu z ETY.Je sice dražží,ale perfektní.Nemá chybu.(jak forma tak pekárna.)Perník peču na 10(koláč)a je super.

Anndy 30.3. 22:18  

MichaelaFr - hnětací metly neřeším, prostě je nasadím....
U této pekárny je program s práškem do pečiva - podle návodu- č.10. Koláč

angel177 1.4. 19:56  

Ak nemôžete tuto pekareň nikde zohnať,nezúfajte.
Takú istú,len s iným menom "PROFESSOR DP-06" môžete si zakupiť, ale asi o 24 € drahšie v OKEY-elektro (pre našich českych bratov a sestry - asi o 700Kč) a len 2.ročnou zárukou. Dokonca asi je vyrábaná v českej republike.

angel177 1.4. 20:05  

A ešte pre MichaelaFr a aj ostatných. Stiahnite si aj navod na použitie pre pekareň -PROFESSOR DP-06. Je to ta ista pekareň, ako som už vyššie uviedol a ma lepší návod a hlavne recepty. Tam je aj perník a veľa ďalších podrobnejších receptov. Hľadajte v Googli

MichaelaFr 3.4. 11:11  

Děkuji moc, pekla jsem chleba a povedl se, dávám metly stejným směrem, právě teď peču vánočku tak jsem na ni zvědavá. Ale děkuji všem.

angel177 15.4. 12:51  

Pridávam ešte,že tato pekareň je taká istá ako značky PROFESSOR DP-06, alebo CONCEPT PC-5040

pavlásek 19.4. 17:55  

Chci se zeptat mám Bifinett KH1171 skoro měsíc jeden hnětací hák jde malinko ztuha a ve formě jsou od něj lehce vyšoupané kola.A další věc začne druhá fáze kynutí a zničeho nic začně nachvíli hnětaní.Mám ji reklamovat poraďte díky

Anndy 20.4. 18:57  

pavlásek - pokud jde chléb dobře vyklepnout, reklamaci bych odložila. Lidl na Bifinett má 3 roky záruku. Většinou vrací peníze.

jarmule 21.4. 21:59  

pavlásek- to co popisujete,tak to samé mi pekárna dělá taky (během druhého kynutí zamíchání), ale mám tuhle pekárnu jen pár týdnů a nenapadlo mně, že by to mnělo být špatně, mám už hezkých pár roků Harmonku a podle zkušeností s ní, jsem to brala jako hlazení těsta (což v návodu k Bifce není nikde napsáno, ale ony ty návody jsou povětšinou ne zrovna důkladné a přesné). Chlebíky mám do teď krásně nakynuté a upečené, takže bych to jako "vadu" asi neviděla. Tak hodně zdaru s pečením :-)

aret 24.4. 23:23  

moc zkušeností zatím nemám, ale zdá se, že za ty prachy (999 kč) to jde .-)

pečinka 25.4. 14:59  

Je super,jsem s ní moc spokojená i celá rodina,peču denně.Lituju,že jsem si ji nekoupila dříve a tak dlouho se rozmýšlela.

sumafka 26.4. 19:54  

Od vánoc má Etu Deliccu. Jsem s ní moc spokojená. Ale z panické hrůzy, že by se pekárna mohla porouchat, jsem začala pokukovat po záložní pekárně. Dnes jsem si přivezla Bifinetku z Lidlu (ještě nedoprodaná akce z března). Už vypaluji a večer pojedou holky duo!!!!! Vyšla tak dobře v testu, že jsem ji tam nemohla nechat!

Agripina 15.5. 12:20  

Tuhle pekárnu mám krátce, asi 2 měsíce. Je super, jen mi taky vyskakují hnětače. Protože mám pekáren víc, řeším to jednoduše: do pekárny použiju formu a hnětače z pekárny GM elektronic, která tam skvěle pasuje. A je po problému!

angel 31.5. 20:06  

piekol na tejto pekarni bezlepkový chlieb? Mne to neide,vobec neprepečie

Anndy 31.5. 21:08  

angel - tato pekárna má bezlepkový program, proto chyba bude buď v receptu a nebo možná bude vadná pekárna.....kde speciální program není, lze na přípravu bezlepkového pečiva většinou použít program Sprint/Rychlý nebo program Rapid (bývá to psané i v návodu).
Zkus se spíš zeptat a případně zkusit nějaký recept z diskuse Bezlepková dieta /klik

angel177 5.8. 12:28  

Táto pekareň má bezlepkový program,ale chlieb neupečie dobre na tomto programe. Bezlepkový chlieb pečiem na programe -Normálny- a stupeň zhnednuia -Rýchly-. Pečiem 500 gramový je nastavený na vahu 1250g. Celý proces trvá 2:25 hod

Betyyna 28.8. 17:56  

Musím velice pochválit servis Bifinet, odpověděli obratem na můj mail, i když jsem ho posílala po 20.OOhod. a reklamaci (vyskakoval jeden hák) vyřídili ani ne za dva týdny a poslali mi celou novou pekárnu i s knížkou a s odměrkama - díky díky jim za to!

beerman 17.9. 11:17  

Zdravím. Mám tuto pekárnu cca 3 měsíce (jak se prodávala v Lidlu) a jsem s ní také velmi spokojen. Pečeme v ní celkem často, min 4x týdně. V poslední době se mi začíná přidírat jedna z hřídelek unašeče v pečící nádobě. Kontaktoval jsem tedy servis, jak by tato závada šla co nejrychleji vyřešit (nechci přijít o pekárnu na celých 30 dní :-)) a bylo mi sděleno, že stačí poslat kopii účtenky a vadnou nádobu, že mi urychleně pošlou novou zpátky. Problém je, že tu účtenku nemohu za boha najít! Nemohl by mi někdo z vlastníků, který koupil tuto pekárnu v řetězci Lidl v tomto roce poslat naskenovanou účtenku na e-mail pavelprazak@atlas.cz ? Byli byste moc hodní. Děkuji.

Kočkoočko 27.12. 11:31  

Pekárnu jsme po půl roce reklamovali, přestala hřát při kynutí. Bohužel nemají nové pekárny na výměnu, takže nám vrátili peníze. Bylo mi jí líto, pekla dobře a dělala výborné kynuté těsto. Teď jsme si koupili Tesco XXL, tak jsem zvědavá, jestli s ní budu spokojená jako s Bifinettkou.

mila52 1.2. 20:18  

Ahoj,delší dobu přemýšlím o pekárně.Již jsem byla rozhodnuta si koupit ETA DELICA,ale pak jsem tady někde četla,že je stejná jako tato značka.Nevím však,jaký tip aby měla program na dopékání.ANNDY mi poradila,že to nemá KH 1172.Ví někdo ještě o nějaké jíné.Díky moc

Anndy 2.2. 9:53  

mila52Eta Delicca je podobná např. pekárně Bifinett KH 1172. Dopékání nemají pekárny jedna série Eta Siesta, jedna série Eta Harmony, Concept PC 5020, Bifinett KH 1172, Domo DO 2625 CG, Sencor 1030, Professor 05, Tesco XXL….
U Ety Duplica by to jít mělo. Někdy jde ukončit program Pečení před jeho koncem nebo po 20.ti - 30.ti minutách a nastavit znova. Pak si prodloužíte o ty minuty program Pečení.

zulan 19.2. 11:32  

Toto je moje další pekárna a opět bez problémů.

zuzankaa 1.3. 9:26  

Mám ju necelý rok a už je v reklamácii. Najskôr sa občas netočil jeden hák, ako keby vyskakoval. A to bol riadne nasadený aj zatlačený. Dosť to naštve,hlavne na odložený štart!Potom začala vypadávať zo spodku nádoby súčiastka, čo otáča hriadeľom, neviem ako sa volá,ale po zatlačení naspäť ešte fungovala. Nakoniec sa zlomil plech, ktorý drží nádobu v pekárni, takže sa celá hýbala a triasla a to bol jej koniec.Páči sa mi PAUZA, aj programy sú OK. Nepáči sa mi ťažké vyberanie chleba,niekedy sa to fakt nedalo a kus vytrhnutého chleba zostal pripečený v pekárni. Nepomohlo ani naolejovanie hákov.Moje skúsenosti sú také,že chlieb z 1-hákovej je ľahší,akýsi nadýchanejší. Z 2-hákovej sa mi zdal byť vo vnútri dosť suchý. Bez ohľadu na výsledok reklamácie som si teraz kúpila novú Tefal duo s dvoma nádobami a s jedným hákom, začínam testovať.

ZuHud 4.3. 22:59  

Ahojík.
Mám taky bifinu, ale i dotaz: V poslední době se mi stává, že vydělám háky a po upečení a vyklopení chleba je těsto nalepeno na trnech, kam se nasazují háky. nevíte čím to je? zezačátku mi to nedělalo? není to těstem? nebo čím to je?? moc prosím o radu.ů

jarmule 25.3. 11:12  

Tak, dneska začala akce na Bifky v Lídlu, docela by mně zajímalo, kolik příbyde pekařů a pekařek, v obchodě šly na dračku :-) já jsem si ji koupila před rokem a opravdu veliká spokojenost, na nádobě ani škrábaneček :-)šlape jako hodinky a využívám všechny programy. Tak hodně zdaru všem nadšencům domácího pečení :-) :-)

jarmule 25.3. 11:19  

ZuHud - netuším čím by to mohlo být, ale malou radu bych měla, před nasazením háků (než žačneš dávat do nádoby ingredience) pomazej trny troškou sádla a až pak háky nasaď, zkus to a dej vědět jak to dopadlo, já tam háky nechávám, ale s tím sádlem se to tak dělá, když pečeš třeba sekanou, pak se to, co pečeš, na ty trny nepřipeče :-)

Dádulka 28.3. 22:01  

Tak jsem si dneska koupila ještě jednu pekárničku z Lidlu, tak jsem zvědavá jak bude sloužit

Betyyna 29.3. 6:52  

Zkušenosti po roce používání: velká spokojenost, pracuje perfektně, těsto výborné, peče taky krásně, nádoba ani háky nejsou poškrábané ani odřené.

Hejenka 29.3. 12:31  

Konečně jsem se dočkala mojí první pekárny! Tak dlouho jsem si ji přála, až mi ji manžel koupil. Mám ji pátý den a už jsem upekla šest chlebíků. Právě peču sedmý - pivní. Zatím se mi všechny povedly - jsem nadšená.

zuzankaa 2.4. 19:13  

Prvý kus sme reklamovali, dostali sme novú Bifinet 1170, testujeme asi týždeň a radosť je veliká, pečie parádne, dúfam, že si tento pekný zvyk zachová.A naviac je úplne tichá! Ak pekáreň, tak z Lidlu určite a bez obáv aj servis super!

kucharinecka 14.6. 13:28  

Chtěla bych moc poděkovat všem, co píší své zkušenosti a rady a pomáhají tím všem ostatním. To je vážně moc fajn. Já jsem si tuto pekárničku koupila dnes v Lidlu a s ní rovnou směsi na pečení chlebíků. Už se moc těším, až ji vyzkouším. Pak napíšu, jak se mi líbí!

amalinka11 14.6. 16:24  

Koupila jsem ji dnes jako svou druhou pečku.zatím se v ní peče první hranický tak uvidím .Budu sem chodit na vaše zkučenosti dík za ně.

tissue 14.6. 17:49  

také se hlásím jako nová majitelka této pekárny,až jí vyzkouším podám info jaké je oproti moulinexce,kterou mám též

kucharinecka 14.6. 22:03  

Moje je to taky první pekárnička, nemám žádné zkušenosti a dlouho jsem zvažovala jestli jí koupit a jestli ji využiju! Ráda peču a celkově i ráda vařím. Za tyhle zkušenosti a rady tady jsem vděčná. Zítra upeču chlebík v Bifinettce, tak uvidím, jak se mi povede!

kucharinecka 15.6. 17:13  

Tak jsem upekla svůj úplně první chlebík ve své první pekárničce a povedl se na 1. Je výbornej a krásně křupe. Jen ten smrad při pečení mi vadí, jak je pekárna nová a vypaluje se. A to i přesto, že jsem ji nejdřív před použitím vypálila. Nevíte někdo, jak dlouho je takto cítit? Jak dlouho trvá než se vypálí a je cítit jen nádherná vůně pečícího se chleba?

cvrckova 16.6. 10:51  

vcera jsem v ni pekla prvni chleba a to dle doporuceni zde ten bily kminovy, vse jsem udelala na gram a mililitr presne dle navodu a nevim proc, ale z pekarny jsem vytahla jakysi patvar nepodobny chlebu :-( nemam s pekarnama zadne zkusenosti a tak nevim proc jsem takto dopadla? Nevzdavam se a dnes zkusim dalsi pokus.

kucharinecka 16.6. 14:52  

Po posledním hnětení jsem vyndala hnětací háky a těsto jsem uhladila silikonovou stěrkou do úhledného tvaru. Chlebík se pak nejen krásně upekl, ale i krásně vypadal

kasicka2 16.6. 15:10  

Koupila jsem pekárnu před dvěma dny. První den jsem zkusila ze směsi upéct Ciabattu a včera šlehačkovou bábovku ze zdejších receptů. Obojí se povedlo k naprosté spokojenosti a už se těším na další pokusy:-)

cvrckova 17.6. 9:34  

vcera pokus cislo 2. dle rady jsem po hneteni uhladila a jeste jsem tam pridala o trosicku vice vody nez je uvedeno zde a misto jedne lzicky drozdi dve. Uz to vypadalo jako chleba, ale chutove mi prisel zcela stejny jako ten prvni.

cvrckova 17.6. 9:37  

jinak pekarnu jsem pred prvnim pecenim vymyla, tech 5 minut vypalila a od te doby z ni zadny zapach necitim, jen vuni chleba. jsem zvedava jak dopadnu do tretice.

Anndy 17.6. 10:27  

cvrckova - určitě doporučuji si přečíst článek JAK NA (nejenom) PRVNÍ CHLÉB / klik a držet se ho. Platí pro jakékoliv pečení.
Pokud budeš mít jakýkoliv dotaz, přijď k nám na diskusi / klik, dostaneš zde vždy hned odpověď.

Mahulka 18.6. 18:46  

Už ju mám aj ja. Stihla som ju vypáliť a zajtra začínam piecť. Strašne sa teším.

kucharinecka 19.6. 19:57  

Mám Bifinettku od pondělí a už jsem v ní upekla 2 chlebíky a 2 mazance a všechno výborný! Jsem moc spokojená a mám z ní opravdu radost. Váhala jsem, jestli si pekárnu vůbec pořizovat a opravdu vůbec nelituju, že jsem si ji koupila. Tak snad bude dlouho sloužit!

kucharinecka 20.6. 13:53  

Tak teda nevím. Dnes jsem pekla další chlebík - Ciabattu (ze směsi z Lidlu) a mám prvotřídního ušáka! Nevím, co jsem udělala špatně, že mám ušáka, ale pekárnu jsem neotvírala. A první chlebíky, co jsem už v pekárně upekla, od té doby, co ji mám, se upekly výborně. Ví někdo, proč se udělá ušák?

Anndy 20.6. 14:03  

kucharinecka - pročetla sis článek Jak nejenom na první chléb? Je tam zmínka i o směsích

kucharinecka 20.6. 14:23  

Andy-článek jsem si četla a bylo tam, že se má do směsí dávat míň vody, než je uvedeno. To jsem udělala. Jak moc má být těsto husté? Dík

kucharinecka 20.6. 14:28  

Četla jsem si to znovu - je tam psáno, že by měla vzniknout nelepkavá, převalující se koule. Tak moc husté těsto jsem pravda neměla. Tak ho příště udělám hustější, snad to pomůže!

kucharinecka 21.6. 17:40  

Tak dnes jsem dle rady udělala těsto hustější (nelepkavá, převalující se koule) a chlebík je výbornej! Rady "jak na (nejenom) první chléb" jsou opravdu přínosné, doporučuji pečlivě přečíst.

janikd 28.6. 15:00  

Pekárnu jsem zakoupila v Lídlu nedávno po přečtení zdejších kladných zkušeností a nelituji. Chléb jsem dělala několikrát a až na jeden pokus se vždy vydařil. Peču i z Lídlovských směsí a vždy dávám pouze 280ml vody na 500 g směsi a stačí to. Ten jeden nezdařený pokus - to jsem jednou místo čerstvých dala sušené kvasnice a výsledek letěl do koše - vůbec nenakynul. Tak používám raději čerstvé. Jinak bych chtěla poděkovat všem co nám tady nachystali tak vynikající recepty. Bábovky jinak než v Biffinetce nedělám a co se mi hodně líbí odpadlo velmi pracné čištění bábovkových forem.

MoňaKu 29.6. 19:26  

Pekárnu jsem si zakoupila před dvěma týdny po přečtení zdejších názorů a musím říct, že zatím nelituji. udělala jsem chleba, zatím jen ze směsí a dělala jsem jahodovou marmeládu, taky se povedla. chtěla bych vyzkoušet některý z receptů, ale narazila jsem na typy mouky, vždy je tam uvedeno číslo mouky. (např. mouka typu 550). prošla jsem obaly na různých moukách,ale nikde jsem takové označení nenašla. potřebuji poradit, jak jste to vyřešili, nebo jaké mouky tedy používáte. díky moc

Anndy 19.7. 12:55  

MoňaKu - u většiny našich receptů nenajdeš typové označení mouky, to už se víceméně nepoužívá, pro mlýny není značení již povinné.
Zadej do vyhledávače na google, tam to najdeš.

zbjes 30.7. 17:51  

Zkusenost: pekarnu mam asi mesic, pecu, vlastne snazim se v ni upect bezlepkovy chleb a stale se nemohu dopracovat uspokojiveho vysledku - testo v prvni vfazi nadherne vykyne, ale pak udela pufff a splaskne, chleb se nepropece, je hutny, vlhky, tezky a rozhodne ne dobry - ackoli stejna smes pecena v el. troube byla skvela (Labeta Tmavy chleb). Zkusila jsem uz spoustu variant mene vody, vice vody, jak je psano v navodu pekarny, ale vysledek porad neni uspokojivy. Umel by nekdo poradit? (koukala jsem ze uzivatel Angel mel podobny problem....)

angel177 20.9. 20:05  

bezlepkový chlieb skuste piecť na programe:
1.NORMÁLNY -rýchlý, alebo
2.KYPRÝ -rychlý

Mahulka 26.9. 14:36  

S pekárňou som stále spokojná, má jedinú chybu, oveľa ťažšie sa mi z nej vyklápa chlieb ako z moulinexky. Nemáte na to nejakú fintu? Väčšinou vyťahujem hnetacie háky, ale skúšala som háky aj nechať a nešlo to oveľa ľahšie. Poradíte mi? Ďakujem.

peter_z 2.11. 10:47  

Neviete kde a za akú cenu sa dá zohnať náhradný diel - vanička?

Hejenka 17.1. 13:01  

Pekárnu mám už skoro rok a pořád jsem nadšená. od té doby co ji mám jsme chleba nekoupili. Šlape jak švýcarské hodinky. A jak se říká: za málo peněz hodně muziky tu platí zcela!!!

Avelka 19.1. 21:33  

Pekárnu mám asi rok a úplně mě odradila od pečení. Před tím jsem měla Professor DP-02. Z té jsem byla naprosto nadšená. Všechno upekla skvěle. S Bifinettkou zápasím a už nevím, co dělám špatně. I když jsem použila směs z Lidlu (která se v Professorce vždy povedla), místo chleba mám brousek. Zkoušela jsem všechno možný a stejně je chlebík skoro nepoživatelný. Může být chyba v pekárně? Dost mě to mrzí, ale pekárnu jsem strčila do skříně a už ani nemám odvahu ji vytáhnout...

Anndy 20.1. 12:12  

Avelka - pečeš jen ze směsek nebo si zkoušela i chléb z receptů zde? Program Těsto ti funguje dobře?

Avelka 20.1. 18:57  

Anndy, já zkoušela všechno možný. Jen když jsem pekla sladkou buchtu - tzn. zamíchat v programu Nudlové těsto a upéct. To bylo OK. Ale když má těsto kynout, je toho jakoby ve formě málo. Takže místo krásnýho bochníčku, na který jsem byla zvyklá, z toho mám 2 malý tuhoně. Dneska mi to zas nedalo a troubu jsem vytáhla a zkusila Ciabattu z Lidlu. Dala jsem program kyprý. Bylo toho trošku víc, ale taky to nebyl moc nadýchaný chlebík.

Anndy 21.1. 10:09  

Avelka - to je zvláštní.... i kdyby pekárna měla problém s přihříváním, těsto prostě MUSÍ samovolně krásně nakynout!!! Problém může býtv programu pečení, ale péct by měl nakynuté těsto. Zkus těstu malinko povolit, aby nebylo hutné, těžké.... přidej krapet vody. Jaké droždí používáš?

Avelka 21.1. 17:55  

Anndy, peču spíše z hotových směsí. S předchozí pekárnou byly osvědčené ty z Lidlu. Zítra zase něco ozkouším. Můžu Ti na nějaký mail poslat výsledek? Zkoušela jsem přidat trochu vody, ale moc to nepomohlo. Možná skutečně jen dávám špatný program. U bývalé pekárny mi stačil jen jeden a vše se povedlo. Anndy, jsem moc ráda za Tvoje rady. Moc děkuji!!!

Anndy 22.1. 10:23  

Avelka - můj mail je
anndy@dama.cz
Zkus nějaký z našich receptů, nejenom pro začátečníky doporučuji zkusit chlebík např. č.
16, 23, 57, 165, 264, 266, 359, 360, 484, 508, ....

maxov 8.2. 13:44  

Po cca 1,5 roku experimentování s chleby z droždím, jsme teď ve fázi experimentování s chleby z chlebového žitného kvásku. Návod na kvásek např. zde: http://cojist.cz/?p=387. Chleba se nám daří celkem dobrý, jen ještě zatím ne tak vysoký. Jedno pozitivum to ale má, zatím se nám nepovedl "ušák" :)

Lucwia 10.3. 21:39  

Zakoupila jsem si pekárnu asi před rokem a musím říct, že jsem s ní velice spokojená, chlebík krásně křupavá a nadýchaný a těsto hněte jedna radost..jen se mi teď povedla úžasná věc:( Jedna metla mi zůstala v bábovce, kterou jsem vyhodila a zřejmě tedy i s metlou:( mám šanci ji někde sehnat nebo je celá pekárna na vyhození? Poraďte prosím...

Anndy 10.3. 21:49  

Lucwia - prosím tě, co vyhazuješ bábovku? :-))) Zkus kontaktovat SERVIS LIDL
Tel. 800 400 235

SERVIS Bifinett 1171
Martin Šimák, zprostředkovat servisu výrobků Kompernass
náměstí bratří Jandusů 28, Praha 114,10400
Telefon: 800 400 235
Email: support.cz@kompernass.com

svabe 25.3. 16:15  

mám tuto pekárnu víc než rok,sice na chalupě,takže je používaná míň než doma,ale jsem moc spokojená

jarmule 1.4. 11:32  

Dneska jsem ji koupila své nejlepší kamarádce .. po 40-ti letech přátelství si to už můžu dovolit říct :-)... já ji mám doma taky a jsem nadmíru spokojená, tak doufám, že bude ona taky a stane se další "dámou na dámě" :-) :-)

jarmule 7.4. 17:30  

Musím ještě podotknout, že mě osobně trochu zklamalo, že pečka kterou jsem koupila kamarádce, má popisky v polštině a to mě mrzí... chudák holka, bude se s tím muset popasovat ... já je mám české..

Anndy 8.4. 8:52  

jarmule - co zkusit skáknout do Lidlu a poptat se, zda nemají lepící popisky v čj?

jarmule 21.5. 8:42  

A to je možné??? No to by bylo super! Zkusit to můžu, uvidíme. Mockrát děkuju za radu Andy, netušila jsem, že by mohla existovat taková možnost.

honza 26.6. 11:41  

Dobrý den.
Čísla na displeji jsou šedá a dost špatně čitelná oproti ETĚ, kterou jsem používal dřív. Je to u této značky normální a nebo je vada na displeji?Je to značka Silver Crest SBB 850 A1,zakoupená v Lídl před týdnem. Může mi někdo prosím odpovědět? Díky,díky.

Macek3 25.8. 8:44  

Dobrý den, mohu poprosit o rozměry pekárny? Velmi vážně uvažuji o koupi :). Moc děkuji. Martina

Andrea Mullerová 17.10. 19:09  

dobrý den, pekárnu mám 3 roky, a pekla na ní asi 4 chleby. Z toho se mi povedl jen 1. Jakmile dám mouku dle návodu který je na obalu mouky, tak se mi z toho udělá taková hutná hmota. Ta se namotá na každý hák zvlášť a v prostřed nic. Jakmile to upravím stěrkou, aby to vypadalo, tak mi to nenakyne. Ty zbylé 3 chleby mi vůbec nevyskočily. na výšku měly asi 3cm, což je špatné. Co udělat, aby ten chleba nakynul jak má a já do toho nemusela počád strkat stěrku. Prosím poradíte mi někdo? děkuji za pomoc Andrea.

Anndy 18.10. 19:15  

Andrea Mullerová - určitě doporučuji přečíst si článek JAK NA (nejenom) PRVNÍ CHLÉB / klik.
Více pak na naší diskusi, konkrétně poradíme

joja17 15.1. 19:33  

Jak jsem již psala, tuhle pekárnu mám skoro 2 roky. Z počátku jsem i pekla, teď mi jenom zadělává a peču v troubě. Chleba, se mi zdá jěště chutnější a není to jenom ta cihlička. Dokonce jsem si koupila i druhou, tutéž. Opravdu, tyhle pekárny nemají chybu. A jsou využity obě dvě!!

sixty 25.1. 17:31  

Prosím poraďte, v pekárně peču asi po 5 a stále stejný problem,i když dodržuji postup i návod je chléb i těsto na mazance slité až syrové. Je možné že je třeba vadná pekárna? Nebo poraďte, děkuji.

Anndy 25.1. 18:00  

sixty - jaký recept třeba děláš?

Peter R 10.2. 16:26  

Ahojte! prosím Vás ako je to s bezlepkovým programom?? skúsil to niekto??? všetko v poriadku??

jamilen 28.8. 20:25  

Dobrý den, je tato pekárna shodná se Silver Crest. Jak je to tedy s pekárnou Bread Maker SBB 850 EDS A1 ? Tu budou mít v Lidlu tento týden a moc se mi líbí. Chtěla bych si jí koupit, ale nevím, zda má shodné vlastnosti, nebo je úplně jiná ?Někde tu bylo psáno, že je vlastně jen přejmenovaná, ale jsou tam u Silver Crest ty pekárny dvě. Jedna bílá, o které je toho napsáno dost a tato černá Bread Maker SBB 850 EDS A1 o které nevím mnoho.
Děkuji za odpověď.

Magička 2.9. 15:51  

ahojky, koupila silvcres. peču poprvé chlebík selský.vyndáváte po posledním hnětění háky? já to udělala dle návodu, ale nevím, moc se mně to těsto nezdálo, díky za názory

Anndy 2.9. 17:09  

Magička - gratuluju k pekárně, ať slouží!
Pár prvních pečení doporučuji péct s hnětačema, až se s pekárnou více seznámíš, zjistíš jak pracuje, jak má vypadat těsto, pak můžeš začít experimentovat a třeba i vytáhnout ve fázi kynutí hnětače.
Přijď k nám na diskusi a ptej se a ptej se .....
DISKUSE/ klik
VŠECHNY TAM RÁDI UVIDÍME!!!

Lucka 25.9. 14:08  

Ahojky,mám ji a jsem velmi spokojena.Po delší době jsem měla tu nádobu jaksi už poškrabanou tak jsem si ted objednávala novou i radši s hnětačema.Takže ted už vím co a jak a budu na ní více opatrná.Kdyby někdo chtěl vědět tak nádoba a hnětače mě vyšli na 480,- i s poštou (kupované září 2012)

Monika 9.12. 16:16  

Ahoj, chci se zeptat, vyhazovala vám některé pekárna pojistky?

Dana 27.2. 23:59  

Ahojky všem pekařkám a pekařům:-)Potřebuji pomoc:-(hnětací háky pro domácí pekárnu Bifinett poradíte mi kde koupím prosím a za kolik penízků asi.Děkuji moc

Anndy 28.2. 15:56  

Dana - hnětače z Domo 3955 sedí do formy pekárny Bifinett.
SERVIS LIDL ZRUŠEN!!!!
Volat přímo do Německa tel. 800143873 - je to přesměrované na českou linku a domluví se česky.
Servis si chtějí Němci dělat sami!

Toms 26.8. 14:57  

Ahojky všem, dlouho jsem vybírala, je to moje první pekárna, těsto je z ní perfektní, ani v ruce se mi tak dobře nepovedlo a hlavně čistá kuchyň...DOPORUČUJI!!!!

Pavlína 4.9. 17:22  

Pekárna je dobrá...akorát jak se Vám povádí vyklopit chlebíček z vaničky?Mě zůstává chléb připečený uvnitř k hákům,takže je veliký problém chléb dostat ven...ikdyž háky mažu úplně na začátku.

Veronika 20.11. 21:09  

Ahoj, mam uplne stejny problem, chleba nemuzu za boha z formy dostat- pokud v ni necham haky. Po vyrvani chleba z formy haky stale tak pevne drzi, ze to musim napred nechat odmocit aby se pustili. Poradite nekdo? Diky

Gabina 19.2. 10:10  

Prosim, kde se daji dokoupit pouze haky k teto pekarne?
Dekuji!

simavera 9.8. 11:02  

Tuhle uzasnou pekarnu mam sedm let a porad je perfektni .Akorat se mi stalo ,ze jsem nekde tak dobre schovala hnetaci haky a uz nenasla Zavolala jsem do Lidlu objednala a z Nemecka mi dosly asi do deseti dnu i s postovnym neco pres dveste korun .Perfektni nedam na ni dopustit pecu chleba ,testo treba na livance ,hanacke kolace ,pizza chleba a hlavne marmelady jsou z toho fantasticke a nemusim u toho stat a michat .Za mne pekarna je vynikajici!

hana 25.2. 22:07  

Tak,mam pekarnu 3 dny a je porouchana.jen ji dam do zasuvky aniz bych navolila program a toci se haky,je v zásuvce,ale vypla.takze jdu reklamovat.jinak pekla dobre ,kynute testo super.jinak po poslednim hneteni muzete testo vyndat,vyndat haky,testo vratit .dale kyne a pece bez haku .odpada problem vytahovani haku z chleba.je to napsane i v navodu .Tak jsem zvedava jak poridim.

Vlasta 22.2. 10:04  

pekárna dobrá ,ale není na ní servis ,aspoň se mi ho nepodařilo najít . Mám ji už 3 roky a teď mi nejdou hnětací háky . Prosím někoho kdo zná opravnu ať napíše. děkujiVáš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.